FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

deli

palavra
insallah bu deli bizi mahcup etmez.
Quote:

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, 53. Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek Mor ve Ötesi grubunun, kesinlikle çok iyi noktada başarıyı yakalayacağını söyledi

TRT Tepebaşı Stüdyosundaki tanıtım toplantısında, Mor ve Ötesi grubunun, yarışmada Türkiye'yi temsil edecekleri ''Deli'' adlı şarkının da aralarında bulunduğu bazı parçaları seslendirmesinin ardından, Genel Müdür Şahin, grubun solisti Harun Tekin, bas gitarist Burak Güven, elektro gitarist Kerem Özyeğen ve grubun davulcusu Kerem Kabadayı, basın toplantısı düzenledi.

Şahin, grubun yarışmada çok güzel bir eser ortaya koyacağına inandığını belirterek, ''Zaten başarı, kendilerinin tercih edilmesiydi. TRT olarak çok mutluyuz, grup ile çok da uyumlu bir ilişki oluştu. Grubun bu kadar güzel bir eser ortaya koyması bizi mutlu etti'' dedi.

İbrahim Şahin, ''Deli'' adlı şarkıyı daha önce dinlediğini, ancak bugün stüdyo ortamında dinlediğinde şarkının dereceye gireceğini düşündüğünü söyledi.

Şarkının dereceye girip girmemesini işin sonu olarak görmediğini de belirten Şahin, Mor ve Ötesinin tercih edilmesinin bir başarı olduğunu kaydetti.
mr.emre
http://www.youtube.com/watch?v=mFmI3ViEt_M
badboyyad
Bence dereceye falan giremeyiz.
YG2303
birincilik falan getiremeyebilir ama fena şarkıda değil Very Happy
maeglin20
Geçen sene Finlandiya'nın şarkısı "Leave Me Alone" bile dereceye giremedi. Bu şarkıdan kat kat güzeldi. Ama bu şarkıyı beğenmedim demiyorum.. Beğendim..
hekimusta
dereceye giremeyecegimiz kesin ama üst sıralarda yer alırız
geyikkutuphanesi
şarkı güzel şarkı ama eurovisionda genelde kemik oylar oluyo. Biraz ii olan parça az daha oy alıp dereceye giriyo. almanya hollanda avusturya belçika ve fransa dan her yıl sabit alıyoz puan. Avrupadaki Türk vatandaşları sağolsun bu saydığım ülkelerin tamamında en azından benim akrabalarım var. Bence olayı o kadar kasmaya gerek yok. Fantazi de yapılabilir. bi sene çıkıp biri hasan mutlucan türkülerini söylese yine ilk çeyreğe gireriz. Very Happy hatta daha çok oy alabiliriz. Mesela bu sene mor ve ötesi gidiyo rock grubu benim alamanyadaki dayı rock sevmez uğraşıp buna puan yollamaz Very Happy Bunun yerine türk halk musikisinin çeşitli örnekleriyle yarışmaya gidilse avrupadaki türklerin tamamının oyu alınmış olur Smile Hepsi oy verse kesin birinciyiz zaten.
hekimusta
ne kadr iyi olursanız olun sıralama fazla değişmez. çünkü juri objektif değil. en basitinden heryıl almanyadan 3 puanı bizim almamız örnek olarak gösterilmeye yeter bence