FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Fotolarımız.

BURAK_X
Arkadaşlar, bunca zamandır burada beraber takılıyoruz. Bir aile gibiyiz bence. Bende sizleri merak ettim . Herkas buraya resimlerini koyarsa süper olur, birbirimizi görmüş oluruz. Önce ben başlayayım;

Eh, bu fotorafım çok iyi değil ama, biraz öcü gibi bakmışım Very Happy
Sizleri bekliyorum kankalar Wink
selim06

Geçen sene çektirmiştim bunu PC'nin diplerinde rastladım koyayım dedim Smile
Bu arada sokakta falan görürseniz naber deyip selam verebilirsiniz ama;hostumu niye sildin ulan diye dalmayınız lütfen Razz
cavbela
tarihe bakıp aldanmayın daha bu nisan ayında çekildi. pek fazla traş olmayı sevmem bide yanımdakini görmenize gerek yok onu sadece ben görsem yeter:))

BURAK_X
cavbela wrote:
yanımdakini görmenize gerek yok onu sadece ben görsem yeter:))
eh, siz öyle diyorsanız tamam Smile
darkeagle
Benimkini koymaya gerek yok zaten...
BURAK_X
darkeagle wrote:
Benimkini koymaya gerek yok zaten...
Avatarınızdan görüyoruz zaten Angel
palavra

burak :tam bir sevimli ortaokul ogrencisisin.
selim:arka plandaki kale mersindeki kalemi?(seni daha yasli dusunuyordum,yazilarindaki olgun hava berni boyle bir yanilgiya itti galiba.)
cavbela:Allah mesud etsin. Very Happy
BURAK_X
palavra wrote:

burak :tam bir sevimli ortaokul ogrencisisin.
Çok teşekkür ederim, duygulandım Crying or Very sad Bu arada, bu sene Lise 2 ye geçtim ama orta okula yakın yinede Angel
cavbela
Quote:
cavbela:Allah mesud etsin.

çok teşekkür ederim. ..
selim06
Quote:
selim:arka plandaki kale mersindeki kalemi?(seni daha yasli dusunuyordum,yazilarindaki olgun hava berni boyle bir yanilgiya itti galiba.)

Aman efendim o sizin olgunluğunuz.Sadece mesaj yazmadan önce 2 kere düşünüyorum o kadar.Ben Lise 3 öğrencisiyim;yani daha öğrenecek çok şey var hayattan bu yüzden olgunlaşmak için önümde biraz daha süre vardır(umarım Smile )
Ve evet o kale Mersin Kız Kalesi geçen sene turistik bir gezi esnasında çektirmiştim.
Bu arada sizin fotoğrafınız da çok hoş ve samimi geldi bana.Özellikle doğa çok hoş...