FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


Atatürk ve çocuk...

darkeagle
Bu yazıyı yine mailimde buldum. Türkiye İş Bankası reklamının görüntüleri ile sunu haline getirilmişti fakat yazılarını kopyalıyorum sadece...

Quote:
ATATÜRK: ÇOCUK, TÜRKİYE NE DURUMDA

ÇOCUK: ATAM.. HER ŞEY MÜKEMMEL GİDİYOR. SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN

ATATÜRK: YENİ CUMHURBAŞKANINI SEÇMİŞSİNİZ. NASIL BİRİSİ PEKİ..?

ÇOCUK: SÜPER BİR İNSAN. T.C.TARİHİNİN EN BAŞARISIZ DIŞ İŞLERİ BAKANI OLARAK KAYITLARA GEÇTİ. CEMAAT LİDERİNİN GÜDÜMÜNDE. DAHA ÖNCE MENSUBU OLDUĞU PARTİYE YAPILAN DEVLET YARDIMININ BİR TRİLYON LİRASI KAYIP, DAVA ZAMAN AŞIMINDAN DOLAYI DÜŞTÜ.. SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN!

ATATÜRK: BİRİNCİ KADIN NASIL?

ÇOCUK: O´NA ARTIK FİRST LADY DİYORLAR.. BİRİNCİ KADINIMIZ TÜRBANLI. KÖŞKÜN HER YERİNİ DEĞİŞTİRİYOR.. DAHA ÖNCE DIŞİŞLERİ KONUTUNU DA DEĞİŞTİRMİŞ UCUBEYE ÇEVİRMİŞTİ, ÇOK ZEVKLİ BİRİDİR.. BİR KAÇ SENE ÖNCE T.C. DEVLETİNİ KENDİ TÜRBANI İÇİN AİHM ŞİKAYET ETTİ, AMA SONRA ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKTİ.. SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN!

ATATÜRK: BAŞBAKAN NASIL, BAŞARILI MI?

ÇOCUK: HEM DE NASIL BAŞARILI. ÖNÜNE GELENE KÜFÜR EDİYOR, GELMEYENE ´ÜLKEYİ TERK ET´ DİYOR. GAZETELER O VEYA HÜKÜMET ALEYHİNDE TEK KELİME YAZAMIYOR. MADDİ DURUMU DA FENA DEĞİL, ALDIĞI MAAŞ İLE İKİ MİLYAR DOLAR BİRİKTİRDİ. ALLAH İÇİN ÇOK TUTUMLU VE AKILLI! (BEN HESAP ETTİM 20 YIL DA ALDIĞI MAAŞIN HER KURUŞUNU BİRİKTİRSEYDİ 1 MİLYON 225 BİN YTL´Sİ OLURDU. ARADA Kİ FARK NASIL OLUŞTU KENDİ DE BİLMİYORMUŞ! ) CEMAAT LİDERİNİN KONTROLÜNDE.. KIZLARINI TÜRBAN NEDENİYLE ABD´DE OKUTTU. İKİ OĞLUNU NİYE ORDA OKUTTU ANLAMADIM! HERHALDE ONLARDA TÜRBANLIYDI BİZ ANLAMADIK.. OKUL PARALARINI HAYIRSEVER BİRİ VERDİ. ADAM O KADAR HAYIRSEVER Kİ DEVLETİN SOYULMASINA BİLE YARDIMCI OLUYOR.. SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN!

ATATÜRK:
TBMM BAŞKANI DA DEĞİŞMİŞ

ÇOCUK: EVET ´ANASINI ŞEY ETTİĞİMİN ŞEYİ´ GİTTİ , ONUN YERİNE KENDİSİ GİBİ CEMAAT LİDERİNİN SAĞ KOLU OLAN BİRİ GELDİ.. AMA EŞİ TÜRBANLI DEĞİL.. SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN!

ATATÜRK: EKONOMİ İYİ Mİ?

ÇOCUK:
HEM DE NASIL. CUMHURİYET TARİHİNİN EN ZEKİ MALİYE BAKANI GÖREVDE. TL´DEN ALTI SIFIR ATTI VE PARAMIZ ÇOK DEĞERLENDİ. KENDİ ÇOCUKLARI ARTIK TRİLYONLAR GÖTÜREMİYORLAR, ÇÜNKÜ SIFIRLAR ATILDI YA, ONDAN.. MİLYONLARLA İDARE EDİYOR GARİPLERİM.. BORSA´NİN %75´İ YABANCILARIN ELİNDE..AMA BAKAN İŞİNİ İYİ YAPIYOR. SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN!

ATATÜRK: DIŞ BORCUMUZ VAR MI?

ÇOCUK: VAR AMA ÖNEMSİZ. 400 MİLYAR DOLAR.. ZEHİR HAFİYE BAKANIMIZ DOLARDAN DA SEKİZ SIFIR ATACAKMIŞ.. BORÇ İNECEK 4 BİN DOLARA, ONU DA BEN ÖDEYECEĞİM. SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN!

ATATÜRK: TERÖR DEVAM MI? ÖNLEM ALINIYOR MU?

ÇOCUK: TERÖR PEK ÖNEMLİ DEĞİL ARTIK.. HERKES SADECE KONUŞUYOR, ASKERLER ŞEHİT OLUYOR,KELLE HESABI İLE CENAZELER KALKIYOR.. LİDERLERİNDEN 20 TANESİ ZATEN ELİMİZ DE.. SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN!

ATATÜRK:
BU GÜZEL HABER, LİDERLERİNİ ÖMÜR BOYU HAPİSTEN ÇIKARMASINLAR..

ÇOCUK: NE HAPSİ ATAM. BİZ ONLARI MİLLETVEKİLİ SEÇTİK MECLİSE GETİRDİK. ARTIK HERŞEYİ YASAL YAPIYORLAR.. DÜNYADA SADECE TÜRKİYE´DE TERÖRİSTLER MİLLETVEKİLİ OLABİLİYOR.. VE SADECE TÜRKİYE´DE TERÖRİSTLERİN BAŞI HAPİSHANEDE HER HAFTA AVUKATLARI İLE GÖRÜŞEBİLİYOR, YANİ HER KONUDA BİRİNCİYİZ.. SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN!

ATATÜRK:
REFERANDUMA KATILIM ORANI NEDİR?

ÇOCUK: BANA GÖRE SIFIR AMA HÜKÜMETE GÖRE %70.. REFERANDUM OLDUĞU GÜN 12 ASKERİMİZ ŞEHIT EDİLDİ! HER ŞEYİN FARKINDAYIM BEN.. SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN!

ATATÜRK: CEMAAT LİDERİ FALAN DİYORSUN, HALA VAR MI ŞERİAT TEHLİKESİ?

ÇOCUK: YOK, YOK ŞERİAT TEHLİKESİ KALMADI ÇOK ŞÜKÜR, ŞERİAT GELDİ BİLE. RAHATLADIK, ETRAF YOBAZ DOLDU. CEMAAT LİDERİ YURT DIŞINDA TÜRKİYE´YE GELEMİYOR. ZATEN GELİNCE HUMEYNİ GİBİ GELECEK, HER ŞEY SÜPER OLACAK.. SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN!

ATATÜRK: EĞİTİM NASIL PEKİ?

ÇOCUK: 5 YIL ÖNCE GÖREVE GELEN DİNCİ HÜKÜMET ZAMANINDA İLKOKUL BİRİNCİ SINIFA BAŞLAYAN BEBELER, BU YIL 6´YA GİDİYOR, 5 YIL SONRA 16 YAŞIN DA GENÇLER OLACAKLAR, BU BEBELERİN BEYİNLERİ YIKANIYOR.. NASIL Kİ BİZİM ZİHNİMİZDEN SENİ SİLEMİYORLAR, BU BEBELERİN ZİHNİNDEN DE YOBAZLIK SİLİNEMEYECEK.. ANLAYACAĞINIZ 5 YIL DAHA RAHATIZ.. SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN!

ATATÜRK: BİZ CUMHURİYETİ KURABİLMEK İÇİN BİNLERCE ŞEHİT VE GAZİ VERDİK, SİZ CUMHURİYETİ KORUYAMADINIZ.. BEN CUMHURİYETİ SİZ GENÇLERE EMANET ETTİM.. SİZ NE YAPIYORSUNUZ.?

ÇOCUK: SADECE UTANIYORUZ, KAHROLUYORUZ ATAM!

ATATÜRK: BEN ESAS ŞİMDİ ÖLDÜM...


Anlayamayanların, anlamak istemeyenlerin üste çıkması dileği ile...
palavra
calakalem sapla-samanin birbirine girdigi bir yazi olmus.
gercekleri ters yuz etmek icin hic bir mevzu es gecilmemis.

ama trajikomik olan Ataturk gibi dil ve hitabet ustasi birinin agzindan soylenen -birinci kadin-

ne bu -birinci kadin- Laughing
Ataturk kisilik ve karakter sahibi biriydi , oyle papagan gibi konusmaz.

Quote:
ATATÜRK: BİRİNCİ KADIN NASIL?


--ulkeye seriat gelmis!!!!!
meclisin cikardigi uc-bes kizin basortulu okuma hakkini bile uygulamiyorlar, ne seriati?


elinizi vicdaniniza koyun ve demirelle abdullah gulu bir karsilastirin hangisi daha iyi bir cumhurbaskani?
Related topics
Çocuk pornosuyla mücadele için yazılım
Atatürk neden öldü?
Atatürk için hip hop tarzında yapılmış bir müzik
Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi
Atatürk'ümüz için DEV Arşiv
Atatürk ve Vatan(Başka Başlık Açmayınız)
Atatürk Resim Galerisi
Koka Kola değil, Kol Kola
Bir Türk gencinin ATATÜRK'e seslenişi
Atatürk'ün dudağındaki ilginç imza
HUGO OYUNUNDA TÜRKİYE HARİTASININ YARISI YOK!
Genelkurmaydan Sert Açıklama
ATATÜRK'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun
Laf boyle sokulur:D
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.