FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

TurkPano.com açıldı

Seregwethrin
www.TurkPano.com

Bir göz atın derim arkadaşlar

Tamamen bütün kodlar bana aittir el yazımı bir forum normalden kat kat hızlı.
tufansaba
Smiley Yok Yıldız Olan Türden Onun İçin Böle Yapıyorum

Yıldız+Yıldız+Yıldız+Yıldız+Yıldız+(Yıldız) Wink Wink

Çok Az Kişi Görüntülemiş Konuyu Nedenini Bende Anlamadım Confused
g_unit90
site açılmıyo ??!!
Seregwethrin
Frihostta biliyorsun bazen sorunlar olabiliyor şu anda sorun yok.

tufanada teşekkürler Smile
g_unit90
siten harika olmuş
da asp mi php mi anlamadım
aytac
Oturup forum codladığına inanamıyorum ne gerek vardı?
Bilgini ve enerjini daha ilginç şeyleriçin kullanabilirsin.
ortalıkda birsürü hazır forum sistemi var.
tufansaba
Emeğe Saygı Duyalım Siz Bilmezsiniz Tabi PHP Kodlamanın Ne Kadar Uğraştırıcı Bişi Olduğunu Belki Biliyorsundur

Ama Böyle Demen Hiç Hoş Değil Ben Sana Söyliyeyim

Herkesi Foruma Bekliyoruz Bilgi Paylaştıça Güzeldir!!!
g_unit90
ben üye oldum Very Happy
RosenCruz
elbette destekliycez..bende hemen uye olacağım..umarım site başarılı olur ve amacına ulaşır...php kodladığına göre uzman olmalısın.. Wink
g_unit90
way bea şu forum sitesin bende olsa
walla çok güzel olmuş portal yazmayı düşündün mü?
tufansaba
teşekkürler arkadaşlar ben codelamadım sereg kodladı

Sitemizi Boş Bırakmıyalım Ne Varsa Paylaşalım Demi

Üye Olanlara Teşekkür Ederiz Sitemizi Azda Olsa Küçük Reklamını Yapalım

Siteyi Pek Duyuramadık Galiba Çünkü Üye Sayısı Çok Az
Olanlarda Yardım Etmiyor Bir Şeyler Paylaşmıyor

Sitede Böle Olunca Pek Fazla Gelişme Yapılmadı Tabiki Oluyor Ama Küçük İşlemler

Birileri Bişiler Yapsa Eksiklere Göre Bişiler Düşünülüp Yapılacak Üye Olun Paylaşın

Bilgi Paylaştıkça Güzeldir!!!!
RosenCruz
bu kodu paylaşmayı düşünüyomusunuz??herkes geliştirebilir ve türk php olayı ortaya çıkar..kendi tayfamızı kurarız..açık kaynak kodu olayı yani..belki hoş bişiler ortaya çıkar??
g_unit90
Dostum çok iyi bir yere bastın
RosenCruz
bu arada su anda MSN deyim ..
ApriLRain
evt güzel .. bi paylaşım sitesi
onur
gerçektende çok hızlı

eline klavyene mousena kodlarına sağlık.

bende bir ara forum yazmaya başlamıstım vazgeçtim.

aklıma eski gunlerim geldi
tufansaba
şuan çok eksik var

codelerı paylaşma daha sonra olabilir belki oda
Seregwethrin
İLk önce tufan'a ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum gerçekten forumda en çok yardımı olan kişi o forumla ilgileniyor, burda da ilgisini devam ettiriyor çok iyi bir dost Wink

Ayrıca Türkiye'de ilk açık kaynak kodlu forumu yayınlamak istiyorum isteyen arkadaşlara şu anki halini yolluyoru ama tabiki bitmedi daha, bbcode hataları filan var regexp'ler baya zor fixlemek insanı çok yoruyor ama gittikçe güzelleşiyor. Umarım bu yıl bir tane lite sürümü çıkartabilrim. Aslında bu ay çıkartacaktım ama kodlama yardım ederim diyen bütün arkadşalr fıs çıtkı yine tek başıma kaldım. Sistemi de çok güzel oturttum phpbb'nin template sistemi gibi bir sistem yazdım template uyumlu olacak şu anda uğraştırım sistem o.

Küçük bir açıklamada bulınıyım dedim Smile
tufansaba
açıklamada bulun bulun tabi Very Happy

bi açıklama da ben yapayım en çok burada reklam yapabildim daha hala az üyemiz var ve bazı psiklojisi bozuk insanlar gelip biz çok kötü iğrenç bi site yaptık bakmayın üye olmayın ama çok kötü bilmemne kıytır gıcık şeyler yazıyor ben bakamıyorum bakmakta istemiyorum böle şeyler yazmak için üye olacak varsa hiç gelmesin forumu kirletiyor

Forumumuza Üye OLan Ve Olacaklara Teşekkürlerimi Sunuyorum...
tufansaba
EE! Smile Hani Üyeler Hani Paylaşımlar Very Happy
selim06
daha önce de ziyaret etmiştim ama o zamanlar senin olduğunu bilmiyodum tabi elle yazıldığınıda bence süper olmuş iyi günlerde kullan üye oldum zaten....
xuma
Açıkcası kaynak kodlarını yayınlarsan hepimiz için yararlı olacaktır.Hatta bu konuda biraz israrkar olabilirim Smile
Seregwethrin
Msnden filan isterseniz gönderebilirim ama burada paylaşırsam fazla public olur. Tabiki hala geliştirme aşamasında en son tema sistemi ekliyordum Smile
selim06
Seregwethrin wrote:
Msnden filan isterseniz gönderebilirim ama burada paylaşırsam fazla public olur. Tabiki hala geliştirme aşamasında en son tema sistemi ekliyordum Smile

Valla çok isteriz...
tufansaba
Very Happy kurması bi dert Very Happy direk install.php çalıştırayım kurayım yok Very HappyVery Happy

sonracığıma manuel olarak forum başlığı vs... ekleme sonra çooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk basit admin paneli Very Happy yani sinirlerinizi oynatmak istiyorsanız yada çok sabırlıyım diyorsanız alın Razz Twisted Evil
xuma
Amaç kodları görmek ve geliştirme şansı varmı diye incelemek.
tufansaba
xuma wrote:

php biliyorsanız zaten geliştirebilirsniz kodlar basit büyük bir olasılık bende vardı ama nerde hiç bilmişyorum Very Happy hiçte bakmamıştım Laughing

not : sereg kırılma Very Happy
g_unit90
tamam msnde yakalarsam isterim Very Happy çünkü phpbb den sıkıldık Very Happy
Seregwethrin
tufansaba wrote:
xuma wrote:

php biliyorsanız zaten geliştirebilirsniz kodlar basit büyük bir olasılık bende vardı ama nerde hiç bilmişyorum Very Happy hiçte bakmamıştım Laughing

not : sereg kırılma Very Happy

1)Mükemmeliyet basit az, kod ile büyük şey yapmaktır ki buda size hız ve daha az space kullanımı getirir.

2)Tufan'ın o kodları size vermeye hakkı yoktur eğer almak istiyorsanız benden isteyeceksiniz. Zaten 2. maddeyi okuduktan sonra Tufan size kodları verme hiç heveslenmeyin Smile
uoturkey
Bu sitenin dosyalarını ben de istiom. Geliştireyim acık... Şöyle tema falan yaratırım... Hmm altada güzel bir toolbar benzeri falan bişi.... Vay be harika olur hee.... Şöyle yukarı sağdan bir photoshopla hoş şeyler.... Kahertsin harika olur... Smile Razz Smile Razz zuaha Smile
Seregwethrin
dimi ikide hatun atarsın tıkla kazan, seni bekilyorlar vs.. Smile
besaer
Seregwethrin wrote:
www.TurkPano.com

Bir göz atın derim arkadaşlar

Tamamen bütün kodlar bana aittir el yazımı bir forum normalden kat kat hızlı.

Yaw ben üye olamıyom gmailimi kabul etmiyoooooo.
Seregwethrin
Sorunlar var arkadaşlar yazın bitecek site. Zaten görüyorsunuz çok ilgilenemiyorum. Hepsi için tek eksiğim zaman. Bana zamanı verebilseler size phpBB'den daha kaliteli phpTR yapıyım Wink
tufansaba
Seregwethrin wrote:
Bana zamanı verebilseler size phpBB'den daha kaliteli phpTR yapıyım Wink

Kilosu Kaç YTL Olacak Abi ? Laughing Laughing Laughing
besaer
Seregwethrin wrote:
Sorunlar var arkadaşlar yazın bitecek site. Zaten görüyorsunuz çok ilgilenemiyorum. Hepsi için tek eksiğim zaman. Bana zamanı verebilseler size phpBB'den daha kaliteli phpTR yapıyım Wink

YAP ABİ YAP YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI !!!!DOSTUM AMA MAİLİMİ Bİ KÖŞEYE YAZ SONRA BANA Bİ MAİL ATARSIN .
ELLERİNE SAĞLIK DOSTUM...
bykezzap
helal olsun kardesim hazır forumlarda bi sürü açık var
g_unit90
aslında güzel bir forum elime geçse ah Very Happy
tabi Türk malı kullansak daha iyi olur
Buradan bütün frihostlu Türklere sesleniyorum Türk malı kullanın Razz Laughing
besaer
g_unit90 wrote:
aslında güzel bir forum elime geçse ah Very Happy
tabi Türk malı kullansak daha iyi olur
Buradan bütün frihostlu Türklere sesleniyorum Türk malı kullanın Razz Laughing

YAW WALLA YAPANLAR NASI YAPIYO HERALDE ANNELERİ ONLARA HAMİLE İKEN PHP ÖĞRENMİYORLAR YANİ İŞİN UCUNDA ;AZİM ,HAYAL GÜCÜ,BOL PRATİK VAR DİMİ BAŞKA BİŞEYE İHTİYAÇ VARMI?
DİLİ BİLMEKTEN BAŞKA BİŞİ KALMIYOSA YAPALIM ABİ VE PAYLAŞALIM KAYNAK KODLARINI HERKESLE PAYLAŞIP GELİŞTİRMEYE AÇIK TUTALIM DAHA MANTIKLI OLMAZMI.
KENDİ ADIMA KONUŞUYORUM 2-3 GÜNDÜR PHP ÖĞRENMEK ÜZERE ATAKLARA BAŞLADIM HİÇ BİR SCRİPT KULLANMICAM HEPSİNİ KENDİM YAPICAM YOLUN BAŞINDAYIM(DAHA FONKSİYONLARI YENİ ÖĞRENİYORUM(GLOBAL FALAN)).
ZAMAN ALICAK AMA OLSUN HEPİMİZ BU YOLA BAŞ KOYALIM ARKADAŞLAR..
ŞÖLE HEP BERABER OKKALI HEMDE 5 KİLO ÇEKENİNDEN BİŞİ YAPALIM.
SONRA GÖSTERELİM TÜM HERKESE...
aytac
Çok hızlı gerçekten
g_unit90
şifremi unuttum nerde yaw Laughing
duckling
Seregwethrin tebrikler abi süpersin Very Happy umarım yazın yeterince zaman bulursun bu güzel yazılımını geliştirmek için Very Happy ilerde bunu paralı yaparsan bizi unutmassın artık Twisted Evil Very Happy
TheMentor
çok gurur verici eyv kardeş devamını bekliyoruz
mr.emre
@ [at] ten önce . [dot] koyunca hatalı e-mail adresi hatası veriyo.

örnek: rapid.emre@gmail.com
dogancanozturan
2-) Yazılan mesjalar yöneticiler tarafından uyarılıp/uyarılmaksızın istendiği zaman silinebilir, kilitlenebilir, değiştirilebilir.

Yanlış olmuş.
Arkadaşlar böyle sitenin hatalarını bularak foruma destek de oluruz yani Very Happy Very Happy

Kolay gelsin...
Seregwethrin
Heheh sende nerdeki hatayı bulmuşun Smile

Birinin mesajını silersem bana dava açabilir benim mesajımı sildi diye. Nası olsa sözleşmede mesajlar'ı yanlış yazmışım Very Happy hehe
loserk
bi de "uye girsi" yazmışsın Laughing
Seregwethrin
Arkadaşlar yukarıda belirtilen bütün hataları giderdim

maillerde artık . ve - işaretleri de kullanılabiliyor.
Üye girsi'ni Üye Girişi olarak düzelttim.

Ve ayrıca site artık üyelik istememektedir. Üye olmadan da bütün atılan mesajları okuyabilirsiniz.

Tabi üye olursanız o konulardaki ilk atılan mesajdaki Google reklamı kalkıyor Laughing
insolent1
helal olsun vallaha.kendi forumunu oluşturmuşun.
çokta güzel olmuş..
Seregwethrin
Eywallah Wink
tuncadogus
1,5 seneyi geçti sanırım site domain süresi dolmuş sanırım. Şu scripti bitirebildin mi acaba Very Happy bir denesek bizde Very Happy
tufansaba
Domain süresi bitik değil 2008e kadar

Paylaşacağını pek sanmıyorum eksik çünkü Laughing kodlamada daldan dala atlıyor Very Happy birisini bitirmeden diğerine başlıyor gibi gibi gibi Very Happy

bende vardı bulabilirsem sorayım paylaşayımmı diye izin verirse veririm burada Smile