FRIHOSTFORUMSSEARCHFAQTOSBLOGSCOMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Sokol Feat. Pono

BLAK
Elo wszystkim ktorzy sluchaja hip hopu.
Chcialbym sie dowiedziec jak odbieracie najnowszy projekt ZIP SKLADU czyli Sokol Feat. Pono (TPWC) - "Teraz Pieniadz W Cenie". Moim zdaniem jest to bardzo dobry album robiony na dobrych bitach. Sokola robota idzie w dobrym kierunku, caly czas robi wspanialy progress w nowoczesnym hiphopie. Widzialem na hip-hop.pl ze bedzie druga czesc tego albumu juz w kwietniu tego roku, i to nie bedzie kontynuacja na podobnych, elektronicznych bitach, lecz dobry klasyczny album jakiego wszyscy pewnie sie spodziewali na wstepie tpwc Smile

Powiedzcie mi co wy o tym temacie sadzicie?

Pozdrawiam

P.S. Szczerze mowiac remix piosenki Uderz w Puchara z udzialem Tedego nie podoba mi sie i ogolnie teledysk tez nie najlepszy, mysle ze zrobia jaki nowy teledysk do tego albumu bo widzialem na ich "myspejsie" ankiete z pytaniem - jaki nastepny teledysk powinni nakrecic.

elo........ZiP na zawsze!
gandalfini
JA jakoś nie przepadam za muzyką w której wulgarne określenie najstarszego zawodu świata jest często używane jako przecinek Rolling Eyes
Co kto lubi Wink
BLAK
mi sie wydaje ze akurat w tym albumie az tak czesto nie uzywaja tego slowa Smile (czy inne podobne)
teksty sa dobre i daja do zrozumienia Smile
polecam Smile
smspno
Ja, mimo wszystko, rownież wolę ambitniejsze gatunki muzyczne. Nie lubię hip-hop za ciągłe teksty o tym samym i pod prawie ciągle taką samą muzykę Razz. Dla mnie każdy utwór jest taki sam. No, ale oceniajcie, oceniajcie!
BLAK
No widzisz sa gusta i gusciki Smile Ja naprzyklad nie lubie techno-plastiku gdzie leci ciagle i to samo w kólko :-/
Juz nie bede komentowal rock / metalu :[
pawelabrams
@BLAK:
Czy ty też uważasz, że metal to tylko death metal i heavy metal (niektórzy wolą określenie rzyganie do mikrofonu) ?
BLAK
pewnie nie znam sie na metalu tak jak ty...
jedyny metal jaki uznaje to nergala z zespolu behemoth.
tylko dlatego ze robi to na swiatowa skale

p.s.
a czy tu mowa o metalu czy o sokol pono (hip hop) Confused

sokol pono tpwc czesc druga zapowiada sie niezle... mam nadzieje ze do wakacji zrobia ta druga czesc...
bpit22
W polskim hip-hopie podoba mi się chyba tylko muzyka, bo w co niektórych kawałkach jest fajna, a teksty, no w sumie nie można generalizować, ponieważ są gorsze i lepsze, ale na pewno nie podobaja mi sie te w których aż kipi od przekleństw.
matti05
Trzeba przyznać, że podkłady w tych piosenkach są naprawdę dobre. Nie pamiętam już w jakiej telewizji, ale oglądałem wywiad z Sokołem i mówił on, że te podkłady jakiś DJ im robi, więc to pewnie stąd takie nowoczesne brzmienie.

Jeśli ktoś nie oglądał to niech sobie zobaczy przeróbkę "Uderz w puchara"
http://pl.youtube.com/watch?v=K8uTW7NAZ20
bpit22
Ugryź suchara ostatnio na Vivie widziałem, normalnie bym tego nie słuchał, ale byłem u kumpeli i jakoś tak wyszło Wink
BLAK
Quote:
Jeśli ktoś nie oglądał to niech sobie zobaczy przeróbkę "Uderz w puchara"
http://pl.youtube.com/watch?v=K8uTW7NAZ20

Grupa Operacyjna co to K****A ma byc!? Czy to kabaret? Cokół i Łono chca byc gwiazdami? czy to poprostu jest zenujaca zlewka z sokola i pono :/ nie rozumiem takich pajacow...
pawelabrams
O gustach się nie dyskutuje... Dla jednych śmieszne, dla drugich nie...

Osobiście nie rozumiem ludzi którzy nie widzą NIC śmiesznego w żartach o samym sobie... Sam czasem śmieję się sam z siebie...

mtx, czy przeklinanie, nawet ocenzurowane, nie jest sprzeczne z regulaminem?
mtx
W sumie jest, ale jakbym ją ocenzurowała, to by nic nie zostało Wink
uznajmy, że to wyraz emocji, który jest niezbędny w tej wypowiedzi