FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Sms sistemi düşünüyorum yardım edicek varmı ?

Coomedy
slm bi fikrim var ama yeteri kadar kodlama bilgim yok

http://www.handy-stuff.info/ sitesinde saat başı 1 Ipye 1 bedava sms veriyo modemi resleyerek sms istediğimiz kadar atabiliyoruz.

Bunu tercihen üyelikli bi sistemde kullanmak istiyorum.

üye olacak adam hatta olursa cebine onay kodu gelsin (: saat başı 1 üye mi alınır bu şekilde..hmm daha rekabetli gibi ilk kaydolan kazanır (:

mesajını gönderirken gönder butonu yerine google reklamına basacak..google engellemezse iyi banlarsa başka bi reklam sistemi kullanırım ama bazı sitelerde gördüğümü hatırlıyorum bu sistemi Smile

Bakalım tutacakmı Smile tutarsa bide bedava host domain yerine parayla alırım smsleri de mesela 5000 tane bilmemkaçpara dan alırım reklam geliriyle karşılarım hem isteyen de beleş sms atar Very Happy

nası ama (:

---

yazmıştım bi foruma kendim yazdıım için quote yapmadım hostumda yok zaten Very Happy
belki burda yardım çıkar..
cavbela
clicatell diye bi firma vardı. onlar sana belli bir mesaj hakkı ve - api - veriyorlar. sen bu apiyi sistemine entegre ederek istediğin gibi kullanabilirsin.

bi ara clicatellin programını indirip her üyelik için 5 mesaj atabiliyordun. hatta numara kısmına ne çıkmasını istersen onu yazabiliyordun.
mr.emre
Coomedy wrote:

mesajını gönderirken gönder butonu yerine google reklamına basacak..google engellemezse iyi banlarsa başka bi reklam sistemi kullanırım ama bazı sitelerde gördüğümü hatırlıyorum bu sistemi Smile

benim google'a verdiğim reklam hiç olacak yani. hmm iyiymiş ya.