FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Cpanel değişmiş

tufansaba
Server1 de olan varmıdır bilmiyorum ama... cpanel ve teması değişmiş ve bazı özellikler de haliyle değişmiş Very Happy

daha güzel ve kolay kullanımı olmuş Smile
loserk
nihayet yeni sürüme geçebilmişler Laughing başka bir hostta kullandığım bir cpanel sürümü bu, oldukça kullanışlı ve estetik... cpanel değişmiş çünkü frihostun serverları da değişmiş, eskiden host.frihost.net iken şimdi server.frihost.net olmuş...
tufansaba
Loserk hazır yakalamışken Smile sitende kullandığın scripte player nasıl ekledin o kadar kurcaladım dosyaları değiştirdim yine olmadı Very Happy
darkeagle
Güzel olmasına, tema değiştirilmesi ve daha basit olmasına rağmen alışıktım eskisine...
cavbela
darkeagle wrote:
Güzel olmasına, tema değiştirilmesi ve daha basit olmasına rağmen alışıktım eskisine...

alışkanlık çok etkiliyor. uzun zaman burda directadmin kullandıktan sonra cpanelde çok zorlandım. onca seçenek arasında aradığım şeyi bi türlü bulamadımSmile
loserk
tufansaba wrote:
Loserk hazır yakalamışken Smile sitende kullandığın scripte player nasıl ekledin o kadar kurcaladım dosyaları değiştirdim yine olmadı Very Happy

bendeki sürüm 1.7 sürümü önce ona dikkat et Very Happy sonra da config.ini dosyasındaki sfx ve audio ayarlarını,

Code:
sfx = true
audio = true

şeklinde değiştir. Sonra dinletmek istediğin şarkıları /mp3 klasörüne at. Very Happy
tufansaba
Teşekkürler

Fakat sorun bende değil kullandığım temadanmış "carbon" temasını kullanıyorum da Very Happy
sefilim
güzel olmuş gerçekten Very Happy

fakat bir sorum olacak Rolling Eyes

server 1 'de bi yavaşlık mı var , yoksa bana mı öyle geliyor ? yönetim paneline giriş bile çok zaman alıyor sinir ediyor adamı
darkeagle
sefilim wrote:

server 1 'de bi yavaşlık mı var , yoksa bana mı öyle geliyor ? yönetim paneline giriş bile çok zaman alıyor sinir ediyor adamı

bi sorun yok...
sefilim
bağlantıdan kaynaklanıyor demekki !

darkeagle wrote:
sefilim wrote:

bi sorun yok...
darkeagle
sefilim wrote:
bağlantıdan kaynaklanıyor demekki !

darkeagle wrote:
sefilim wrote:

bi sorun yok...

büyük bi olasılık...
sefilim
peki fantastico'da herhangi bir problem var mı ? Ben fantastico sayfasına girdiğimde

Warning: in_array() [function.in-array]: Wrong datatype for second argument in ...

şeklinde bi takım uyarılarla karşılaşıyorum , script kurulumlarını etkileyip etkilemediğini bilmiyorum ama görüntü kirliliği yapıyor Confused