FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Dünyanın diğer ucundan kartpostal almak istermisiniz.

cavbela
http://www.postcrossing.com/ bu site aracılığıyla dünyanın başka yerlerindeki kişilerle birbirinize kartpostal gönderebiliyorsunuz.
Siteye üye olduktan sonra istediğiniz zaman bi adres alıyorsunuz o adrese kartpostal yolluyorsunuz bu sayade sizinde bi kartpostal alma hakkınız oluyor. Sistemde sizin adresinizi başka birisine veriyor. Ben dün üye oldum hatta bide adres aldım yarın macaristana bi kartpostal yolluyacağım. . .
BURAK_X
Güzel işmiş bende bir ara bakayım şu işe
nfsforever
Güzel bir şeye benziyor ama internet kafede Yassak programı var açmıyor siteyi... Sad
cavbela
nfsforever wrote:
Güzel bir şeye benziyor ama internet kafede Yassak programı var açmıyor siteyi... Sad

tamam anlaşıldı kartpostal göndermek çok müstehcen bişeymiş. ..
nfsforever
Kartpostal alıp gönderirken bir ücret falan ödemeyeceğiz değil mi?
cavbela
nfsforever wrote:
Kartpostal alıp gönderirken bir ücret falan ödemeyeceğiz değil mi?

siteye ödemiyorsun ama gönderirken pttye bide kartpostalı satın aldığın yere birazcık ödeme yapman gerekiyor.
oyundayiz
paralı olması kötü gereksiz gibi geldi Confused
Kleopatra
nasıl yani parayı nasıl yatırıyoruz anlamadım ben bu siteyi pek ama
mr.emre
paralı değildir. cavbela şeyden bahsetmiş: eğer siteden değilde kendin gönderirsen kartpostalı aldığın yere ve ptt ye para veriyorsun ama bu sitede yok.. anlatabildim umarım
cavbela
zaten kartpostal internetten gönderilemediği için(zaten işi ilginç kılan yanda burası yoksa ben dünyanın öbür ucundaki adamla kameralı sohbet bile edebiliyorum) mecburen pttden yolluyoruz e pttde öpücükle çalışmıyorya para veriyoruz.
kriptontr
cavbela wrote:
zaten kartpostal internetten gönderilemediği için(zaten işi ilginç kılan yanda burası yoksa ben dünyanın öbür ucundaki adamla kameralı sohbet bile edebiliyorum) mecburen pttden yolluyoruz e pttde öpücükle çalışmıyorya para veriyoruz.

bir konu ancak bu kadar güsel özetlenir yaw. muhaha
hekimusta
nfsforever wrote:

ne kadar ayıp. hiç yakısıyormu müstechen sitelere girmeye calismak. kapanır tabi o zaman
tuncadogus
üye olacacim bakim bi hosuma gidecek sanirim tesekkur ederim
geyikkutuphanesi
iyiymiş güzelmiş hoşmuş, ben de yollamalıyım. Bana Rastgele finlandiyalı geldii Smile Yollamam mıı Very Happy