FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Host isteğim beklemede.

anilerk
Merhaba arkadaşlar.Şu an için 9 mesaj yazdım ve 15,52 puanım oldu.Host için başvuru yaptım ama hep beklemede yazıyor.Mesajlarımın içerikleri gayet düzgün.Acaba bakılmıyor mu başvurulara yoksa sorun bende mi?Bir fikri olan var mı?Ya da nereye mesaj atıp durumu öğrenebilirim.
Şimdiden teşekkür ederim ilginize.
sefilim
konu ile ilgili burada bilgi verilmiş

http://www.frihost.com/forums/vt-8851.html

başvuruların değerlendirilmeye alınma süresi 10 saniye ile 2 hafta aralığında değişiyormuş Very Happy

fakat şu anki duruma göre düşünülürse , bu süre 12-14 gün sürebiliyormuş
anilerk
İlgine teşekkür ederim.Demek ki biraz daha bekleyeceğim.
loserk
host isteklerine bakılıyor mutlaka,ama bunun zamanı belli olmuyor. yarın da alabilirsin hostu, bir hafta sonra da alamamış olabilirsin Wink
anilerk
Very Happy 1 haftada alamazsak artık başımı çaresine bakarım.Gerçi işin sonu adam akıllı ücretli host almaya gidiyor ama bakalım.direniyorum hala Very Happy
tufansaba
2.5 sene önce host isteğimi yaptığım anda cevap gelmişti term of service kabul etmemişim ondan iş 1 gün sonrasına kalmıştı Laughing

ama artık her isteye hostu vermiyorlar şöyle... forumda biraz aktif ol özellikle diğer bölümlerde orada daha çok güven verebilirsin Very Happy
anilerk
anlamadığım nokta bizim forumlarda aktif olmamızla bu insanlar nasıl para kazanıyorlar ki host veriyorlar.Burada bir reklam geliri yok gördüğüm kadarıyla.sponsor da göremedim.Yani sadece forumlarda aktif olun deniliyor ama nerden geliyor bu teknenin suyu diye düşündürtüyor insanı.
mr.emre
eskinde adsense den iyi para kaldırıyodu bondings ağabey. şimdi yok yeni gözüme çarptı. nerden buluyo bilmiyorum.
loserk
google reklamları var yine,login olunca görünmüyo... ziyaretçilere var adsense.
cavbela
loserk wrote:
google reklamları var yine,login olunca görünmüyo... ziyaretçilere var adsense.

aşırı derecede var hatta ziyaretçilerde. galiba bizim başlıklar sayesinde googleda sık sık çıkıyor ve bu sayedede parayı götürüyor.
mr.emre
doğru. unutmuşum. iyi para kaldırdıklarını biliyorum ama.
insolent1
Ben bir ara reklamlara tıklıyordum.

Ama yine para kazandırmak istenilirse yukarıda arama motoru var. Oradan olabilir.
hekimusta
asıl konuya gelelim. host basvurusuna cevap geldi mi?
darkeagle
hekimusta wrote:
asıl konuya gelelim. host basvurusuna cevap geldi mi?

Gelmemiş...
anilerk
Ne yazık ki gelmedi hala.Anlaşılan gelmeyecekte.Bir iki gün daha beklerim,olmazsa artık keseme göre bir host arıycam.Yapacak birşey kalmadı.Anladığım kadarıyla fazla üye olmasından dolayı şişmiş burası.Yada modların az oluşundan işler baya gecikiyor.Neyse can sağolsun Smile
insolent1
anilerk wrote:
Ne yazık ki gelmedi hala.Anlaşılan gelmeyecekte.Bir iki gün daha beklerim,olmazsa artık keseme göre bir host arıycam.Yapacak birşey kalmadı.Anladığım kadarıyla fazla üye olmasından dolayı şişmiş burası.Yada modların az oluşundan işler baya gecikiyor.Neyse can sağolsun Smile

Başka host kullansan da frihostu bir dene.
Host vermeleri uzun sürse de, forum puanın eksilere düştü diye iptal etmeleri de uzun sürüyor. Smile
İptal etmeyebiliyorlar bile.
anilerk
isteğim mOrpheuS tarafından işleme tabi tutuluyormuş Very Happy olcak galiba bu iş.
sefilim
hadi hayırlısı Very Happy inşallah alırsın

anilerk wrote:
isteğim mOrpheuS tarafından işleme tabi tutuluyormuş Very Happy olcak galiba bu iş.
anilerk
yok ya yalan oldu burası.Msjlarıma cvp bile yazmaya tenezzül etmiyorlar.Ne zaman baksam ne mod var ne admin forumlarda.Sordum talebim ne durumda daha onaylanmamış sorun ne diye cvp yok.bir daha yazdım yine cvp yok.bence sahipsiz kalmış burası.En azından reddedilse haberim olur.kabul edilmedi diye.bunda öyle bir durumda yok.Askıda kaldık.yakın zamanda host isteği onaylanan var mı aranızda???
cavbela
anilerk wrote:
yok ya yalan oldu burası.Msjlarıma cvp bile yazmaya tenezzül etmiyorlar.Ne zaman baksam ne mod var ne admin forumlarda.Sordum talebim ne durumda daha onaylanmamış sorun ne diye cvp yok.bir daha yazdım yine cvp yok.bence sahipsiz kalmış burası.En azından reddedilse haberim olur.kabul edilmedi diye.bunda öyle bir durumda yok.Askıda kaldık.yakın zamanda host isteği onaylanan var mı aranızda???

evet bura sahipsiz kaldı. fakat ingilizce forumlar ne durumda bilemiyorum.
gerçi bizede bi mod ayarlamadıklarına göre onlarda da bi sorun olsa gerek..
maeglin20
cavbela wrote:
anilerk wrote:

evet bura sahipsiz kaldı. fakat ingilizce forumlar ne durumda bilemiyorum.
gerçi bizede bi mod ayarlamadıklarına göre onlarda da bi sorun olsa gerek..

Haklısın.. Beklemekten başka çaremiz yok
sefilim
desenize burası çiftliğe dönmüş Laughing neyseki ben hostumu 1-2 hafta önce almıştım

artık darısı alamayanlara Wink
anilerk
hahaha mutlu son arkadaşlar.sonunda onay verilmiş Very Happy aldım hostu.darısı almayanların başına Smile
denilen kadar varmış cidden.ücretli hostlar kadar kaliteli.bu kadarını tahmin etmemiştim.
Gerçi daha birşey yok ama aklınızda olsun Very Happy
http://blog.salca.frihost.net

Tek sorunum kaldı onuda yardım edebilecek varsa minnettar kalırım.Wordpress kurdum.Fakat maillerde problem yaşıyorum.üyelik için onay maili gelmiyor.frihostun verdiği mail bir türlü çalışmıyor.sorunun bende olsuğunu sanmıyorum çünkü web mail den de yollasam ulaşmıyor yolladıklarım.
Bir fikri olan var mı?
sefilim
hayırlı olsun Very Happy