FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Şampiyonlar Ligi Maçlarımız

PTCpara
Bildiğiniz gibi yarın FB ve GS nin şampiyonlar ligi 3.tur ilk maçları yapılacak. Galatasaray Steau Bükreş ile Ali Sami Yen'de, Fenerbahçe ise Partizan ile deplasmanda(bakmaya üşendim stadın ismine) karşılaşacak. Gs nin maçı 21.15 de, Fb ninki 22.00 de başlayacak.

Ben Fenerbahçe'nin rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum. GS ise bence zorlanacak biraz. Çünkü Ümit Karan sakat ve hazırlık maçlarında hiç iyi oynayamayan bir Nonda sahada olacak büyük ihtimalle. Ayrıca sakatlıktan yeni çıkan Lincoln'ün de nasıl oynayacağını kestirmek zor...
maniac_ea
ben fenerbahçeliyim açıkçası partizandan değilde bizimkilerden çekiniyorum sağı solu belli olmuo biizmkilerinde =) gsninde rakibini elemesi sadece gsye deil hem bize hemde türkiyenin prestijini etkilicek
PTCpara
2 maç da 2-2 bitti, 2 takımımız da 2-0 dan sonra 2 gol atıp 2-2 lik berbaberliği yakaladı...Very Happy
palavra
insallah ikinci maclarda yuzumuz guler
anilerk
2-0 dan 2-2 bu da birşeydir ama yine de sevindirici bir durum değil tabiki.
PTCpara
anilerk wrote:
2-0 dan 2-2 bu da birşeydir ama yine de sevindirici bir durum değil tabiki.

Özellikle GS için hiç sevindirici değil... Neyse artık elenirsek UEFA da gösteririrz kendimizi. Zaten bu şekilde şampiyonlar ligine gidersek averaj takımı olucaz...
selim06
valla Galatasaray çok şanssız başladı daha sonra iyi toparladı, Fenerbahçe de zaten kalitesiyle Partizan'ın çok üstünde bir takım. Onlar da bir rehavetle çıktılar 2 gol yediler ama iyi toparladılar. Uefa.com da zaten ilginç bir yorum getirmiş. Türk geleneği devam etti, yine geriden geldiler demiş:
http://www.uefa.com/competitions/ucl/news/kind=1/newsid=739009.html
Haksız da değiller hani, golü yesek de çıkarmayı bilmemiz de ekolleşme yolunda bize umut veriyor.
cavbela
selim06 wrote:
valla Galatasaray çok şanssız başladı daha sonra iyi toparladı, Fenerbahçe de zaten kalitesiyle Partizan'ın çok üstünde bir takım. Onlar da bir rehavetle çıktılar 2 gol yediler ama iyi toparladılar. Uefa.com da zaten ilginç bir yorum getirmiş. Türk geleneği devam etti, yine geriden geldiler demiş:
http://www.uefa.com/competitions/ucl/news/kind=1/newsid=739009.html
Haksız da değiller hani, golü yesek de çıkarmayı bilmemiz de ekolleşme yolunda bize umut veriyor.

gelenek derken Laughing Laughing
bilim teknoloji vs.mi Laughing Laughing Laughing
maniac_ea
euro 2008 geleneğimiz =)
forumalemi
Her iki takımımıza başarılar diliyorum arkadaşlar, Fenerbahçe tura biraz daha yakın ama yinede bir fenerli olarak o akşam galatasaray için dua edeceğim.
maniac_ea
galatasaray elenirse 10 milyon euro bize gelicek yani fenerbahçeye eğer galatasaray tur atlarsa 5.5 milyon euro galatasaray alıcak 4.5 milyon euro fenerbahçe alacak ama herşey para değildir bu sene avrupada mücadele edecek takımlarımıza başarılar
buyudunyasitr
İkiside katılması çok iyi olur. Ülke puanımız baya bir artar. Ama ben galatasaraylıyım. Galatasaray'ın tek başına katılmasını da isterim. 10 Milyon € az para değil.
PTCpara
Evet ya Fenerde para bol zaten Wink
cavbela
PTCpara wrote:

olaya para sadece gözüyle mi bakıyırsunuz?. gs 4.5 milyon euro fazla alsın diye, fener elenince göbek mi atacaksınız?
buyudunyasitr
Ben dedim ki ikiside kazansın istiyorum. Ama Galatasaray'ın tek başına gitmesi bana daha cazip geliyo. Yani Türkiye'nin iyiliği için ikisi gitsin, ama Galatasaray için tek Galatasaaray gitsin.
PTCpara
cavbela wrote:
PTCpara wrote:

olaya para sadece gözüyle mi bakıyırsunuz?. gs 4.5 milyon euro fazla alsın diye, fener elenince göbek mi atacaksınız?

Tabii ki göbek atacak değilim ama biri gelip de böyle söyleyince aklımdan geçmiyor da değil.
maniac_ea
gruplara kalıp gruptan çıkarsa zaten 4.5 milyon € civarında bir para alır toplam olarak varsayıyorum galibiyet ve beraberlikte alınan para ve gruptan çıkma parası fenerbahçe geçen sene yaklaşık 20 milyon € falan para kazandı şampiyonlar liginde yanlış hatırlamıyorsam
nayloon
Bu sene fener de iş yok bakalım partızan macından umutlu degilim antep macından sonra
anarion
İnşallah iki takımımız da kalır Şampiyonlar Ligine. Böylece ülke puanı baya bir artar. Paradan çok ne varki klüplerde.
RosenCruz
Fener SL de erken havlu atacak gibi..DK ile berabere kaldı umutlar azaldı !
korsanfafa
Smile
korsanfafa
Smile