FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


Utanıyoruz

mr.emre
Quote:
İsrail, ABD gibi savaşın tarafı ülkeleri protesto etmek için İtalya'dan yola çıkan Pippa Baca, eylemi için otostopla ülke ülke geziyordu. Filistin'e geçmek için yolu Türkiye'ye düştü. Kocaeli'nin Gebze ilçesinde M.K.'nin otomobiline otostop yaparak bindi. Ve ondan sonra kendisinden haber alınamadı. Fakat dün Pippa'nın cesedi Gebze yakınlarında yarı beline kadar toprağa gömülmüş olarak bulundu. Üzerindeki gelinliğiyle savaş çıkaran ülkeleri protesto eden, savaş mağduru halkların yanında yer alan Pippa'ya Türkiye'de önce tecavüz edilmiş sonra da öldürülmüştü. BU VAHŞETTEN ÖTÜRÜ UTANIYORUZ...

Türkiye’de kaybolan İtalyan sanatçı Pippa Bacca, Gebze'de ölü bulundu. Bacca'nın katil zanlısı M.K sanatçının cep telefonu sayesinde yakalandı. Savaş mağduru ülkelere dikkat çekmek için gelinlik giyerek otostopla İtalya’dan İsrail’e giderken Türkiye’de kaybolan İtalyan sanatçı Pippa Bacca dün Kocaeli’nin Gebze İlçesi’ne bağlı Tavşanlı Köyü yakınlarında ölü bulundu.

31 Mart’tan beri haber alınamayan asıl adı Giuseppina Pasqualino di Marineo olan 33 yaşındaki Pippa Bacca’yı bulmak çalışma başlatan güvenlik yetkilileri Gebze yakınlarındaki bir benzin istasyonunun kamera kayıtlarını inceledi.

Marineo’nun Gebze’de D-100 Karayolu MC Donalds civarında bir kişiyle görüldüğü bilgisine ulaşıldı. Güvenlik görevlilerince yürütülen çalışma sonucu elde edilen eşkalin hırsızlık suçlarından sabıkası bulunan Murat K.’ya ait olduğu belirlendi. Gözaltına alınan Murat K., Bacca’ya Ballıkayalar mevkiinde tecavüz edip boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Zanlının yer göstermesi üzerine Marineo’nun cesedi bulundu.

Pippa Bacca adıyla tanınan sanatçı, arkadaşı Silvia Moro ile barış mesajı vermek için gelinlik giyerek 4 Mart 2007’de Milano’dan yola çıkmıştı. İki sanatçı, Balkan ülkeleri ve Türkiye üzerinden karayoluyla otostop yaparak Tel Aviv’e ulaşmayı hedefliyorlardı. 19 Mart’ta İstanbul’da birbirinden ayrılan iki kadın, farklı yollardan Beyrut’ta yeniden buluşmayı planlamışlardı. 31 Mart’ta İstanbul’dan İtalya’daki erkek arkadaşına SMS atan Lombardialı ressam Piero Manzoni’nin torunu Pippa Bacca en son Gebze’de görülmesi üzerine aramalar burada yoğunlaştırılmıştı.

insolent1
Ancak Türkiye'de olur işte. Türkiye'nin hırsız, tecavüzcü, katil, kapkaççı vs. potansiyelini görmemizi sağlayan bir örnek oldu, Pippa Baca. Böyle insanlarla iç içeyiz.
BURAK_X
Allah kahretmesin, şerefsiz herif! Olamaz böyle bişey ya Mad Mad Mad
tufansaba
Çok saçma birşey

Yada bana saçma geliyor.Barış için oradan oraya giden soyunan resim yapan vs.. birşey olmayacağı açıkça belli.Yazık olmuş.
maeglin20
Ne olacaktı ki. Yüksel Dozda Abazan kaynayan bir ülkede, oranı burana açarak barış sağlamaya çalışan gelinin ırzınada girer canına da..

Peki bu olaydan sonra ne olacak ? Yıllardır yalvararak girmeye çalıştığım AB'ye karşı bir kapı daha kapanacak. "Siz sapıksınız bize de tecavüz edersiniz" derler bahane olmuş olur.. Ne güzel..
cavbela
nekadar utanç verici olay varsa bizim ülkemizde oluyor. utanıyorum artık.
Related topics
Türkiye kendi motorunu üretmeye hazırlanıyor
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.