FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Kare Kare Askerlerin Teslim Anı

tufansaba
Quote:
ASKERLERİN TESLİM ANI
04 Kasım 2007 Pazar 17:50
Askerlerin serbest kaldığı an söze gerek bırakmıyor. İŞTE O FOTOĞRAFLAR;

İNTERNETHABER/ ÖZEL Hakkari'deki hain saldırıda kaçırılan 8 askerin DTP'lilere teslim ediliş anı kare kare görüntülendi.

Askerlerin teslim alındığı yer tam olarak açıklanmadı. Ancak kanlı örgüt bu yeri "Medya Savunma Alanı" diye niteledi.

Askerleri teslim almaya Federal Kürdistan Bölge Hükümeti İçişleri Bakanı Hacı Mahmut Osman, Uluslararası Tolerans’ın Başkanı Kerim Sincari'nin yanı sıra, DTP Milletvekili Osman Özçelik, Aysel Tuğluk ve Fatma Kurtulan gitti...

Heyetin kanlı örgüt üyeleri ile verdiği pozlara dikkat... İşte söze gerek bırakmayan fotoğraflar;

Hala abdnin ağzına bakıyoruzya hala girsekmi girmesekmi diyoruzya... küfredemiyorum artık şerefsiz kanı bozuklar bu 2 oldu ama bu kadarda olmaz be birde dtplileri göndermişler ya askerlerimizi almaya Mad onu geçtim o imza ne o imzadaki resim ne Mad beş paralık etmişler
rte nin yüzünden askeri zarar görüyor keşke olmasaydı...
palavra
cok rahatsiz edici bir durum malesef

yine de askerlerin aileleri icin sevinmek lazim

-ben sahsim adima boyle bir durumda teslim olmaktansa olmeyi yeglerdim

-AMA

eger devlet idare ediyorsaniz bir yerde esir askerleriniz varsa icabinda rezil olmayi da goze alip onlari kurtarmanin bir yolunu bulmalisiniz

----askerlerimizin bizim kendi birligimizden bir saldiriyla esir alinmasi nasil basbakanin hatasi oluyor pek anlayamadim.
kriptontr
Ah, onları alıp içeri güzelce öttürmek varken.o vekiller gidip meclise girecekler !yemişim demokrasisini ...vatan elden gidiyo !
hekimusta
tek kelimeyle rezalet. daha baska birşey demek istemiyorum
linkin
tufansaba wrote:
Quote:
ASKERLERİN TESLİM ANI
04 Kasım 2007 Pazar 17:50
Askerlerin serbest kaldığı an söze gerek bırakmıyor. İŞTE O FOTOĞRAFLAR;

İNTERNETHABER/ ÖZEL Hakkari'deki hain saldırıda kaçırılan 8 askerin DTP'lilere teslim ediliş anı kare kare görüntülendi.

Askerlerin teslim alındığı yer tam olarak açıklanmadı. Ancak kanlı örgüt bu yeri "Medya Savunma Alanı" diye niteledi.

Askerleri teslim almaya Federal Kürdistan Bölge Hükümeti İçişleri Bakanı Hacı Mahmut Osman, Uluslararası Tolerans’ın Başkanı Kerim Sincari'nin yanı sıra, DTP Milletvekili Osman Özçelik, Aysel Tuğluk ve Fatma Kurtulan gitti...

Heyetin kanlı örgüt üyeleri ile verdiği pozlara dikkat... İşte söze gerek bırakmayan fotoğraflar;

Hala abdnin ağzına bakıyoruzya hala girsekmi girmesekmi diyoruzya... küfredemiyorum artık şerefsiz kanı bozuklar bu 2 oldu ama bu kadarda olmaz be birde dtplileri göndermişler ya askerlerimizi almaya Mad onu geçtim o imza ne o imzadaki resim ne Mad beş paralık etmişler
rte nin yüzünden askeri zarar görüyor keşke olmasaydı...
Very Happy
Liceneus
eğer bir ülkenin ağzına bakmaktan rahatsız oluyorsak ona dair herşeye boykot koymalıyız. sadece maddi değil, manevi olarak da. en önemlisi de bunu bizden sonraki nesillere aktarmalıyız. zamanında yerli malı kutlanırdı, halen kutlanır mı; bilmiyorum. O zamandan beri yerli malı kullanmaya özen gösteriyorum. KALİTESİ HER NE KADAR DÜŞÜK OLSA DA... Kullanmadıkça kalitenin artmayacağını gayet iyi biliyorum.
badboyyad
O askerler orda şehadet şerbetini reddetti biz onları orda ölümden kurtarıyoruz bu kadarda gurursuzluk olmaz atamız bu toprağı süngüsüyle korudu onlardan önceki şehit düşen askerimizde cepanesi bitince süngü takmış fakat onlar cepanesi bitince bu toprağı onlara satmış onları leş kargalarına bırakmak lazımken kurtardık iyi yaptık nice böyle şerefli gururlu işlere...............................