FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Tsubasa Türk olsun

maniac_ea
Quote:
Tsubasa kimdir?

Nankatsu takımıyla Japonya Şampiyonası'na katılan, sahaya çıktığında attığı gollerle tribünleri coşturan "Tsubasa Ozora" gemi kaptanının oğlu olarak dünyaya geldi.
Futbol topu boyundayken kamyonun çarpmasıyla 100 metre uçan ancak topun üzerine düşünce kazadan sağ olarak kurtulan Tsubasa kısa bir süre içerisinde önce Japonya'da sonra tüm dünyada ün yaptı.

Başta melek kadar temiz olan Tsu, bölümün sonlarına doğru eve kız bile atmaya başlamıştı.

--------------------------------------------------------

Özellikleri:
Kale direkleri üzerinde yürüyüp gol atabilir.
Kartal vuruşunu anlatmaya gerek yok Very Happy
Arkadaşının kafayla gol atması için ayaklarına destek de bulunur.
Kafes taktiği denilen rakip takımın bütün taktiklerini yok eder.
Kafası atarsa topla fileleri deler.
Kale çizgisinden rovöşata ile top çıkarır.

--------------------------------------------------------

Özetle, Tsubasa Türk olsun Milli takımın formasını giysin o zaman özlemini çektiğimiz Dünya Kupası ya da Avrupa Şampiyonalarına belki gideriz.Evet Sayın Fatih hocam söz sizde...

Tsucanın sünnetinden bir kare,
Melih Gökçekin de teşrif ettiği sünnet şöleni, mehter marşları eşliğinde sona erdi, hadi hayırlısı

İch ishleri Bakanlığı Tsubasanın Türk olması halinde alacağı nüfus cüzdanının bir örneğini burada yayınladı.
Lütfen Tsubasanın bir an önce Türk vatandaşı olması için elimizden geleni yapalım.Desteğimizi arttıralım Tsu Türk OLSUN !!!!

al.. daha ilk mactan costurdunuz cocugu.. Sad
basini bagladik derken yedigi nanenin belgesi..
"TSUCAN ALEMDE"

tsubasa da olsa istanbul bozuyor boyle yildizlari.. Very HappyVery Happy

Şok Şok Şok.... Tsubasa Oscar Ödül Töreninde ünlü aktris ve tüm dünyanın Brad Pitt' in sevgilisi olarak bildiği Angeline Jolie' yle yakalandı.Kameralardan kaçmak yerine beraber poz veren ünlü futbolcu ile ünlü aktris beraber olduklarını ilk kez Feysbuk Magazine açıkladılar.....

tsubasa'ya küçükken kamyon çarptığı ve futbol topu sayesinde ölümden döndüğü an Smile

ŞOK ŞOK ŞOK !!!
Ünlü futbolcu Tsubasa Ozora'ya küçükken çarpan Kamyonun şoförünü bulduk.
Tsu daha ufacık bir çocukken kendi boyu kadar olan futbol topuyla sokakta oynarken kendisine çarpan kamyonun sürücülüğünü yapan Türk şoför Mehmet Kayık "Çok alkollüydüm ne yaptığımı bilemedim.Frene basmama rağmen çarptım.Neyseki bir şey olmadı.Çok pişmanım bir daha olmayacak yemin ederim." şeklinde konuştu.Tsubasa ve Mehmet Bey'e geçmiş olsun diyoruz.Umarız bir daha böyle bir olay olmaz...

Olan oldu biricik veledimiz gönlümüzün sultanı TSUBASA ucundan accık aldırdı..

Tsubasa "sözün bittiği andayız" dedi.
Sünnetinden sonra yattığı yerden kısa bir basın açıklaması yapan Tsubasa kendisinin çok mutlu olduğunu, en kısa zaman içerisinde Türk olup olmayacağıyla ilgili kararı açıklayacağını belirtirken müslüman olmasındaki nedeni de şu sözlerle belirtti." Küçükken geçirdiğim kamyon kazası sırasında top ile yere düştüğümde kulaklarımda bir ses duymuştum.Ancak bu sesin ne olduğunu yıllarca çok merak ediyordum.İstanbul'a tatile gittiğimde o sesi dört bir yandan duyunca şok oldum.Meğersem duyduğum ses ezan sesiymiş.Ezan sesini duyar duymaz gözyaşları içerisinde otel odasına kapandım.Mutluluktan bütün gece uyuyamadım.Meğersem aradığım huzur islamiyet ve müslümanlıktaymış." dedi

Buda bir efsanedir tabi Smile Aynı anda topa vurma.. peki sonunu hatırlayan varmı?

Tribun Dergi
BURAK_X
vaaay küçük golcü Türk olmuş Very Happy
insolent1
Hehehe,
Nagazaki de doğdu,
Türk vatandaşı oldu,
Helal olsun sana,
TusuuuBasaaa Tussu Baasaa
insolent1
Yalnız, anne adını sansürlemek lazım.
darkeagle
Yarıldım yaw...
undergroundking_tourus
bomba olmuş...
tuncadogus
kimin aklına gelirdi bu !! Laughing
YG2303
süpermiş ya Very Happy
geyikkutuphanesi
askerliğini nerde yapcak bu garip doğuya düşmese bari Very Happy
cavbela
geyikkutuphanesi wrote:
askerliğini nerde yapcak bu garip doğuya düşmese bari Very Happy

sınır ötesi falan derken yavrucak yalan olmasınSmile
sefilim
çok iyi ya Laughing süper olmuş sağolasın
hekimusta
insolent1 wrote:
Yalnız, anne adını sansürlemek lazım.

olsun be güzel olmus Smile
anilerk
hahahaha süper olmuş Very HappyVery HappyVery Happy Daha geçenlerde bulup izledim 10-15 bölümünü.üstüne bu gelince çok güzel oldu.Önemli olan Türk doğması değil bunu hisstemesidir Very Happy bkz Aurelio Very Happy Adam Milli marşımızı okuyor Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy tsubasa sünnet olmuş çok mu Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy