FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Benim skecim 2

BURAK_X
Evet arkadaşlar, ilk skecim tam bir faciaydı. Ama bu bence iyi oldu. İsmi "Yavaş İnternet"
http://www.youtube.com/watch?v=OsZguJiuVC0
hekimusta
yorumsuz. birşey demek istiyorum ancak soylemeyemiyorum. Neyse devam et ilerde iyi skeçler yapacagindan eminim Very Happy
Garga
Güzel olmuş bence bir yetenek var sende sen böle devam et ama bol bol reklamını yap forumlarda izlenilmeli Very Happy Bence sonunu Türk telekoma bağlasaydın daha fazla kişi bakardı.... Very Happy Sonuçta parayal deil Türk telekomla ilgili...
nfsforever
Birinci yaptığından iyi olduğu kesin ama...
Garga
birinicisi nerde ki onu da izleyeyim Very Happy
nfsforever
Garga wrote:
birinicisi nerde ki onu da izleyeyim Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=tvsa1HNV33w adresinden videoyu izleyebilir, http://www.frihost.com/forums/vt-77238.html başlığından da yorumlara bakabilirsin...
tufansaba
3 tane cd-dvd - rom ram writer vs.. gibi takman mantıksızca bir tane dvd olanından taksan yeterli bence boşuna pcni yoruyorsun (:
darkeagle
tufansaba wrote:
3 tane cd-dvd - rom ram writer vs.. gibi takman mantıksızca bir tane dvd olanından taksan yeterli bence boşuna pcni yoruyorsun (:

Neresi mantıksızca? 3 tane yer varmış doldurmuş bende de 4 tane takılı aynı anda hiç cd değiştirmekle bile uğraşmıyorum. Makineyi de yorduğunu hiç görmedim.
BURAK_X
darkeagle wrote:
tufansaba wrote:

Neresi mantıksızca? 3 tane yer varmış doldurmuş bende de 4 tane takılı aynı anda hiç cd değiştirmekle bile uğraşmıyorum. Makineyi de yorduğunu hiç görmedim.
Evet makineyi yormuyor. 3 tane olmasının sebebide onları daha önceden takmamız. Yani taktık, ertesi sene bi DVD rom aldık, sonra ki sene DVD raytır aldık Wink
nfsforever
BURAK_X wrote:
darkeagle wrote:
tufansaba wrote:

Evet makineyi yormuyor. 3 tane olmasının sebebide onları daha önceden takmamız. Yani taktık, ertesi sene bi DVD rom aldık, sonra ki sene DVD raytır aldık Wink

Ertesi sene de Blue-ray alırsınız artık Razz
tufansaba
anlatmak zor olacağından donanım sitelerini bir gezin araştırın okuyun kasar kasmaz gibi...

bende 50 tane takacağım Exclamation Smile
BURAK_X
Eh, yeni bir skeç yapmayı düşünüyorumbu skeçte sorunu Türk Telekom'a bağlayacağım.
kriptontr
gülecek bişey aradım.ama bulamayınca üzüldüm..
you can do better