FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Karneden Kaçış

BURAK_X
Selamlar saygıdeğer Frih'ciler, yeni bir animasyon seriisine başladım adı "Karneden Kaçış". Yılmaz isimli bir liseli, 9 zayıfı var ve karkudan tatili geçirmek için evden motor bağlı bisikletiyle yazlık bir yere kaçıyor.
İlk bölüm: http://www.youtube.com/watch?v=apfsnRozilE
maeglin20
Bu Yılmaz'ı kendin esinlenerek yazmış olabilir misin ? Rolling Eyes Rolling Eyes
BURAK_X
maeglin20 wrote:
Bu Yılmaz'ı kendin esinlenerek yazmış olabilir misin ? Rolling Eyes Rolling Eyes
Very Happy Yok canım, ben bile karnemde 9 zayıf getirmeyi başaramam. Ama bu sene karar aldım, eşek gibi çalışacam Very Happy
cavbela
BURAK_X wrote:
maeglin20 wrote:
Very Happy Yok canım, ben bile karnemde 9 zayıf getirmeyi başaramam. Ama bu sene karar aldım, eşek gibi çalışacam Very Happy

9tane 0 içinmi çalışacaksın:d
BURAK_X
cavbela wrote:
BURAK_X wrote:
maeglin20 wrote:

9tane 0 içinmi çalışacaksın:d
Yok, yani derslerimi yüksek tutmak için
tufansaba
okullar başlamadan söylenen kendimizin bile inandığı yalan çok çalışacağım sınıf birincisi olacağım derslerim çok iyi olacak ama yalan oluyor dersler başlıyor hâlâ lay lay lom Laughing

gerçi benim gibi ösese ye hazırlananlar varsa şimdiden başarılar Laughing
palavra
hic fena degil !
sana zayif verme ihtimali olan ogretmenler icin de bir kac animasyon hazirlarsan,belki kanaatlari degisir Wink
BURAK_X
tufansaba wrote:
okullar başlamadan söylenen kendimizin bile inandığı yalan çok çalışacağım sınıf birincisi olacağım derslerim çok iyi olacak ama yalan oluyor dersler başlıyor hâlâ lay lay lom Laughing

Yok ama bu sene gerçekten iyi çalışmalıyım. İlk sınavlar ii gelmezse bizimliker harşeyi elimden alacaklarmış Very Happy
palavra wrote:
hic fena degil !
sana zayif verme ihtimali olan ogretmenler icin de bir kac animasyon hazirlarsan,belki kanaatlari degisir Wink
Bizim hocalar hiç takmaz öyle şeyleri ama keşke olsaydı işim daha kolay olurdu Very Happy
Kleopatra
güzele benziyor şimdi izliyorum Very Happy
BURAK_X
Bu da 2. bölüm: http://www.youtube.com/watch?v=wForMeJfG2I
YG2303
Güzel olmuş devamını bekliyoruz
Xiojia
    Hoş bir video olmuş.. Konu güzel. Resimleri daha iyi bir şekilde çizersen daha iyi bir çalışma hazırlamış olabilirsin. Ayrıca müziklerde iyi onlara birşey diyemem ama ben pek Rap taraftarı olmadığım için ordan bir eksi var.. Ama onun dışında güzel.. Konuşmalardada seslendirme yapsaydın iyi olabilirdi. Şimdilik sadece birinci bölümü izledim. İkinciye geçmedim, izlermiyim onuda bilmiyorum ama bu yorum sadece birinciye..
BURAK_X
Xiojia wrote:
    Hoş bir video olmuş.. Konu güzel. Resimleri daha iyi bir şekilde çizersen daha iyi bir çalışma hazırlamış olabilirsin. Ayrıca müziklerde iyi onlara birşey diyemem ama ben pek Rap taraftarı olmadığım için ordan bir eksi var.. Ama onun dışında güzel.. Konuşmalardada seslendirme yapsaydın iyi olabilirdi. Şimdilik sadece birinci bölümü izledim. İkinciye geçmedim, izlermiyim onuda bilmiyorum ama bu yorum sadece birinciye..
Teşekküerler. Bu eleştiriyi dikkate alacağım Wink
Coomedy
BURAK_X wrote:
Xiojia wrote:

benim seslendirme eleştirimi dikkate almıyorsun ama
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

waywayway
banlatacam seni Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Very Happy Very Happy Very Happy
BURAK_X
Coomedy wrote:
BURAK_X wrote:
Xiojia wrote:

benim seslendirme eleştirimi dikkate almıyorsun ama
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

waywayway
banlatacam seni Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Very Happy Very Happy Very Happy
Eh, seslendirme uzun iş Very Happy bi de seslendirme yapmayı şu an istemiyorum, yani sesimi karakteden karaktere değiştirmem gerekiyor, sonra bi tanıdık bnm yanımda izlerken bunları sesimden utanıyorum Very Happy
tuncadogus
tufansaba wrote:

her zaman öyle oluyor fakat bu sene fena şekilde asilmaya başladim ama Very Happy