FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Frihost da joomla sitesi kurdum ama 500 hatasi aliyorum

nayloon
Frihostu internette okuyup gördüm.Server 1 e Joomla sitesi kurmayı denedim. Herseyi güzel sekilde kurdum
.Ama arada bir kendi siteme girmek istedigimde 500 Internel Server Error alıyorum. Sizin sitelerinizde böyle server kopmaları oluyor mu?
nfsforever
nayloon wrote:
Frihostu internette okuyup gördüm.Server 1 e Joomla sitesi kurmayı denedim. Herseyi güzel sekilde kurdum
.Ama arada bir kendi siteme girmek istedigimde 500 Internel Server Error alıyorum. Sizin sitelerinizde böyle server kopmaları oluyor mu?

Uzun zamandır kullanmadım ama eskiden oluyordu kopmalar...
selim06
son bir kaç günde bu tip şikayetler artmaya başladı, bir kaç düzeltme yapıldı ama Bondings uğraşmaya devam ediyoruz. Yakında en aza indirgencektir. VPS 1 Datacenter/IP değişimi yaşamıştık bu nedenle uyum problemi oluştu bir kaç noktada. Anlayışınız için teşekkürler. Tekrar belirtmek istiyorum ki her serverda böyle sorunlar oluşabilir, bugün facebooka dahi girerken kimi zaman sunucudan yanıt alamadığımız oluyor. İleride de az sıklıkta da olursa bu ekranla karşılaşabilirsiniz.
hekimusta
ben yaklasık bir yıldır frihostu kullanıyordum hiç bir sorunm yaşamadım joomla sitemde ancak son bir aydır sınav nedeniyle internete girmiyordum bu arada sorunlar oldu mu bilmiyorum.
dediğim gibi bir sene boyunca kullandıgım frihostta bir sorun yaşamama rağmen bir dersaneye ücrette hostta kurudugum site tam bir faleketti. ilk hafta sınav sonuclarının açıklanacagı gün server çöktü. veliler arıyordu biz de pazar günü oldugu için şirkete ulaşamıyorduk. frihostta oyle bir sorun yasamadım.
rouqe
bende joomla bir portal acmak icin buraya kaliteli bir ortam.. zannetmiyorum ki buranın güvenilirliği sarsılsın.. teknik arızalar heryerde oluyor.. ama hediyemiz olan hostinge kesinlikle çamur atmamak lazım Smile
darkeagle
Arada bir server hataları oluşsada (ki server değişiminde oldu bir tek) en iyi ücretsiz host Frihost...