FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

ADSL'de İndirim!

nfsforever
Quote:
ADSL Ucuzladı, 4 Megabit Geldi
Türk Telekom, toptan ADSL fiyatlarında ciddi indirime gitti. Diğer Avrupa ülkelerine göre oldukça pahalı olan internet fiyatları, yakında daha da ucuzlayacak. İndirim oranları, bu haberde. Türk Telekom dah ucuza çok daha hızlı internetin yolunu açtı. Telekomünikasyon Kurumu'nun onayladığı yeni tariflere göre toptan ADSL ve veri akış erişimi tarifelerinde yüzde 45'e varan oranlarda indirime gidildi. İnternet servis sağlayıcı şirketlerin maliyetlerini önemli oranlarda düşüren bu adım ile internet daha ucuz hale geldi.

Yapılan ADSL tarife değişikliği ile;

Limitsiz Toptan Tarifede, 512 Kbps'de % 38, 1 Mbps'de % 44, 2 Mbps'de % 45,
Veri Akış Erişimi Tarifelerinde, 512 Kbps'de % 40, 1 Mbps'de % 43,
2 Mbps'de % 36 oranlarında indirime gidildi.

2 YENİ HIZ SEÇENEĞİ

Yeni toptan ADSL tarifeleri ile internetteki büyük ucuzlamanın yanında maksimum hızda iki kat artış oldu.

Tarife paketlerine 4 Mbps limitsiz ve 2 Mbps 6G limitli olmak üzere 2 yeni seçenek eklendi.
256 Kbps hız seçeneği yürürlükten kaldırılmış, minimum hız 512 Kbps'ye yükseltildi.

SEKTÖRE REKABET DESTEĞİ

Türk Telekom, ADSL toptan satış indirimlerinin yanı sıra Veri Akış Erişiminde de limitli tarife uygulamasına geçti. Böylece, sektörde faaliyet gösteren internet servis sağlayıcı şirketlere hizmetlerini çeşitlendirme ve daha ucuza maletme olanağı sağlanmış oldu.

Yeni toptan ADSL ve veri akış erişimi tarifeleri konusunda Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. Paul Doany şöyle konuştu:

"Telekomünikasyon Kurumu'nun onayladığı yeni tarifeler ile internet servis sağlayıcısı şirketlerin müşterilerine indirim yapabilmesinin önünü açtık. Tüm bu şirketlerin kendi fiyatlarını açıklayarak indirimleri fiyatlarına yansıtacağını umuyoruz. Böylece sektördeki rekabeti destekleme ve pazarı büyütme konusunda çok önemli bir adımı atmış oluyoruz."

kaynak:SDN

Bence biraz geç kaldı bu indirimleri yapmakta Telekom...
Garga
Ya ben de bu hafta aldım fazla mı para verdim şimdi yaw Sad
mr.emre
ne güzel diyor şair...

Quote:
1mbit 4gb kotalıya bi halt yokki hani indirim hani %90ın kullandığı pakete indirim hani nerde???????????

Garga
Şair doğruları bu kadar açık dille bence dile getirmemeli Very Happy
Garga
http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=487

Bu adreste fiyatları buldum...Buyrun inceleyin....
darkeagle
İstediği kadar indirim yada hız arttırımı olsun. Ben adsl e geçmem 24 mbit dururken Cool
maniac_ea
Garga wrote:
http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=487

Bu adreste fiyatları buldum...Buyrun inceleyin....

1 nisan 2007deki fiyat değişimleri onlar
Garga
Hmm yeni haberlerden eklemiştim demek ki Türl Telekom sitesini de güncellemio Smile
loserk
Garga wrote:
Hmm yeni haberlerden eklemiştim demek ki Türl Telekom sitesini de güncellemio Smile

yenisi burda isterseniz :

http://ttnet.net.tr/yeni.htm
nfsforever
darkeagle wrote:
İstediği kadar indirim yada hız arttırımı olsun. Ben adsl e geçmem 24 mbit dururken Cool

24 mbit olsa ben de değişmem tabi... Razz
darkeagle
nfsforever wrote:
darkeagle wrote:

24 mbit olsa ben de değişmem tabi... Razz

Hızlar 8'e katlanırsa ancak...
maeglin20
Lanet olsun böyle Firmaya... 29 YTL Ödemem Gerekirken 60 YTL ödüyorum. 31 YTL KDV ekliyor !!!
nfsforever
maeglin20 wrote:
Lanet olsun böyle Firmaya... 29 YTL Ödemem Gerekirken 60 YTL ödüyorum. 31 YTL KDV ekliyor !!!

Nasıl ya???
kriptontr
sonuç ; aynı hamam aynı tas

TE - LE - KO - MA BİR - İKİ BİR- DE ........