FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Rapid'deki bir dosyanın ömrü ne kadar?

BURAK_X
Arkadaşlar, ben Rapit Şeyır'a bir kaç dosya yükledim. Fakat merak ediyorum, bir dosyanın ömrü ne kadar Rapid'de? Bazen linke tıklayınce "File not found" diyor ya, o yüzden merak ettim.
cavbela
1 ay olması lazm. eger 1 ay içinde kimse indirmezse siliniyor ama 29. günde birisi indirsin 1 ay tekrar uzuyor.
BURAK_X
hmm, sağol silinmesi için daha var Very Happy
palavra
Quote:
How long are my files hosted?

No limit. Nevertheless even we have to clean up our drives from time to time, so we will delete files that have not been accessed for 90 days or longer. Premium-users don't have to worry about this. We NEVER delete your files until you cancel your membership.

http://rapidshare.com/en/faq.html

eskiden bir aydi ama simdi 90 gune cikardiklari yazili
son gune kadar dosyanizi kimse indirmemisse otamatik olarak siliniyor.
ama son gun siz kendi kendinize sadece indirme islemini baslatip kapatirsaniz-yani dosyayi tamamen indirmenize gerek yok,isterseniz indirebilirsiniz ama zaten kendi yuklediginiz bir dosya sizde vardir Wink - yeni bir 90 gunluk hayat hakki kazaniyor.
BURAK_X
palavra wrote:
Quote:
How long are my files hosted?

No limit. Nevertheless even we have to clean up our drives from time to time, so we will delete files that have not been accessed for 90 days or longer. Premium-users don't have to worry about this. We NEVER delete your files until you cancel your membership.

http://rapidshare.com/en/faq.html

eskiden bir aydi ama simdi 90 gune cikardiklari yazili
son gune kadar dosyanizi kimse indirmemisse otamatik olarak siliniyor.
ama son gun siz kendi kendinize sadece indirme islemini baslatip kapatirsaniz-yani dosyayi tamamen indirmenize gerek yok,isterseniz indirebilirsiniz ama zaten kendi yuklediginiz bir dosya sizde vardir Wink - yeni bir 90 gunluk hayat hakki kazaniyor.
Teşekkür ederim. Acaba cd yerine backupları rapidemi atsam? Razz Very Happy
cavbela
ondan sonra birisi linki bulsun indirsin sonra db bilgilerine ulaşsın birazdaha kasarsa mail şifreni ele geçirsin sonra sende ulan hangi scriptte açık var de..

Nasıl fikir.
maeglin20
cavbela wrote:
ondan sonra birisi linki bulsun indirsin sonra db bilgilerine ulaşsın birazdaha kasarsa mail şifreni ele geçirsin sonra sende ulan hangi scriptte açık var de..

Nasıl fikir.

Link nasıl bulacak Rolling Eyes
cavbela
googleda

site:rapidshare.de diye bir arama yaparsa rapidshare üzerinde indexlenmiş bütün sayfalara ulaşabilir.
BURAK_X
aslında ben backupları rapide atayım derken şaka yapmıştım
cavbela
BURAK_X wrote:
aslında ben backupları rapide atayım derken şaka yapmıştım

yapmayın kardeşim bidaha böyle şalla alla alla!!!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
tufansaba
rapidden şahsa özel alan açma olabilir aslında oraya girilemez cookie vs.. vs.. googledan önbellek almasıda zor olur ve ayrıca rapidin içinde 100mbden fazla olmayak bir dosyayı ftpden httpden vs.. yerden çekip rapide yükleme seçeneğide var olabilir backup işi Smile
darkeagle
cavbela wrote:

Nasıl fikir.

Bence atılır hiç bir sorun olmadan şifreleme için bir sürü yöntem var ne de olsa...