FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

adklik

insolent1
Google adsense gibi mynet de adklik çıkartmış
http://adklik.mynet.com/
Daha önceden çıkartmış olsa da adklik reklamlarını yeni yeni görmeye başladım.
Acaba faydası olacak bir şey mi?
Yoksa google adsense'in tutulduğu gibi tutulmaz mı?
hekimusta
ne zamandır var zaten mynetinki ama googlein ki gibi olmaz. google dünya devi sonucta
geyikkutuphanesi
google dan banlandığım sıralarda mynetten reklam istedim. Beni beğenmediler (?) galiba vermediler. Zaten fazla bir gelir beklentim de yoktu. Sonra google la barışınca mynet e arada bi nanik yapmak kaldı Very Happy Türkçe reklamlardan fazla bir gelir elde edilemiyor zaten. Googleda daa yabancı reklamların %desi daha yüksek. Mynet'in reklam olayının pek tuttuğunu sanmıyorum. Hem çok az para veriyolar hem de kimseye reklam vermiyolar. Ne biçim politika anlamadım.
nfsforever
Mynet'in sisteminin Google AdSense kadar başarılı olması mümkün değil bence...
mr.emre
akif öztürk'ün yanlış hatırlamıyorsam 1500 ytl si bunlarda kaldı. güvenilir değil. +18 site kabul etmedikleri zaman +18 reklam yayınlatıyolardı. şimdi o kalktı ama yine de cacık olmaz.
Garga
Tamam google gibi olmaz güel kazanç elde edilemez belki ama bence bir tarafından tutmak lazım yani ülkemizde böyle bir şeyin açıldığını bilmek bile ilerleme sayılır Smile
kriptontr
biyerde eğer iyi tık getirmiyosan doğru dürüst ödeme yapmadıklarını okumuştum.
habertürk kullanıyodu yanlış hatırlamıyosam.ama ona yiyosa ödeme yapmasın yani Very Happy
Garga
kriptontr wrote:
biyerde eğer iyi tık getirmiyosan doğru dürüst ödeme yapmadıklarını okumuştum.
habertürk kullanıyodu yanlış hatırlamıyosam.ama ona yiyosa ödeme yapmasın yani Very Happy

Yapmaz olurlar mı ona öle bir ödeme yaparlar ki...Sonunu düşünürler heralde...Kahramanlıkla alakası yoq yani :d
BURAK_X
Biraz aptal durumuna düşeceğim ama Adsene nedir?
mr.emre
BURAK_X wrote:

Google Adsense, her aşamadaki websitesi yayıncılarının site içeriğiyle ilgili Google reklamlarını websitelerinde göstererek para kazanmalarını sağlayan hızlı ve kolay bir yoludur.
BURAK_X
mr.emre wrote:
BURAK_X wrote:

Google Adsense, her aşamadaki websitesi yayıncılarının site içeriğiyle ilgili Google reklamlarını websitelerinde göstererek para kazanmalarını sağlayan hızlı ve kolay bir yoludur.
anladım. teşekkür ederim.
Garga
Burak X kaybın çok büyük bunu bilmemekler Smile (Maddi olarak)
BURAK_X
Garga wrote:
Hehe, artık biliyorum. Aslında Google bana dedi ki; "baba ya, bizim adsense den alsana manyak reklam olur senin sitenin ziyaretçi sayısı süper ya". bende kabul etmedim tabii, adamlar ağlaya ağlaya gittiler Razz Very Happy Laughing
Düzenleme: Burak X değil, BURAK_X, tüm harfler büyük Very Happy Razz
Garga
BURAK_X wrote:
Garga wrote:
Hehe, artık biliyorum. Aslında Google bana dedi ki; "baba ya, bizim adsense den alsana manyak reklam olur senin sitenin ziyaretçi sayısı süper ya". bende kabul etmedim tabii, adamlar ağlaya ağlaya gittiler Razz Very Happy Laughing

Hocam büyük küçük fark etmez Smile Harfler küçük ama kendin büyük adamsın dielim konuya süper nokta koydum dielim Smile
BURAK_X
Garga wrote:
BURAK_X wrote:
Garga wrote:

Harfler küçük ama kendin büyük adamsın dielim konuya süper nokta koydum dielim Smile
Çok teşekkür ederim Garga kardeş ya, insan mutlu olyor Smile