FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

tebrikler Fener

palavra
nihayet fenerbahce ceyrek finalleri gordu.
insallah devaminida getirir.
avrupada kupa alan ikinci turk takimi olur.

fenerin galatasarayi kendine ornek almasi sevindirici Wink

Quote:
Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nde Sevilla'yı eleyerek Avrupa'nın 8 dev takımı arasına girdi. Kadrosundaki futbolcuların toplam değeri 90 milyon Euro olan Kanarya, son iki yılın UEFA şampiyonu 190 milyon Euro'luk Sevilla'yı kupadan saf dışı ederken kasasını da dolduracak. Bu sezon Devler Ligi'nden 20 milyon Euro para kazanan Sarı-Lacivertliler, aynı zamanda Türkiye'ye, UEFA klasmanında 'sıçrama' yaptıracak.
BURAK_X
şampiyon feneer Very Happy galatasaray maç kazanınca, cimbomlu arkadşı tebrik ediyorum, biz kazanınca çekemiyor oğlan Very Happy
tufansaba
zor oldu ama yendiler tebrikler Smile
hekimusta
ulen orjinal formayı kaybettim penaltılarda (arkadasla iddiaya girmiştik). Gitti 100 ytl ama helal olsun diyorum. Bir Galatasaralı olarak tebrik ediyorum
sefilim
ben de bir karakartal olarak sarıkanaryaya çeyrek finalde başarılar dilerim
Garga
Fenerbahçeyi ve tüm fenerbahçelileri kutluorum Very Happy
sevret
sağolasın Wink
geyikkutuphanesi
fener yarı finale çıksın frihost üyeliğimi iptal ederim Very Happy Bu aralar moda oldu kelle kesen bikini giyen Razz
darkeagle
geyikkutuphanesi wrote:
fener yarı finale çıksın frihost üyeliğimi iptal ederim Very Happy Bu aralar moda oldu kelle kesen bikini giyen Razz

Seninki de bikini giyme olayına dönmesinde...
sefilim
Az önce kura çekildi Fenerbahçe Chelsea ile eşleşti , hayırlısı olsun.
tufansaba
çok zorlanacak fenerbahçe umarım fazla gol yemezler ama olsun bu kadar gelebildiler tekrardan tebrikler Very Happy
maniac_ea
fenerbahçe chelseayi yenebilir turu geçebilir zor bişey değil teknik direktörü olmayan 2lig takımına fa cupta yenilen takım ruhu kalmayan ama kadrosu geniş bir takım olimpiyakosu bile zor geçtiler yani
tufansaba
Fenere tekrardan tebrikler Smile

İlk yarı her ne kadar kötü bir başlangıç yapmış olsalarda 2. yarı kendilerini düzelttiler Very Happy
palavra
insallah devamini getirirler
anilerk
maniac_ea wrote:
fenerbahçe chelseayi yenebilir turu geçebilir zor bişey değil teknik direktörü olmayan 2lig takımına fa cupta yenilen takım ruhu kalmayan ama kadrosu geniş bir takım olimpiyakosu bile zor geçtiler yani

Sesim kısıldı bağırmaktan.Kafam kazan gibi şu an Very Happy
Bu skor resmen chelsea karşısında sadece 2.yarı oynanan maçın skorudur.Fener ilk yarı daha iyi başlayabilseydi bu üstündeki şaşkınlığı daha erken atabilseydi maç zaten baştan kopar ve büyük konuşmak olacak ama en az 2 daha atabilirdik.Gerçekten de chelsea de abartı bir oyun yoktu.ilk yarı oyunu onlar kontrol etti gibi görünsede aslında oyunu biz kuramadık.Yani top çevirmeyi ilerlemeyi başaramadık.Kendi hatalarımızda dolayı.Sonuç olarak adamlar bize top çevirtmedi gibi bir durum çıktı ortaya ama değil.
Tebrik ediyorum tekrar Kanaryamı.
insolent1
Helal olsun gerçekten. Devamı gelir inşallah.
cavbela
insolent1 wrote:
Helal olsun gerçekten. Devamı gelir inşallah.

gelecek gelecek. inanıyorum buna. fener kendini aştı artık. artık gerisinide getirir.
boşuna dememişler en büyük fener diye Smile
hekimusta
az kaldı........ göreceğiz en büyügün kim olduğunu
cavbela
hekimusta wrote:
az kaldı........ göreceğiz en büyügün kim olduğunu

herşey açık ve net Laughing Laughing Laughing görmeye gerek yok
hekimusta

şampiyonlar liginde çeyrek finale kaldınız diye kendinizi en büyük olarak mı görmeye başladınız? Tarihinizde ele avuca konacak birşeyiniz var mı?
Not:Türkiye kupası dahil SmileSmileSmileSmile
BURAK_X
hekimusta wrote:
şampiyonlar liginde çeyrek finale kaldınız diye kendinizi en büyük olarak mı görmeye başladınız? Tarihinizde ele avuca konacak birşeyiniz var mı?
Not:Türkiye kupası dahil SmileSmileSmileSmile
Yakında olacak Very Happy
cavbela
geçmişe mazi derler. bi zamanlar en büyük cimbomdu. ama şimdi yerlerde sürünüyorsunuz. bence artık geçmişinizle övünmeyi bırakıp durumunuza bakmanız lazım.
hekimusta
çeyrek finale kaldınız diye kendinizi en büyük olarak mı görüyorsunuz? galasaray yerlerde sürünüyorsa fenerbahçe ağacın dalında ters olarak sallanıyor ama hakemler de olmasa petrol çıkartacaksınız (hani anlamayabilirsiniz diye söylüyorum galatasaray yerdeymiş ya fener yerin de altına inecek) Smile
Takım O G B M A Y P
1 Fenerbahçe 29 20 6 3 63 29 66
2 Galatasaray 29 19 7 3 52 20 64
BURAK_X
aha kaybettik maçı. ne diyim bilmiyorum...
hekimusta
biz de kazandık SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
BURAK_X
sanırım sportmence "İyi bir maçtı" diyip susmalıyım Very Happy
palavra
BURAK_X wrote:

bir dahaki sefere!
cavbela
palavra wrote:
BURAK_X wrote:

bir dahaki sefere!

en azından ezilmedik. artık önümüzdeki maçlara bakacağız. umarım seneye daha iyisini yaparız.
sefilim
teşekkürler fenerbahçe tebrikler çocuklar
anilerk
şampiyonlar ligine bu sene adını yaz.ondan sonra gel lig maçında dökül.olacak işmi bu ?
maeglin20
Nihat Özdemir: Yine başarı sağlayamadık Avrupa'da Aziz'im !
Aziz Yıldırım: Çaktıvma !
BURAK_X
maeglin20 wrote:
vodafon, anı yaşa Very Happy
cavbela
maeglin20 wrote:

vaybe türk futbolu nerelere gelmiş çeyrek finali başarı saymıyoruz..
fthk
Aslında burada kupayı almak tabii ki çok güzel olur du ama bence asıl önemlisi her sene burada kalıcı olabilmek her turnuvada çeyrek finali, yarı finali yakalayabilmek. Umarım bunu da başarırlar.
maeglin20
cavbela wrote:
maeglin20 wrote:

Önceden ulaşılan bir başarı daha sonralarıda ulaşılırsa bu bir başarı değildir alışılmış bir durum olur..
cavbela
maeglin20 wrote:
cavbela wrote:
maeglin20 wrote:

Önceden ulaşılan bir başarı daha sonralarıda ulaşılırsa bu bir başarı değildir alışılmış bir durum olur..

yani çeyrek finaller bizim için olağan bi durummu.. dur bi sayayım kaçtane. futbol bilgim fazla değil ama bu çeyrek finaller kalışımız bir elin parmaklarının sayısını geçmiyor. ne çabuk alışmışız..
hekimusta
alıştırdık diye biz gitmiyorduk. neyse alışamamışsanız alıştırırız bea. ayıp ediyon
atas_oktay
Avrupa'da alınan başarının ilkini Galatasaray UEFA da aldı diye biliodm ama geçen haftalarda izlediğim CNN Türk'de ki belgeselde bunun Fenerbahçe olduğunu anladım...

Cumhuriyet kurulmadan önce bütün düşman takımlarını yenerek Avrupa'da ki ilk büyük başarıyı alan Fenerbahçe'dir.. Artık UEFA ile övünmeyin yani Smile
cavbela
atas_oktay wrote:
Avrupa'da alınan başarının ilkini Galatasaray UEFA da aldı diye biliodm ama geçen haftalarda izlediğim CNN Türk'de ki belgeselde bunun Fenerbahçe olduğunu anladım...

Cumhuriyet kurulmadan önce bütün düşman takımlarını yenerek Avrupa'da ki ilk büyük başarıyı alan Fenerbahçe'dir.. Artık UEFA ile övünmeyin yani Smile

can dündarın bi belgeseli vardı bahçedeki fener diye, orda bahsediliyordu...