FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

ISTANBUL PARK'DA YARIŞ VAR

Garga
Istanbul'da Formula 1 heyecanı başladı ve şu anda sıralama turları yapılıyor...İnşallah güzel reklam olur ülkemiz için...Alnımızın akıyla çıkarız şu için içinden...Benim güvenim TAM!
selim06
Sıralama aslında şaşırtmadı:
1.Massa
2.Hamilton
3.Raikonen
4.Alonso
Bakalım neler olacak;yarın asıl büyük heyacan.
nfsforever
Massa yine 1. başlayacak.Sanki geçen senelerdeki kadar ilgi çekmedi bu sene.Ya da bana öyle geldi...
Garga
Tanıtımda bu sene biraz eksik başladık...Türk gibi başladık Türk gibi devam ediyoruz Sad
nfsforever
Yarış bugün saat 3 te...
Garga
Hazırlayın cipsleri kolaları Very Happy Bence güsel olcak gibi Very Happy
BURAK_X
Geçan yaz arkadaşlarla dershanede izlerdik, o zamanlar ilgimi çekerdi ama şimdi nedende çok çekmiyor. Adamlar yarışıyor ve bizde izliyoruz. Haa, ama eğer biz yaışsaydık olaya daha hevesli olurdum Very Happy
Garga
BURAK_X wrote:
Geçan yaz arkadaşlarla dershanede izlerdik, o zamanlar ilgimi çekerdi ama şimdi nedende çok çekmiyor. Adamlar yarışıyor ve bizde izliyoruz. Haa, ama eğer biz yaışsaydık olaya daha hevesli olurdum Very Happy

Evet biz de F1'de Türk pilotlar görmek istiyoruz...Ey federasyon Jaysın'ı en iyi şekilde eğitin...Sadece onun takımı yapmasın bunu...

Pistler Türkler'in olacak! Bakın size mis gibi slogan da buldum....Varsa yetenekli arkadaşlar bunu bulmak sizin göreviniz Very Happy
BURAK_X
Garga wrote:
BURAK_X wrote:

Evet biz de F1'de Türk pilotlar görmek istiyoruz...Ey federasyon Jaysın'ı en iyi şekilde eğitin...Sadece onun takımı yapmasın bunu...

Pistler Türkler'in olacak! Bakın size mis gibi slogan da buldum....Varsa yetenekli arkadaşlar bunu bulmak sizin göreviniz Very Happy
Güzel sloganda, benim demek istediğim biz pilot olalım, yani Türk pilot adına demedim, heyecenı biz yaşayalım demek istediydim Very Happy Wink
Garga
Sen iste onu da yaparız akrdeşim ayıp ettin Very Happy

Ama jaysın dünkü yarışta bişiler anlattı yok şöle yok böle die Very Happy

Ekşiden alıntıdır:

Quote:
yıllardır motorsporları içinde yer alan ve uluslararası yarışlarda görev almış bir bayan arkadaşıma göre; kendilerine arabanın verdiği adrenalini hiç bir kadın veremeyeceği için, ilişki sırasında kadını ruh hastası haline getiren adamlardır. tecrübelerine güveniyoruz.

Quote:
anormal dayaniklilik testlerinden gecip hic durmadan egzersiz yapan adamlar. yari$lar boyunca 5g'ye varan guclere ve a$iri sivi kaybina dayanabilmeleri gerekir.
(agamemnon, 1

Başka işe yarar bişi bulamadım...
nfsforever
1.Felipe Massa
2.Kimi Raikkonen
3.Fernando Alonso oldu.Bence beklenen bir sonuçtu, ama Hamilton'ı daha üst sıralarda bekliyordum 5. oldu.
Garga
nfsforever wrote:
1.Felipe Massa
2.Kimi Raikkonen
3.Fernando Alonso oldu.Bence beklenen bir sonuçtu, ama Hamilton'ı daha üst sıralarda bekliyordum 5. oldu.

Tekeri patlamasa olurda belki 4 veya 3 ama şans...
geyikkutuphanesi
geçen sene mahmet ali talat verdi kupayı diye istanbul park ı kaldırıyolardı. Noldu tutmadı o blörf galiba Laughing Bu sefer massa kendi almıştır kupayı problem olmasın diye. Abi sen oraya yere koy ben alırım ordan sonra polemik süpekülasyon neyün olur. Very Happy