FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Panionios - Galatasaray

nfsforever
GS'nin UEFA'da kader maçı arkadaşlar.Bir üst tura çıkabilmek için kesin kazanmamız lazım bu maçı.Benim en büyük korkum çok fazla sakat oyuncumuzun olması.Siz ne düşünüyorsunuz?Bence sakin oynarsak bu maçı alırız...

Bu arada maç 29 Kasım'da saat 21.00'de NTV'den yayınlanacak...
insolent1
GS'nin napacağı belli olmaz ama maçın NTV'de olması güzel.
hekimusta
Gs den fazla ümitli değilim artık. bence de macın ntv de olması gayet güzel. adam gibi bi mac izleyecez nihayet
maniac_ea
öncelikle dayanamadım foruma geri döndüm en azından netteyken zaman geçiriyordum son zamanlarda canım iyice sıkılmaya başlamıştı bi foruma girim dedim =)

konuya gelince kuralar ilk çekildiği gunku dusuncemle suanki dusuncem arasında daglar kadar fark var kuraların cekildiği gun gs bu gruptan rahatlıkla çıkar diyordum ama suanki durum gercekten vahim bir fbli olarak gsnin bu gruptan cıkmasını çok içten isterim bunu da yapması için tek şey bu maçı kesinlikle alması gs lige fazla konsantre olmuş avrupa maçlarında çok farklı bi gs var...
insolent1
maniac_ea wrote:
öncelikle dayanamadım foruma geri döndüm en azından netteyken zaman geçiriyordum son zamanlarda canım iyice sıkılmaya başlamıştı bi foruma girim dedim =)

konuya gelince kuralar ilk çekildiği gunku dusuncemle suanki dusuncem arasında daglar kadar fark var kuraların cekildiği gun gs bu gruptan rahatlıkla çıkar diyordum ama suanki durum gercekten vahim bir fbli olarak gsnin bu gruptan cıkmasını çok içten isterim bunu da yapması için tek şey bu maçı kesinlikle alması gs lige fazla konsantre olmuş avrupa maçlarında çok farklı bi gs var...

Hoşgeldin tekrar.
palavra
iyi bir galibiyet oldu
galatasaray ve bizim icin

hekimusta
walla bekedigimden iyisini yaptılar. helal olsun diyorum
geyikkutuphanesi
rezil bir maçtı galatarasayın şutu yok maçta. 1. gol ofsayt 2. gol penaltı değil (pozisyonlar bariz) bi de elemanı attı penaltı olmayan pozisyonda hakem. Onun dışında galatasarayın futbol kuralları içerisinde attığı tek gol hakan şükürün attığı son dakkalardaki gol. Bu dakikaya kadar ve bundan sonra rakip kaleye atılmış tek bir şut yok. Bütün maçı izledim galatasarayla ilgili endişelerim arttı.
cavbela
geyikkutuphanesi wrote:
rezil bir maçtı galatarasayın şutu yok maçta. 1. gol ofsayt 2. gol penaltı değil (pozisyonlar bariz) bi de elemanı attı penaltı olmayan pozisyonda hakem. Onun dışında galatasarayın futbol kuralları içerisinde attığı tek gol hakan şükürün attığı son dakkalardaki gol. Bu dakikaya kadar ve bundan sonra rakip kaleye atılmış tek bir şut yok. Bütün maçı izledim galatasarayla ilgili endişelerim arttı.

yav içler acısı bi durum son maçlarda hepimiz bi çöküş içindeyiz.
maniac_ea
geyikkutuphanesi wrote:

benim yazıcaklarımın aynısını yazmışssın valla durum avrupada kötü ama gruptan çıkıp kendini toparlayabilirse bişiler olabilir.
palavra

galatasaray surune surune ilk asamayi gecti
herhalde bayram hurmetine kil payi kurtuldu,hac daki galatasaraylilar iyi dua ettiler galiba.
insallah sonunu daha iyi baglarlar.
cavbela
palavra wrote:

galatasaray surune surune ilk asamayi gecti
herhalde bayram hurmetine kil payi kurtuldu,hac daki galatasaraylilar iyi dua ettiler galiba.
insallah sonunu daha iyi baglarlar.

valla gs sürünmedi birileri ittirdi. Sürünmeyle yapacakları iş değil. Evet dualar tutmuş belli:)
Teşekürler bodeaux
geyikkutuphanesi
bence devre arası bordeux'ya uefadan telefon geldi. Arkadaşlar tamam galatasaray rezil oynuyo wien e bile gol atamadı tek pozisyon üretemedi üstelik kazanmak zorundalar ama bu yunan takımı da çok kolpa hiç olmazsa bu gs biraz tanınıyor şampiyon neyin olmuşlar ecik oynayında gs tur atlasın dediler:) Eski şampiyon olarak bi üst tura çıkarsa belki uefa daha kaliteli bi kupa olur. Onlar da 2-0 geriye düştükleri maçı "hemen abi, tamam abi" diye yanıtladıkları telefounun ardından 3-2 kazandılar Very Happy
cavbela
geyikkutuphanesi wrote:
bence devre arası bordeux'ya uefadan telefon geldi. Arkadaşlar tamam galatasaray rezil oynuyo wien e bile gol atamadı tek pozisyon üretemedi üstelik kazanmak zorundalar ama bu yunan takımı da çok kolpa hiç olmazsa bu gs biraz tanınıyor şampiyon neyin olmuşlar ecik oynayında gs tur atlasın dediler:) Eski şampiyon olarak bi üst tura çıkarsa belki uefa daha kaliteli bi kupa olur. Onlar da 2-0 geriye düştükleri maçı "hemen abi, tamam abi" diye yanıtladıkları telefounun ardından 3-2 kazandılar Very Happy

fener olsa aziz baba gitti taa oralara kadar maçı satın aldı diyecem ama... Ne gsnin aziz babası var nede özhan babanın okadar parasıSmile