FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Ümit Özat maçta kalp krizi geçirdi

tufansaba
Quote:

Alman ikinci liginden birinci ligine çıkan 1. FC Köln takımında oynayan Ümit Özat, karşılaşma sırasında fenalık geçirerek yere yığıldı. Sonrasında Karlsruhe kentindeki bir hastaneye kaldırıldı.

Ümit, karşılaşmanın 27. dakikasında fenalık geçirerek sahada yığıldı. Ümit bir sedyeyle sahadan uzaklaştırılırken teknik direktör Christoph Daum ile kaleci Faryd Mondragon'un göz yaşlarını tutamadıkları gözlendi.

1. FC Köln menajeri Michael Meier, Ümit'in hastanedeki kardiyoloji bölümünde tedavi altına alındığını bildirdi.

Kölner Express gazetesinin İnternet sayfasındaki haberde de, sahada fenalık geçiren Ümit'in dilinin bir süre boğazını tıkadığının tahmin edildiği bildirildi.

Ümit Özat'ın iyi olduğunun anlaşılmasının ardından stadyumda hep bir ağızdan "Ümit Özat" tezahuratları başladı.

Hastaneden bilgilere göre Ümit'in durumu iyi. Geceyi müşahade altında geçirecek.

Geçmiş olsun.Sanırım biraz ara verecek futbola yada geri dönmeyecek.
palavra
insallah en kisa zamanda iyilesir
sefilim
geçmiş olsun
cavbela
geçmiş olsun, bi sporcu için çok kötü bi durum...
PTCpara
Görüntüleri çok kötüydü zaten, bir tarafta Mondi diğer tarafta Daum gözyaşlarını tutamadılar. Allahtan birşey olmadı, geçmiş olsun kendisine...
AnafraniL
Acil şifalar versin Allah.. Kendsine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz...
sunriseforum
kendisine çok geçmiş olsun diyorum...o maçı izledim gerçekten çok kötü bi durumdaydı.. neyseki doktorlar işlerini biliyo...mondragon ve daum'da ağladı...sporcunun başına gelebilecek en kötü şeylerden biriydi neyse ki atlattı tekrar geçmiş olsun...!!! Smile
selim06
haftaya idmanlara dönecekmiş. Ben olsam bir daha profosyenel futbolu düşünmezdim, hele ki o yaşa gelmiş biri olarak. Neyse kendi tercihi...Allah acil şifalar versin.
rexept
Seviyesinden ve efendiliğinden ödün vermeyen nadir sporcularımız araasında olan Ümit Özat'a geçmiş olsun....Türkiyede her rengin kusşkusuz saygını kazanmıştır...İnşallah eski saglığına yeniden kavuşur... Smile
badboyyad
kendisine çok geçmiş olsun diyoruz ama kalp krizinden öte dilini yutmuş niye yutmuş derseniz fazla su tüketmediğinden dolayı. Confused