FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

DÜNYANIN EN SEVİLEN ÜLKESİ ANKETİ

Garga
Quote:
"Dünya genelinde bütün milletlerin katılımıyla gerçekleştirilen "Dünyanın En Sevilen Ülkesini Belirleme Anketi" tüm hızıyla devam ediyor. Ülkemizin hatırı sayılır bir katılımla üst basamakları zorladığı bu ankete katılmanızı ve Türkiyemizin üst basamaklara ulaşmasında katkıda bulunmanızı rica ederiz.Ankete katılmak için http://www.thevotenation.com adresine gidin ve alfabetik sıralamadan oy vermek istediğiniz ülkeyi bulunuz.Karşınıza iki seçenek çıkar Like ve Dislike. Bu seçeneklerden Like seçtiğiniz ülkeyi sevdiğinizi, Dislike sevmediğinizi belirtir. Her 6 saat için 3 oy kullanma hakkınız bulunuyor. Anket herhangi bir ülkenin 5 milyon oya ulaşması sonucunda sona erecektir. Sonuç ise BBC kanalında tüm dünyaya duyurulacak."

Ben ilk önce Türkiye'ye oy verdim sonra da 2. ve 3.ye dislike verdim Very Happy

Şu anda Türkiye birince ve 200000 oy falan fark var...

Hadi oylayaın siz de Very Happy
loserk
...
nfsforever
Zaten bu tür anketlerde -daha önce de forumlarda yazdığım gibi- hep Türkiye veya Türkiye ile ilgili şeyler birinci çıkar.Mesela Galatasaray-Fenerbahçe derbisi hep dünyanın en iyi derbisi seçilir,CNN'in yaptığı anketler hep Türkiye'nin lehine sonuçlanır vs...
tuncadogus
geçen seneden beri devam ediyor sanırım bu anket Laughing
nfsforever
tuncadogus wrote:
geçen seneden beri devam ediyor sanırım bu anket Laughing

Herhangi bir ülke 5 milyon olunca bitecekmiş ama birinci ülke olan Türkiye'nin 853969 oyu var daha.Bu gidişle 5 yıl daha devam eder bu anket... Very Happy
Garga
O kadar uzun sürer mi bilmem ama ben de oy kullandım sizlere de duyurdum bu yeterli heralde Smile)

Nese ben görevimi yaptım darısı yeni görevlere Very Happy
darkeagle
Sonuç neyi değiştirecek ki?
Garga
darkeagle wrote:

Olm demek ki bişiler belki değişir yawf Very Happy

DipNot:

Olm msne gir arasıra göremiom seni...İki laflarız geçen sizin oraya geldim yoktun...Ok acelem var ondan buraya yazıom...
nfsforever
darkeagle wrote:

Hiçbir şeyi değiştirmeyecek, değiştirse bile olumsuz yönde değiştirecek bence...
geyikkutuphanesi
tam bir gaz piskolojisi. Uyanığın biri yapmış siteyi. Her tarafına basmış reklamı. 5 milyon oyda bitecekmiş. O da reklam gelirlerinden zengin olmuş olur o zamana kadar zaten. Zaten ipler kaydediliyor ise herkesin kendi ülkesini oyladığı ortaya çıkar. Yani nüfusu çok olan hep en çok sevilen mi olacak? Bir de bizim millet nette bu işi abarttı.Nerde Türkiye ile ilgili birşey olsa büyük bir azimle herkese haber vermeyi kendine milli görev sayıyor. Neyse ben de 3 oyu türkiyeye verdim bu arada Smile
geyikkutuphanesi
birşey daha dikkatimi çekti. Diğer tüm ülkelerin isimleri ingilizce yazılırken Türkiye "ü" harfi de doğru olarak kullanılarak Türkçe yazılmış. Bu işte bir Türk parmağı olmasın? Razz
BURAK_X
geyikkutuphanesi wrote:
birşey daha dikkatimi çekti. Diğer tüm ülkelerin isimleri ingilizce yazılırken Türkiye "ü" harfi de doğru olarak kullanılarak Türkçe yazılmış. Bu işte bir Türk parmağı olmasın? Razz
Olur mu olur ha Very Happy
palavra
bu tur sıtelerın hemen hemen hepsı zaten ´gaz ve kazanç´ mantıgı ıle hazırlanıyor.
yınede sıteye yolu dusenlerın gormesı ıcın ulkemızın bırıncı olması ıyı bır sey.

sıtede turk parmagı olmasına gelınce sonunda bızden de boyle bır gırısımcının cıkmasıda guzel bır sey bence.
hekimusta
nfsforever wrote:
darkeagle wrote:

Hiçbir şeyi değiştirmeyecek, değiştirse bile olumsuz yönde değiştirecek bence...

olumsuz yonde nasil degistirecek mesela bi örnekle aciklarsan seviniriz Very Happy
Garga
Olumsuz olarak ben de zannetmiyorum ama Sad Yzan yazmış arkasına gitmemiş...
nfsforever
hekimusta wrote:
nfsforever wrote:
darkeagle wrote:

olumsuz yonde nasil degistirecek mesela bi örnekle aciklarsan seviniriz Very Happy

Garga wrote:
Olumsuz olarak ben de zannetmiyorum ama Sad Yzan yazmış arkasına gitmemiş...

Hemen açıklayayım.Ben şöyle düşündüm:Başka bir ülke 1.olursa biz "vay be 1.olmuşlar herkes beğeniyor demek ki" mi diyeceğiz; yoksa "bunlar hemen abanıp kendilerine oy vermişlerdir, bu kadar kişi mümkün değil beğenmez,kimi kandırıyor bunlar" mi diyeceğiz? Bence ikincisi... Smile