FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Bu başlıkta neler diyor?

BURAK_X
Arkadaşlar kafamı kurcalıyor. http://www.frihost.com/forums/vt-77691.html Bu başlık tam olarak neyle ilgili? İslam için ne diyor? Ve yorumlar neler?
geyikkutuphanesi
islam çağdışı bir din mi? Modern dünyaya uyum sağlayabilecek kapasitede değil mi? diye bir anket var. Cevaplar nerdeyse yarı yarıya. İslam karşıtları ve savunucuları arasında hararetli bir de tartışma var.
Sadece islam değil diğer dinler de tartışılıyor.

evet %37
hayır %50
bilmiyorum %4
dinler yasaklanmalı %8
BURAK_X
Çok sağol abi, eh tepkimi gösteriim bari bende Very Happy
Coomedy
geyikkutuphanesi wrote:

dinler yasaklanmalı %8

şıklar süper Very HappyVery Happy
yarıldım buna
ama evetlerin az olması kötü Sad
Xiojia
    Bende oy atayım bari de.. Burada çağdışı derken neyi kastetmiş onu pek çözemedim.. :S
BURAK_X
Xiojia wrote:
    Bende oy atayım bari de.. Burada çağdışı derken neyi kastetmiş onu pek çözemedim.. :S
Bizim doğudaki töre cinayetleri, kızları ezme falan, onu yapan insanların geri kafalılığından dolayı kötü bir imaj bırakmışız galiba. Ondan tartışıyorlardır
Xiojia
      şıklar süper Very HappyVery Happy
      yarıldım buna
      ama evetlerin az olması kötü Sad

E o zaman bizim 'hayır' dememiz lazım değil mi? Çağdışı değiliz, sıradan bir ülkeyiz..??
selim06
Evet tamamen bağımsız ve hür;taraf tutmayan bir Frihost Moderatörü olarak bu tip konularda taraf olmam çok uygunsuz görüldüğünün bilinciyle ben de oyumu gizli tutuyorum.Bu sır benle birlikte mezara gidecek;benim verdiğim oy herşeyi değiştirir tabi...Her gün yüzlerce insan yitip giderken dini ve ırkı için öldürülürken.3.sınıf insan ve bir nevi köle olarak algılanırken...Bu tip bir anket çok takdire şayan ve etkili olacaktır aslında;yarın tüm dünyada REZİLLER tüm bu çileye hemen son verecek hemen insan düşüncelerine önem vereceklerdir.Camileri postallar altında ezip orada insan katledenler;eğer "İslam çağ dışı bir din değil" sonucu çıkarsa hemen milyonlarca aileye eski evlerini verecek;Müslüman ölüler için yas tutacak ve hemen yıktıklarını tekrar inşa edecektir...
Evet arkadaşlar aman oy vermemezlik etmeyin bakın ne kadar da demokratik bir oluşum ve tarihi bir adım!1 Milyar Müslüman haykırıyor tınmıyorlar ama belki de bizi bekliyorlardır savaşı ve zulmü bitirmek için!Hemen oy verin!