FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


Fener Kaçırdı, Chelsea İstiyor!

atas_oktay
Quote:
Daha önce Fenerbahçe'nin yaşı ufak diye gönderdiği, 3 büyüklerin peşinden koştuğu Bursaspor'un genç yıldızı Muhammed Demir'in Chelsea ve West Ham United'tan transfer teklifi aldığı ve İngiltere'ye giderek görüşme yapacağı belirtildi.

Daha önce Bursaspor'dan Fenerbahçe'ye önerildiği, fakat yaşı küçük olduğu için gönderildiği belirtilen 16 yaşındaki yeşil beyazlı genç futbolcu Muhammed Demir'in Premier Lig takımlarından Chelsea ve West Ham United'tan transfer teklifi aldığı kaydedildi.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın bu sezon da transfer için girişimde bulunduğu genç yıldızın iki İngiliz ekibinden biriyle anlaşmak için 16 Haziran'da İngiltere’ye gideceği ifade etti.
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, Ereğli Atatürk İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Nilgün Altıntaş'ın davetlisi olarak eski okuluna gelen Muhammet Demir, transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Premier Lig ekiplerinden Westham United'ın bonservisi için 1 milyon sterlini gözden çıkardığını söyleyen Demir, "Westham United benim bonservisim için 1 milyon sterlini gözden çıkardı. Bu 18 yaşın altında bir oyuncuya verilen en yüksek rakam, aynı zamanda Premier Lig ekiplerinden Chelsea de bana resmi teklifte bulundu" dedi.

16 Haziran'da İngiltere'ye gideceğini söyleyen Demir, ilk önce Westham United, ardından da Chelsea takımıyla transfer görüşmelerinde bulunacağını belirtti.

Şu an hayalinde Chelsea takımının olduğunu söyleyen Demir, "Chelsea takımında oynamak isterdim. 16 Haziran'dan sonra transferim netlik kazanacak. İnşallah iki takımdan birine transfer olup Türkiye'yi İngiltere'de en iyi şekilde temsil ederim" şeklinde konuştu.

Türkiye'den de bir çok kulübün kendisine talip olduğunu belirten Demir, "Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş benim için Bursaspor ile görüşmüş. Bursaspor ile 2010 yılına kadar sözleşmem var. Şu an Bursaspor'un futbolcusuyum" dedi.

Eski okulunda gerçekleştirdiği imza gününde bir çok öğrenci, Muhammet Demir'den imza almak için uzun kuyruklar oluşturdu.


Fenerbahçe çok büyük bi hata yapmış bence 16 yaş gibi baya genç bir futbolcuyu kaçırmak çok iyi bişi deil diye düşünüorm
mr.emre
Zico da gidiyor. Yazık oldu.
maniac_ea
mr.emre wrote:
Zico da gidiyor. Yazık oldu.


scolari gelecek =)
atas_oktay
maniac_ea wrote:
mr.emre wrote:
Zico da gidiyor. Yazık oldu.


scolari gelecek =)


zico bu sezon kötü bir şey yapmadıki Fenerbahçe'yi tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynattı... Chelsea ile olan 2. maçta bozdu kadroyu belki ilk maçtaki kadroyla çıksa daha başarılı bir performans gösterebilirdi... bu 2.maçtaki kadroyu ligdede devam ettirmek zorunda kaldı sol kanat işleyemiyordu hem Roberto Carlos hem de Vederson sakattı mecburen Uğur'u geri aldı Uğur'da geride pek etkili olamadı
sefilim
zico giderse fener biter
Related topics
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.