FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Frihost Türkiye'nin EN leri

BURAK_X
Arkadaşlar, yabancı bi forum sitesine takılıyordum. Orada başlık gördüm. Belirli ketegorilerde o forumun en lerini yazıyorlardı. Örneğin: Best Fanart: XMEMBER gibi. Eğer böyle birşeyi yapalım diyorsanız kategoriler oluşturup en leri seçleim. Bekliyorum...
pchonour
Bence en iyisi beles olanlardan 110mb.com mysql,php,,cpanel,ftp ... reklam yok bir beles host ancak bukadar kullanıslı olur
cavbela
pchonour wrote:
Bence en iyisi beles olanlardan 110mb.com mysql,php,,cpanel,ftp ... reklam yok bir beles host ancak bukadar kullanıslı olur

arkadaş onu kastetmemiş. aslında güzel olur. ama şuan forum okadar canlı değilken böyle birşey sanırım havada kalır.

not: bu arada 110mb.com da işi bozdu. forum kurdu ve forumda belli bir mesaj sınırını aşamayanların mysql erişimini kapattı. o nedenle soğudum. ama dersen ki en iyi host hangisi hostların "en"i frihosttur.
kadirnet
pchonour wrote:

BU PUAN İŞİNİ HALA ANLAYAMADIM YANİ NASIL OLACAK PUAN DUSERSE KAPANACAKMI HERZAMAN YAZIMI YACAGIZ FORMA NE OLACAK VE NASIL OLACAK Sİ BİLİYORMUSUNUZ?
kadirnet
BURAK_X wrote:
Arkadaşlar, yabancı bi forum sitesine takılıyordum. Orada başlık gördüm. Belirli ketegorilerde o forumun en lerini yazıyorlardı. Örneğin: Best Fanart: XMEMBER gibi. Eğer böyle birşeyi yapalım diyorsanız kategoriler oluşturup en leri seçleim. Bekliyorum...

We regret to inform you that your request has been rejected.
Reason: Please put in your hosting application (site description) in English only.
Kind regards,
bu ne demek acaba bide buna ne cavap vermem gerek yardım olun arkadas ya hıc turk ve ing anlayan arkadas yokmu yav yardım olursanız sevinirim simdideen tesekkurler
mr.emre
kadirnet wrote:
pchonour wrote:

BU PUAN İŞİNİ HALA ANLAYAMADIM YANİ NASIL OLACAK PUAN DUSERSE KAPANACAKMI HERZAMAN YAZIMI YACAGIZ FORMA NE OLACAK VE NASIL OLACAK Sİ BİLİYORMUSUNUZ?

her zaman yazacaksın. her gün 1 puanın silinir. puanın 0'ın altına düştüğü zaman tehlikelidir.
loserk
konu bayağı sapmış foruma girmeyeli Laughing burak hala oylama teklifinde ısrarcı mısın?
darkeagle
kadirnet wrote:
BURAK_X wrote:

We regret to inform you that your request has been rejected.
Reason: Please put in your hosting application (site description) in English only.
Kind regards,
bu ne demek acaba bide buna ne cavap vermem gerek yardım olun arkadas ya hıc turk ve ing anlayan arkadas yokmu yav yardım olursanız sevinirim simdideen tesekkurler

Aynı mesajı birçok yere yazıp forumu kirletmenin bir mantığı yok!
BURAK_X
loserk wrote:
konu bayağı sapmış foruma girmeyeli Laughing burak hala oylama teklifinde ısrarcı mısın?
olsa güzel olurde demekte ısrarcıyım Very Happy