FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

ubuntu cd leri -adrese teslim

palavra
http://shipit.ubuntu.com/

ubuntu linux u kullanmayi dusunuyorsaniz ve kurulum cd sine ihtiyaciniz varsa, bu adres ten ucretsiz cd leri adrese teslim alabilirsiniz.
sadece mail adresinizi verip uye olmaniz kac cd istediginizi isaretlemeniz ve 5 hafta beklemeniz gerekiyor.
mr.emre
2 haftaya gelir...

bi ara solaris ler beleşe geliyodu. kapamışlar.
tufansaba
2 haftada geliyor.8 pc için 1 tane macOS için 1 tanede 64bit için istemiştim açlık değilmi Laughing
geyikkutuphanesi
tufansaba wrote:
2 haftada geliyor.8 pc için 1 tane macOS için 1 tanede 64bit için istemiştim açlık değilmi Laughing

64 bit önermem çoğu programda sorun çıkarıyor. Ben kurdum pek bişi kullanamadım. SOnra 32 bit kurdum tekrar. 64 bit için beklemeye devam. Henüz çoğu sürücü desteği yok.
tufansaba
Getittirdim ama kurmadım malesef Laughing hiç linux deneyimim olmadığı için Confused ama denemek istiyorum herhalde pardus kurarım ilk olark Very Happy

ve ayrıca isteyenler varsa apartmanda filan oturuyorsanız hergün apartman kapısının oralara bakının direk oraya bırakıp kaçıyorlar Very Happy birisi alıp götürse beklersiniz gelecek diye
mr.emre
tufansaba wrote:

ve ayrıca isteyenler varsa apartmanda filan oturuyorsanız hergün apartman kapısının oralara bakının direk oraya bırakıp kaçıyorlar Very Happy birisi alıp götürse beklersiniz gelecek diye

benim solaris kutusu posta kutusuna sığmamış apt.ın girişindeki bebek arabasına koymuşlar Very Happy
nfsforever
Ben de isteyeyim bir tane o zaman.Herhangi bir ücret falan yok değil mi?
mr.emre
yok
kriptontr
mr.emre wrote:
2 haftaya gelir...

bi ara solaris ler beleşe geliyodu. kapamışlar.

bende aldım ama daa kurmadım solarisi yaw...
ne dersin?denemeye değermi ?boşuna kurmayım
mr.emre
boş zamanın varsa tabi kur derim
palavra
https://shipit.kubuntu.org/

bu adresten ayni sifre ile kubuntu linuxleri de gonderiyorlar.
daha once hic kubuntu kurmamistim istedim,gonderirlerse kurup deneyecegim
tabi elemanlar guzel bir download adresi de vermisler ama simdi kim indirmek icin ugrasacak ,hazir CD gelirse kurmamak ayip olur dusuncesiyle en azindan bir defa kurup deneyecegim.
nfsforever
Eee geldi mi sizin Ubuntular? Benimki dün geldi.İçinden bir Ubuntu CD'si ve 4 adet Ubuntu çıkartması çıkıyor.4GB yer istiyormuş yüklemek için ama ben yüklemeyecektim zaten öylesine istemiştim.Bir de CD'nin içine Ubuntu'daki bazı programların Windows sürümlerini koymuşlar denemek için...
palavra
benimkiler hala gelmedi.
beni zorla anti-linux cu yapacaklar Evil or Very Mad
Kleopatra
yaw gelip bizi öldürmesinler haberlerde çıkanlar gibi Laughing
darkeagle
Kleopatra wrote:

He ya var mı aramızda öldürülen bi ses versin Razz
tufansaba
Gelir Gelir bekleyin az daha ve sık sık kontrol edin teslim eden umursamıyor sallıyor gitsin paketi
maniac_ea
evet banada geldi bekleyin gelio ama cdyi sipariş etiimi unuttum gelince şaşırdım bu nerden cıktı die Very Happy
kriptontr
darkeagle wrote:
Kleopatra wrote:

sana yaramamış lan bursa havası
darkeagle
kriptontr wrote:
darkeagle wrote:
Kleopatra wrote:

sana yaramamış lan bursa havası

Yaramaz mı be olm Very Happy
geyikkutuphanesi
debian da isteye biliyoz mu acaba?? Debian indirmeye üşeniyom yollasınlar:)
palavra
sonunda benim ubuntu larim da geldi.
BURAK_X
benimkilerde geldi. Masanın üstüne koydum cdleri, hala orda duruyolar Very Happy sırf getirtmiş olmak için getirttim Very Happy
cavbela
geyikkutuphanesi wrote:
debian da isteye biliyoz mu acaba?? Debian indirmeye üşeniyom yollasınlar:)

ayıp ettin be sponsor ben gönderirim sana.
hekimusta
e ben de isteyim bakalım ne zaman gelecek. içimde bi şüphe var içimde patlayacak gibi ama madem herkese gelmiş bana da gelir heralde
hekimusta
içimde patladı
"Service Temporarily Unavailable" yazısı çıkıyo siteyi açmaya callisirken
palavra
ben simdi denedim calisiyordu.
kadirnet
palavra wrote:
http://shipit.ubuntu.com/

ubuntu linux u kullanmayi dusunuyorsaniz ve kurulum cd sine ihtiyaciniz varsa, bu adres ten ucretsiz cd leri adrese teslim alabilirsiniz.
sadece mail adresinizi verip uye olmaniz kac cd istediginizi isaretlemeniz ve 5 hafta beklemeniz gerekiyor.

UNİX Mİ LUNİX Mİ CD LUNİX MANDREKE VAR BASKA LARIDA VAR ONLARDA İYİ KURULUM CD DEN CALISAN
kadirnet
CD DATILIYODU ESKİDEN SİMDİ DAĞITAN YOK GALİBA COK ARADIM ZANNEDERSEM WİN GECECEK GALİBA
geyikkutuphanesi
bizim pardus dağıtımına çinin talip olduğu haberleri var doğru mudur ? Çinde devlet dairelerinde ve diğer kamu kuruluşlarında pardus kullanmak istiyolarmış. Bu aralar tübitakla görüşmüşler pardusu beğenmişler incelemeye devam ediyolarmış. Eğer kabul ederlerse pardus çinceye çevrilcekmiş. Hatta dahası microsoft koskoca çini kaybetçek değil ya araya girmiş işi bozmaya çalışıyomuş Very Happy Dedikodu haber midir aslı var mıdır? Smile
kadirnet
geyikkutuphanesi wrote:
bizim pardus dağıtımına çinin talip olduğu haberleri var doğru mudur ? Çinde devlet dairelerinde ve diğer kamu kuruluşlarında pardus kullanmak istiyolarmış. Bu aralar tübitakla görüşmüşler pardusu beğenmişler incelemeye devam ediyolarmış. Eğer kabul ederlerse pardus çinceye çevrilcekmiş. Hatta dahası microsoft koskoca çini kaybetçek değil ya araya girmiş işi bozmaya çalışıyomuş Very Happy Dedikodu haber midir aslı var mıdır? Smile

gelecek lunix in win ortadan kalkacak yakında cok hızlı ve guvenli ama bilmek lazım biraz karıssık cunku
palavra
gonderilen cd nin versiyonunu update etmisler
son surum geliyor
(the latest version (7.10 (Gutsy Gibbon))