FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Polislerin Concorde sevdası

alpaybey
Reklam üzerinde ufak bir muzik değişikliği ve seslendirmeyle bu şekilde bir sonuç çıkıyor. Tarafımdan nadir bir boş anımda yapılmış küçük bir çalışma...

Reklamın yeni konusu:
oto pazarında gördükleri renault21 concorde'u almak istediklerinde araba gitmişdir. bütün polisler arkadaşlarını renault21 concorde sahibi yapmak için seferber olurlar. En sonunda arabayı yakalarlar...

http://www.izlesene.com/video/polislerin-polislerin-renault21-sevdasi/399508
loserk
alpaybey wrote:
Reklam üzerinde ufak bir muzik değişikliği ve seslendirmeyle bu şekilde bir sonuç çıkıyor. Tarafımdan nadir bir boş anımda yapılmış küçük bir çalışma...

Reklamın yeni konusu:
oto pazarında gördükleri renault21 concorde'u almak istediklerinde araba gitmişdir. bütün polisler arkadaşlarını renault21 concorde sahibi yapmak için seferber olurlar. En sonunda arabayı yakalarlar...

http://www.izlesene.com/video/polislerin-polislerin-renault21-sevdasi/399508

Very Happy Very Happy lpg'li mi? eğer öyleyse 10 milyardan biraz düşmen lazım Very Happy talibim ben arabaya Laughing
selim06
Vergi borcu falan var mı plakayı sorgulattım, kayıtlı gözükmüyor. İstihbaratçıdan falan herhalde...
nostaljik hoş bir çalışma olmuş.
alpaybey
loserk wrote:

Very Happy Very Happy lpg'li mi? eğer öyleyse 10 milyardan biraz düşmen lazım Very Happy talibim ben arabaya Laughing

Walla lpg'li hemde atiker marka. Ama adam normalde satmıyo, polisleri terslememek için (1azda tırsıyo) nassa almazlar diye 10milyar diyo... Laughing
alpaybey
selim06 wrote:
Vergi borcu falan var mı plakayı sorgulattım, kayıtlı gözükmüyor. İstihbaratçıdan falan herhalde...
nostaljik hoş bir çalışma olmuş.

Teşekkürler selim...