FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Emre Belözoğlu Fenerbahçe'de

maniac_ea

evet arkadaşlar uzun süredir transfer konusuydu gelirmi gelmez mi diye ve resmi sitede açıklandı hayırlı olsun inş. takıma büyük katkı sağlar...

Quote:
Galatasaray'da yetişen ve sarı kırmızılı takımla büyük zaferlere imza atan Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'ye transferini doğruladı.
Lig TV Muhabiri Bahri Havadır'a konuşan Emre, bu transferden dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

"Fenerbahçe beni uzun süreden beri istiyordu. Ben de Türkiye'ye dönmeye karar verdim." diyen Emre, artık geri dönüşün olmadığını da sözlerine ekledi.
palavra
hayirli olsun

ama keske ingilterede kalsaydi
atas_oktay
newcastle a gitmeden öncede Fenerbahçe teklif yapmıştı ama o ingiliz ekibini tercih etmişti Smile Türk olması ayrı bi güzellik yabancı sınırlaması için
atas_oktay
Pazartesi bir transfer daha açıklanması bekleniyor... Aziz Yıldırım FBTV ye çıkıcak saat 14:00'da internette okuduğum kadarıyla Nihat veya Kanoute Smile ama Nihat'ı Villareal'in bırakacağını sanmıyorum...
cavbela
yaw ben bu adamı hiç sevemedim. keşke gelmeseydi..
nagra
GS'liler baya tepki gösterdiler bu olaya, nedendir bilinmez. hayır zorla mı aldılar... Very Happy
atas_oktay
nagra wrote:
GS'liler baya tepki gösterdiler bu olaya, nedendir bilinmez. hayır zorla mı aldılar... Very Happy

aslında bi yanda haklılar Haim Revivo'yu bizden aldıklarında bizde karşı çıkmıştık hatta "Hain Revivo"diolardı bizimkiler Very Happy
simsekfatih
oda doğruyolu bulu sonundaaaa.
nfsforever
fener cok iyi bir transfer yaptı. eger o eski gunlerindeki emre olursa fenerbahce ye cok yararı olur. aurello unu yoklugunda oranın guvende oldugu hissini veren bir transfer... tum camiya ya hayırlı olsun.