FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Emeklilik :)

selim06
Merhaba sevgili arkadaşlar;
Bugün sizlere biraz hüzün biraz neşeyle bu satırları yazıyorum.Frihost platformundaki görevime ara veriyorum.Bildiğiniz üzere ÖSS ve okul bir öğrencinin hayattan kopması için yeterince büyük problemler.Fakat asıl ayrılışımdaki neden;artık Frihost azmimi kaybetmiş olmamdır.Eskiden bilgisayarımı açar açmaz ilk durağım Frihost olurdu fakat şimdi başka ilgi alanlarım var.Zaten haftada 3-4 gün online olabiliyorum bu da bir başka problem.Her neyse sizlerden tam anlamıyla ayrılmış değilim.Sadece rütbemi değiştirmiş bulunuyorum.Emekli Moderator imajı bana daha iyi gider dedim Smile Her neyse şaka bir yana sizlerle birlikte olmak büyük bir zevkti.Bundan sonra bu zevke daha az sıklıkla erişebileceğim ama olsun.Yeni gelecek moderator arkadaşa başarılar derim.Talipli varsa bana Özel Mesaj aracılığıyla isteğini belirtebilir.Çünkü yeni aktif moderatorü henüz seçmedik.Benden bir isim istiyorlar ama hanginizi seçsem bilemiyorum;her neyse İngilizceyi iyi bilen köklü Frihostculardan birisi moderator olacak.Ben de yetkilerim aynı kalmasına rağmen artık bir moderator olmayacağım.
Elveda ya da her ne demek gerekliyse...
BURAK_X
Ne diyeyim, umarım mutlu mesud bahtiyar olursun bu emeklilikten sonra Wink Frihost Türkiyr bölümü ilk emekli mod.unu verdi sanırsam. Ama şimdi denetleyecek biri yok burayı, eğer asıl mod.lar işe karışırsa tüm konularda kilitlenir, başımızın çaresine bakacağız artık Very Happy
selim06
BURAK_X wrote:
Ne diyeyim, umarım mutlu mesud bahtiyar olursun bu emeklilikten sonra Wink Frihost Türkiyr bölümü ilk emekli mod.unu verdi sanırsam. Ama şimdi denetleyecek biri yok burayı, eğer asıl mod.lar işe karışırsa tüm konularda kilitlenir, başımızın çaresine bakacağız artık Very Happy

yani ben hala görevimin başındayım ama idare edecek düzeyde arkadaşlar.Yani hala bu başlığı kilitleyebilirim o yüzden dikkatli konuşun Razz
BURAK_X
selim06 wrote:
Yani hala bu başlığı kilitleyebilirim o yüzden dikkatli konuşun Razz
Ooo, şey, saygılar sevgiler sayın moderatörüm demek istemiştim yani Laughing Razz Very Happy
insolent1
Aslında retired değil de farklı bir rütbe olsaydı iyi olurdu.
"Tekrar Dönecek" gibi bir rütbe mesela.
darkeagle
selim06 wrote:
Bugün sizlere biraz hüzün biraz neşeyle bu satırları yazıyorum.Frihost platformundaki görevime ara veriyorum.Bildiğiniz üzere ÖSS ve okul bir öğrencinin hayattan kopması için yeterince büyük problemler.Fakat asıl ayrılışımdaki neden;artık Frihost azmimi kaybetmiş olmamdır.Eskiden bilgisayarımı açar açmaz ilk durağım Frihost olurdu fakat şimdi başka ilgi alanlarım var.Zaten haftada 3-4 gün online olabiliyorum bu da bir başka problem.Her neyse sizlerden tam anlamıyla ayrılmış değilim.Sadece rütbemi değiştirmiş bulunuyorum.Emekli Moderator imajı bana daha iyi gider dedim Smile Her neyse şaka bir yana sizlerle birlikte olmak büyük bir zevkti.Bundan sonra bu zevke daha az sıklıkla erişebileceğim ama olsun.Yeni gelecek moderator arkadaşa başarılar derim.Talipli varsa bana Özel Mesaj aracılığıyla isteğini belirtebilir.Çünkü yeni aktif moderatorü henüz seçmedik.Benden bir isim istiyorlar ama hanginizi seçsem bilemiyorum;her neyse İngilizceyi iyi bilen köklü Frihostculardan birisi moderator olacak.Ben de yetkilerim aynı kalmasına rağmen artık bir moderator olmayacağım.

Öncelikle ÖSS de başarılar dilerim...

Eskilerden de kimse kalmadı pek ama bence olması gereken kişi belli...
selim06
darkeagle wrote:
selim06 wrote:

Öncelikle ÖSS de başarılar dilerim...

Eskilerden de kimse kalmadı pek ama bence olması gereken kişi belli...

loserk'yı önermiştim ben aslında bir kaç ay önce ama o da bu sıralar burada görünmüyor.Burak desem İngilizce problemi var diğer arkadaşlar da bu görevi layıkıyla yapabilir tabi.Ama neyse moderator bulunamazsa forumun kapatılması gündeme geldi bense şiddetle karşı çıktım.Eğer öyle bir durum oluşursa İnternet Cafelerden de olsa foruma bakarım ben.Her neyse başvurularınız bekliyorum Smile
tuncadogus
hayırlısı olsun be selim ...
ÖSS de inşallah istedigin bir bölüm gelir
cavbela
bu öss hepimizi perişan etti. allahtan o sorunu hallettikten sonra bu aleme daldımSmile

inşallah sınavda istediğin bi yerleri kazanırsın.
geyikkutuphanesi
beni seç beni Very Happy
Frihost eski frihost değil artık. Nerde o eski frihostlar:D Foruma en çok takılan mod olsun.
BURAK_X
geyikkutuphanesi wrote:
Foruma en çok takılan mod olsun.
O halde ben! Very Happy Razz Ama selim06'nında dediği gibi, İngilizce'yi anlıyorum, ama genelde konuşamıyorum Laughing
kriptontr
össde başarılar dilerim, aynı illet benimde başımda yaw..
darkeagle
Nasıl olsa hergün pc başındayım hayır demem...
selim06
geyikkutuphanesi
darkeagle ikinizin de adlarını bildireceğim;ama seçimi Bondings yapacak.Her neyse zaten onlarla da çok duygusal anlar yaşadım Laughing (Arkamdan bi su dökmedikleri kaldı gerçi dedim henüz bi yere gitmiyorum)
Her neyse başvuru süresi devam ediyor arkadaşlar bu haftasonuna kadar(tabi kendi gözlemlerime dayanarak kimi başvuruları da eleyeceğim,kalanlar Frihost Ekibi tarafından elenerek moderator görevi birisine bırakılacaktır.Aslında bana gerek kalmadan kendisi de seçebilir Bondings;bir sabah PC'yi açarsınız ve Bondings'ten Özel Mesaj;moderator alemine hoşgeldiniz diye...)
geyikkutuphanesi
ya ben o kadar çok takılamayabilirim forumlara cavbela arkadaşımız evine taze adsl bağlattı benden çok takılırSmile Buranın kurallarını herkes çok iyi biliyor. O yüzden sıkıntı olmaz. Yapılması gereken arada bi gelen yeni arkadaşlara (bayaa azaldılar zaten) ayar vermek sadece. Eskilerde sorun yok zaten.
mr.emre
işi bilen birisi olsun
insolent1
Selim Öss de başarılar bu arada.
Geyikkütüphanesi bir zamanlar mod olmayı düşünüyordu. Ama şimdi bilmem. Very Happy
BURAK_X
mr.emre wrote:
işi bilen birisi olsun
O halde sen olmalısın. En kuralcımız sensin Wink
loserk
...
darkeagle
Eee kim oldu moderatör?
cavbela
sanırım henüz kimse:)
BURAK_X
sahipsiz kaldık Very Happy
geyikkutuphanesi
HEPİMİZ MODERATÖRÜZ :d

Anket yapalım bence en çok flood u kim yaparsa o kadar çok mod olmak istio demektir. Haketmiştir de zaten:P
maeglin20
Hepimiz Selim'iz Hepimiz Moderatörüz Very Happy
BURAK_X
bayağı vakit geçti moderatör hala yok birileri bi el atmalı canım
darkeagle
Bondings'te yok ortada...
insolent1
geyikkutuphanesi wrote:
HEPİMİZ MODERATÖRÜZ :d

Anket yapalım bence en çok flood u kim yaparsa o kadar çok mod olmak istio demektir. Haketmiştir de zaten:P

Hehe senin için ayrı bir forum açmak lazım. Böyle Turkish, French gibi bir genel forum başlığı. Orada flood yapalım Razz
BURAK_X
darkeagle wrote:
Bondings'te yok ortada...

host isteğim beklemede isimli başlık wrote:
cavbela wrote:
anilerk wrote:
yok ya yalan oldu burası.Msjlarıma cvp bile yazmaya tenezzül etmiyorlar.Ne zaman baksam ne mod var ne admin forumlarda.Sordum talebim ne durumda daha onaylanmamış sorun ne diye cvp yok.bir daha yazdım yine cvp yok.bence sahipsiz kalmış burası.En azından reddedilse haberim olur.kabul edilmedi diye.bunda öyle bir durumda yok.Askıda kaldık.yakın zamanda host isteği onaylanan var mı aranızda???

evet bura sahipsiz kaldı. fakat ingilizce forumlar ne durumda bilemiyorum.
gerçi bizede bi mod ayarlamadıklarına göre onlarda da bi sorun olsa gerek..

Bondings öldü mü acaba? yok ya ölseydi forumda haber dolaşırdı acaba bazı sorunlardan dolayı nete mi giremiyor ne oldu?
tufansaba
Gizli dolaşım diye birşey var demi forumlarda Smile kimler sitede kısmında görünmeye bilir...
darkeagle
tufansaba wrote:
Gizli dolaşım diye birşey var demi forumlarda Smile kimler sitede kısmında görünmeye bilir...

Sitede gerçekten yoklar...
tufansaba
Her Pm attığımda en geç 1 gün sonra cevap alıyorum.