FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

www.intikamvakti.com

insolent1
Bir arkadaşın sitesi. Online RPG tarzında bir oyun. Oyunda 4 ırk var. Hepsinin kendine göre özellikleri var. Görsellik olarak çok hoş bir site. Üye sayısı kısa zamanda çok büyük artış gösterdi. Site sahibi gerçekten çok çalışıyor hergün yeni modlar ekliyor siteye.

Sizin de görüşlerinizi almak isterim.

Bu arada site test aşamasında. Buna göre yorum yazarsanız sevinirim.
oyundayiz
site açılmıyor ki Smile
Kleopatra
güzele benziyo denemek lazım teşekkürler
nfsforever
Bence de güzele benziyor.Boş zamanım olursa -ki hiç sanmıyorum, haftada bir giriyorum internete- bakacağım...
kriptontr
hımmm.
bir browser oyunu daha
hekimusta
benim browser acamadı siteyi
undergroundking_tourus
Wink eyvallah bakacam ...
TheMentor
bu furyada aldi basini yurudu yanliz o cucbeslerle (adini yanlis yazmis olabilirim) osmanli armasi arasindaki baglantiyi kuramadim madem birsey yapiliyor konuya alakali olsun hepimiz osmanli torunuyuz ama sundan artik kurtulmak gerekli yurtdisinda kimse takmiyor turkleri sadece her milletin egosu var bizimkisi biraz hatta biraz degil fazla abartilmis o kadar...

kimse dogru durust nerde bilmiyor. nece konustugumuzu bilmiyorlar.osmanli yi ilk defa duyanlar bile var. bogaz dan bahsederken nerede ne amacla yapildigini soruyorlar. iki kitayi birlestirdigimizi bilmiyorlar. politik onem filan hak getire biz mi konularla cok ilgiliyiz yoksa kendimizi pohpohlamak hosumuza mi gidiyor.

sinirlendim gene konuyla baglantisiz seyler yazdim affola'

-ahmet
insolent1
Aslında osmanlı arması ve resimler sadece görsellik için yapılmış,
oyunun osmanlıyla ilgisi yok, fantastik bir oyun.
İlk mesajı yazdığımda yaklaşık 500 üyesi vardı sitenin, şimdi 1489 üyesi var.
Bu açılardan siteyi tanıttım.
tuncadogus
güzele benziyor keşke zamanım olsa oynayabilecek. haftada sadece 1 saat bilgisayar yüzü görüyorum Sad