FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

fener kendini aştı

hekimusta
fenerbahçe çeyrek final macında 3 gol atarak chelseayi 2-1 yendi. helal olsun walla

fenerin galatasarayi kendine ornek almasi sevindiri Smile
BURAK_X
aştık kendimizi biz neymişiz ya ihi Laughing Very Happy
palavra
futbolla alakam milli takim destekciligi ve fener karsitligi seklindeydi

avrupa sampiyonu olurlarsa fener karsitligindan vazgececegim!
anilerk
Bırakın bu Fener,Galatasayar yada Beşiktaş karşıtlığını.Avrupa maçı bu.Milli maç havasında çıkmalıyız.Ligde ne kin güderseniz güdün ama bu maçlarda yapmayın.Kim olursa olsun yeterki Avrupa maçlarında oynasın.Sonuna kadar desteklerim.
darkeagle
Şu fenere yinede ısınabilmiş değilim...
palavra
anilerk wrote:
Bırakın bu Fener,Galatasayar yada Beşiktaş karşıtlığını.Avrupa maçı bu.Milli maç havasında çıkmalıyız.Ligde ne kin güderseniz güdün ama bu maçlarda yapmayın.Kim olursa olsun yeterki Avrupa maçlarında oynasın.Sonuna kadar desteklerim.

Bende sahsen ligdeki karsitliktan bahsetmistim
biraz kapali bir ifade kullanmisim ama diger "fener " konusundanda analsilabilecegi gibi herhangi bir takimimizin veya sporcumuzun basarisini her zaman alkislamisimdir.

--takimlari antipatik yapanlar genellikle taraftarlar oluyor.

benim fener antipatikligimde gecmisteki arkadaslarimdan kaynaklaniyor buyuk olcude.

mahallenin cogu fenerliydi ve diger takim taraftarlarina cok kotu davraniyorlardi.Bu da beni fenerden bir hayli soguttu.
hekimusta
biz ise bir galatasaraylı olarak diyoruz.. ne olursan ol gel. istersen bin defa yenilmiş bi takımı tutmus olsan da yine de gel............. Smile
cavbela
palavra wrote:
anilerk wrote:

Bende sahsen ligdeki karsitliktan bahsetmistim
biraz kapali bir ifade kullanmisim ama diger "fener " konusundanda analsilabilecegi gibi herhangi bir takimimizin veya sporcumuzun basarisini her zaman alkislamisimdir.

--takimlari antipatik yapanlar genellikle taraftarlar oluyor.

benim fener antipatikligimde gecmisteki arkadaslarimdan kaynaklaniyor buyuk olcude.

mahallenin cogu fenerliydi ve diger takim taraftarlarina cok kotu davraniyorlardi.Bu da beni fenerden bir hayli soguttu.

benimde çevrem hep gsliydi. onun için gsden oldum olası hiç. hazetmedim. ama iş milli maça gelince herşey değişiyor.
fenerim yaptı yapacğını umarım ikinci maçtada güzel oynar ve yarı finale çıkar. hernekadar gollerin çoğunu kendi kalemizede atsak başarıyı hakettik:)
elektrik67
Bu yıl fenerbahçe guzel basarı elde etti umarım seneye sampiynler liginde yarı final ve final oynar..
cavbela
elektrik67 wrote:
Bu yıl fenerbahçe guzel basarı elde etti umarım seneye sampiynler liginde yarı final ve final oynar..

aminnn.