FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Besiktas Holosko'yu Aliyor

iSTiFYeTi
Beşiktaş bayadır peşinde koşturduğu Manisaspor oyuncusu Holosko için kulübüyle anlaşmayı başardı.. Transfer için Manisaspor'a 5 milyon Euro ile Burak ve Koray'ı verecek.. Camiaya yararlı olmasını umarız..
sefilim
bir bjkli olarak holoskonun bu kadar yüksek bir maliyetle takıma kazandırılmasını kınıyorum.tamam belki holosko iyi bir santrofor olabilir ama ödenen o kadar para karşılığı daha kaliteli bir yabancı alınabilirdi.spor yazarlarının da dediği gibi holosko taş çatlasa 3 milyon euro eder Cool ama bu saatten sonra yapcak bişi yok ne diyelim hayırlısı olsun artık
loserk
bi holosko için burakla korayın harcanması hiç de akıl karı değil bana göre Rolling Eyes
cavbela
iSTiFYeTi wrote:
Beşiktaş bayadır peşinde koşturduğu Manisaspor oyuncusu Holosko için kulübüyle anlaşmayı başardı.. Transfer için Manisaspor'a 5 milyon Euro ile Burak ve Koray'ı verecek.. Camiaya yararlı olmasını umarız..

vay be ne adammışSmile
maeglin20
O değilde, Koıray'ı niye verdiler onu anlamadım.. Koray Milli Takım'ın bir süre vazgeçilmez liberosuydu. Santrafor ile takas edilmesi saçma olmuş..