FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Fenerbahçe 2008 - 2009 Sezonu futbol takımı formaları

maniac_ea
formalar yakında tanıtılıcaktır benim bildiğim kadarıyla 25 temmuzda ve formalar bir değişiklik olmazsa şu şekilde olacak

1. forma klasik sarı lacivert çubuklu
2. forma yine sarı beyaz ama bu sefer çizgiler yatay celtic forması gibi
3. forma ise yeşil olucak yada lacivert-turkuaz yada 4. forma olarak lacivert turkuaz olucak

yeşil formanın tonu büyük ihtimal şu sıralar zaten bir çok feneriumdaki üründe kullanılıyor o yeşilden olucak yada chelseanın fosforlu forması gibi olucak
maniac_ea
işte formalar:

mr.emre
En güzeli çubuklu forma, sonuncusu sahada 10 tane hakem var izlenimi uyandırır ben de. Bu farklı renk forma olayı da moda oldu. Milli takım için turkuaz, Galatasaray için turuncu, Fenerbahçe için yeşil...
sefilim
ilk forma güzel , diğerlerinde pek iş yok
BURAK_X
3. dışındekiler fena değil ama 1.si güzel
nfsforever
Arkadaslar katılıyorum.Sadece ilk forma guzel zaten o da her zamankı forma digerleri her yıl ticari amacla cıkarilan formalar. Ben tum taraflarlara sadece 1. formayı almalarını oneririm.Çunku digerlerini gelecek yıl giyemeceksiniz...
maniac_ea
nfsforever wrote:
Arkadaslar katılıyorum.Sadece ilk forma guzel zaten o da her zamankı forma digerleri her yıl ticari amacla cıkarilan formalar. Ben tum taraflarlara sadece 1. formayı almalarını oneririm.Çunku digerlerini gelecek yıl giyemeceksiniz...

diğer formalar her yıl ticari olan formalar demişsinde bir futbol takımında en az 3 forma olması lazım

1. Kendi sahasında
2. Rakip sahada
3. Alternatif forma olarak

ve sarı lacivert çubuklu forma fenerbahçeyle özdeşleşmiş bir formadır ondan o formadan vazgeçilmiyor ki fark edersen ufak tefekte olsa her sene çubuklu formanın üzerinde değişklikler yapılıyor her sene aynı forma değil yani mesela geçen sene formadaki tasarım ve üzerindeki reklam yüzünden formada bir haç oluşmuştu ve bu sene öyle birşey yok geçen sene formalarımızda türk bayrağı vardı bu sene yok nedeni ise türk bayrağını sadece lig ve kupa şampiyonları formalarına takabiliyor olması

bu arada 4. forma niye var dicekseniz o da şampiyonlar ligi forması
cavbela
maniac_ea wrote:
nfsforever wrote:

diğer formalar her yıl ticari olan formalar demişsinde bir futbol takımında en az 3 forma olması lazım

1. Kendi sahasında
2. Rakip sahada
3. Alternatif forma olarak

ve sarı lacivert çubuklu forma fenerbahçeyle özdeşleşmiş bir formadır ondan o formadan vazgeçilmiyor ki fark edersen ufak tefekte olsa her sene çubuklu formanın üzerinde değişklikler yapılıyor her sene aynı forma değil yani mesela geçen sene formadaki tasarım ve üzerindeki reklam yüzünden formada bir haç oluşmuştu ve bu sene öyle birşey yok geçen sene formalarımızda türk bayrağı vardı bu sene yok nedeni ise türk bayrağını sadece lig ve kupa şampiyonları formalarına takabiliyor olması

bu arada 4. forma niye var dicekseniz o da şampiyonlar ligi forması

vaybe:)

ilki hariç diğerleri berbat bence:(
l2talles
hepsi super bence
selim06
bir GS taraftarı olarak 2. formayı beğendim klasik bir havası var, 3.formada ise Celtic olmayalım diye fazla kalın çizgilerle kullanılmış bu da görüntüyü bozmuş. 4.forma zaten Chelsea'nin aynı renkli formasını andırıyor, sadece 2 dikey çizgi şeklindeki yıldırım eksik...
darkeagle
Forma dediğin siyah beyaz olur...
Garga
Bence en alttaki forma Smile Biraz farklı bir hava katar maçlara Smile Neyse güzel olmuş bu sezonun formaları...Sevdim...
nayloon
Eski cubuklu forma varken bu ne sacma forma tasarımıdır. Kullan ne güzel cubuklu formayı. Ortadaki forma da direk alman milli takımının formasının özentisi gibi
anilerk
1.ve 4.formayı beğendim bende Very Happy 1.si zaten klasik forma.Dediğiniz gibi ufak tefek değişiklikler sadece.4.formada hoşuma gitti ne yalan söyliyim Very HappyVery Happy
forumalemi
Bence bütün formalar üzel. ama ben üçüncü formayı çok tuttum. bir harika olmuş
BURAK_X
4. forma trafik polisi gibi olmuş
BerkayTutal
aynen katılıyorum fazla cafcaflı iyi olmaz
buyudunyasitr
Ben beğenmedim renkleri. Laughing Nede olsa Galatasaraylıyım.
cngzcngz
Fosforlu forma hariç diğer formalar gayet güzel bence. Barselonadan sonra fosforlu formaya herkes merak sardı turkcellsuper ligtte kullanna başka takımlar da var. bilindiği gibi geçen sene sarı beyaz forma uefa tarafından en iyi formalar arasında gösterilmişti. yatay yapmak yerine dikine çizgilere devam edilebilirdi. Şu formalardan biri uğurlu gelse de şu ilk haftalardaki kötü gidişatı durdursak.
maniac_ea
cngzcngz wrote:
Fosforlu forma hariç diğer formalar gayet güzel bence. Barselonadan sonra fosforlu formaya herkes merak sardı turkcellsuper ligtte kullanna başka takımlar da var. bilindiği gibi geçen sene sarı beyaz forma uefa tarafından en iyi formalar arasında gösterilmişti. yatay yapmak yerine dikine çizgilere devam edilebilirdi. Şu formalardan biri uğurlu gelse de şu ilk haftalardaki kötü gidişatı durdursak.

bir düzeltme yapıcam sarı beyaz çubuklu forma uefa tarafından değil fifa tarafından en iyi formalar arasındaydı