FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Unutamadığınız anlar

BURAK_X
Evet arkadaşlar, beynimize kazınmış, mutlu, hüzünlü, utanç verici vs vs ne varsa yazalım.
Önce ben başlayayım:
Geçenlerde, laptopu yeni aldığımızda MSN'de sorun vardı. İnternet çalışıyor ama msn çalışmıyordu. İnternetteki çözümlerin hemen hemen hepsini yamıştım. Tarih ve saat ayarları kontrolu falan dahil. Tarih düzgün gözüküyordu. Neyse, ben bunu aldım, internet kafeye gittim adama sordum. Tarih ve saate ayarlarına bak dedi. Baktım düzgün dedim. Adam açtı ve tarih göstergesine girdi. O anda kalakalmıştım. Tarih kısmının sadece gün ve ay kısmına dikkat etmişim. Yıla bakmamışım. Yıl 2005'deymiş. O an bi duraksadım. Adam ben dedim sana dedi. Bende böyle acayip zor duruma düşünce ne diyeceğimi bilemem. Adama dedimki: Ama,............ben,.........tarih ve saate bakmış_..._tım.
Adam şöyle hafif bi tebessüm etti ve bende teşekkür edip yolda kendi kendime;Olum, kafeciye rezil olduk la. dedim. işin kötüsü eve gidip gelirken kafenin önünden geçmek zorundayım. İşte, küçük bir dikkatsizliğin acı bedeli Very Happy
oyundayiz
kafeci para aldımı senden bu zor iş için (:
BURAK_X
oyundayiz wrote:
kafeci para aldımı senden bu zor iş için (:
1 lira Very Happy
Kleopatra
demekki tarih kısmına iyi bakmalıymışız 10 defa kontrol etmeliymişiz Very Happy
BURAK_X
Ne o? Yok mu hatıra yazan?Eh, cesaret vermek amacı ile ben 1 tane daha yazayım. Bu gün camiye gittiydim. Herkes çıktıktan sonra gittim mimberin tepesine oturdum. Ordada mikrofon duruyodu. Etarafaıma iyece bi bakındıktan sonra kaltım ayağı, aldım elime mikrofonu, ağızımı oynatarak sanki konser veriyormuş gibi Matt WILLIS'in Cash şarkısını söylüyormuş göbi yaptım coşkulu hareketlerle. Sonra bi tıkırtı duydum. Mikrofonu yerine tam koymuştum ki, gözüme bi adam çarptı, orda durmuş bana bakıyordu, sonra bana baka baka ilerledi bende selam verdim ve kafamı utançla çevirdim. Ama göz ucuyla bakıyordum adama ve adam hala bana bakıyordu. Sonra adam namazaına başlayınca bende fırlayıp gittim. Eh, ne diyebilirim, müzikle dans etmeyei kimse ortalarda olmadığı zaman severim Embarassed Very Happy
YG2303
Bende bir anımı anlatayım kuzenim BURAK_X ile küçükken ilk defa camiye gittiğimizde camiyi gezmek için gitmiştik camide mimbere çıkıp oradaki mikrofonu elimize almış Mustafa Sandal'ın o zamanlardaki bir şarkısını söylüyorduk. Neyseki mikrofon kapalıymış yoksa bütün Esat bizim sesimizi dinlemek zorunda kalırdıSmile En sonunda imam bizi camiden çıkartmak için caminin kapandığını söylemişti ama biz inanmadık bunun üzerine inanmamız için caminin kapısına asma kilit vurdu:D Eh çocukluk işte Very Happy
cavbela
bide ben yazam ozaman.
orta 1e falan gidiyordum. Bize hiç sevmediğim bi akrabam gelmişti. Nasıl etsemde evden kaçsam diye düşünüyordum neyse baktım balkondan bizim ali orda neyse ben 5. kattan onunla biraz sohbet ettim sonra aklıma bi kurnazlık geldi bi kağıda ali beni aşağı çağırsana yazdım attım ali'ye okudu baktı bana dediki aşağı gelsene tabi ben geçmişim kendimden. olum zili çal diafondan çağır diye bağırıyorum. Bi baktım baktım içerden gülüşme sesleri geliyo millet bana gülüyordu. babam hadi olum git dışarı oyna dedi ama bende dışarı gidecek hal kalmamıştı.
YG2303
Güzel bir anı yazdığın için sağ ol
BURAK_X
İnsan bir anının üstünden yıllar geçince şöyle bir bakıyor ve gülümsüyor. Genellikle