FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Benden bu kadarlık

maeglin20
İnternet ortamından ayrılmak istedim. Çünkü bu sene OKS'ye giricem. Pek fazla tanıyan yok beni hatta kimse tanımıyor bile Smile Ama olsun. İyi bir arkadaş ortamı var katılmak isterdim aranıza ama olmadı. Neyse uzun lafın kısası. OKS'nin son kurbanı olmak için OKS giyotininin altına girmeme 8 ay kadar bir süre kaldı. Arada bu hesaba arkadaş girecek Host kapanmaması için.
BURAK_X
maeglin20 wrote:
İnternet ortamından ayrılmak istedim. Çünkü bu sene OKS'ye giricem. Pek fazla tanıyan yok beni hatta kimse tanımıyor bile Smile Ama olsun. İyi bir arkadaş ortamı var katılmak isterdim aranıza ama olmadı. Neyse uzun lafın kısası. OKS'nin son kurbanı olmak için OKS giyotininin altına girmeme 8 ay kadar bir süre kaldı. Arada bu hesaba arkadaş girecek Host kapanmaması için.
Tmm o zaman bizde o arkadaşla eğleniriz Very Happy Şaka bir yana, OKS denen giyotinin altındayken bütün Frihost üyeleri olarak orada bulunacağız ve senen infazında sana destek olacağız Razz Şimdiden başarılar, ben o sınavde bi halt yapamadım(yapmadım. neden? çünkü doğru dürüs çalışmadım) bari sen yap. OKS bitince tekrar aramızd görmek isteriz seni. en azından ben öyle. Wink
insolent1
Başarılar.
Sınava böyle ölüme gidiyormuş gibi bakmayın gençler.
maeglin20
insolent1 wrote:
Başarılar.

Ailelerin bilinçsizce öğrencileri sıkıştırmasından sanki "öcü" gibi geliyor sınav..
BURAK_X
maeglin20 wrote:

Ailelerin bilinçsizce öğrencileri sıkıştırmasından sanki "öcü" gibi geliyor sınav..
Eh, doğru söze ne denir Question Very Happy Razz
selim06
başarılar kardeş;
Sanalın gerçeğinin önüne geçmemesine karar vermen çok doğru bence...
cavbela
maeglin20 wrote:

başarılar bu eğitim sistemi giyotin ama ona giyotin gibi bakmamak gerekiyor yoksa başımız çok uçar sonuçta önünde öss kpss ve birçok sınav var. bunların hepsini atlattığında vay a......... diyeceksin bunlarıda atlattık.
Sana tek tavsiyem stres yapma eğer stres yaparsan işin çok zor.
insolent1
Sınavlar olmasa hayatın bir anlamı olmaz. Her ne kadar sıkıcı olduğu, zorlayıcı olduğu olsa da.
BURAK_X
insolent1 wrote:
Sınavlar olmasa hayatın bir anlamı olmaz. Her ne kadar sıkıcı olduğu, zorlayıcı olduğu olsa da.
Eh, tabii ki sınavlar olacak, ama bu işin afedersiniz b..kunu çıkarttılar, herşeye bir sınav! Hayatı okul sınavlarına bağladılar. Bu sınavları düzgün veremeyenlerin iş hayelleri suya düşüyor, düzgün bir hayatı olamıyor, sonrada vay efendim Türkiye'de işsizlik oranı yüksekmişte bilmemneymiş. Pehh Exclamation
maeglin20
cavbela wrote:
maeglin20 wrote:

başarılar bu eğitim sistemi giyotin ama ona giyotin gibi bakmamak gerekiyor yoksa başımız çok uçar sonuçta önünde öss kpss ve birçok sınav var. bunların hepsini atlattığında vay a......... diyeceksin bunlarıda atlattık.
Sana tek tavsiyem stres yapma eğer stres yaparsan işin çok zor.

Haklısın.. Ancak dediğim gibi sanki bu sınav son durakmış gibi algılandığı için çocuklarada stres yaptırıyorlar.. Ama halbuki hiç bir yeri kazanamayıp okuyamasan bile adam gibi adam olmak bazen herşeyin telafisi olabiliyor..
cavbela
Quote:
Haklısın.. Ancak dediğim gibi sanki bu sınav son durakmış gibi algılandığı için çocuklarada stres yaptırıyorlar.. Ama halbuki hiç bir yeri kazanamayıp okuyamasan bile adam gibi adam olmak bazen herşeyin telafisi olabiliyor..

tamam doğru yoldasın...
Coomedy
maeglin20 wrote:
insolent1 wrote:
Başarılar.

seninle aynı sorunalrı yaşıyorum dostum.. Smile
bu arada yaşıtım olmanada sevindim Wink
sana sınavda başarılar..bakalım ben ne yapacağım..Sad
kriptontr
devam. ii etmşin
maeglin20
Coomedy wrote:
maeglin20 wrote:
insolent1 wrote:
Başarılar.

seninle aynı sorunalrı yaşıyorum dostum.. Smile
bu arada yaşıtım olmanada sevindim Wink
sana sınavda başarılar..bakalım ben ne yapacağım..Sad

Sanada kolay gelsin. Unutma, rakibimsin Rolling Eyes Rolling Eyes
tuncadogus
iki sene önce bende girdim of ne günlerdei onlar üstüne bi de katsayilari dusurduler hayatim kaydi...
TheMentor
Quote:

bizim boyle insanlara ihityacimiz var iste helal olsun arkadasim basarilar dilerim sen genede siki calis bu ulkede adam olmakta paye etmiyor artik....
undergroundking_tourus
Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı...Başarılar
maniac_ea
Arkadaşlar bi vedada benden uzun süredir foruma uğrayamıyordum zaten doğru düzgün bıraktım gibi bişi olmuştu belki bir gun dönerim Smile hadi eyw...
insolent1
maniac_ea wrote:
Arkadaşlar bi vedada benden uzun süredir foruma uğrayamıyordum zaten doğru düzgün bıraktım gibi bişi olmuştu belki bir gun dönerim Smile hadi eyw...

FriHoster olup da gitmek var mı Very Happy