FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Windows XP-Kullanıcı oturum açma/kapama şekli-NetWare

BURAK_X
Arkadaşlar, benim bir sorunum ver. Hani Vindovs İKS Pİ açıldığında "Hoşgeldiniz" yazıyor ya, yanında kullanıcı isimleri oluyor. Bende birden bire gitti. Kullanıcı adını kendim yazmam gerekiyor. Ayarlamaya çalışıyorum, o zamanda bu uyarı çıkıyor karşıma

[img]http://burakx.frih.net/error.bmp[/img]

(Resim büyük oldu, kusura bakmayın işte insanlık hali Very Happy )
Yardım ederseniz sevinirim. Saygılar...
tufansaba
Başlat >> Çalıştır >> Denetim Masası >> Ağ Bağlantıları tıklandıktan sonra yerel ağ bağlantılarına sağ tıklanıp özellikler denir gelen pencereden yükle butonuna tıklanıp istemci seçilir devm edildikten sonra netware için istemci hizmeti seçilir tamam denilerek yüklenir.

tekrar denetim masasından kullanıcı hesapları tıklanır oturum açma ve kapatma şekillerini değiştir tıklanarak işlemler yapılır tekrar aynıhatayı verirse yüklediğin netware istemcisini kaldırıp tekrar dene sorun çözülecektir.

Not : Resim büyüklüğü için insanlık hali demişsin jpg formatında kaydetmek aklına gelmiyormu Confused
mr.emre
format at
BURAK_X
tufansaba wrote:
Başlat >> Çalıştır >> Denetim Masası >> Ağ Bağlantıları tıklandıktan sonra yerel ağ bağlantılarına sağ tıklanıp özellikler denir gelen pencereden yükle butonuna tıklanıp istemci seçilir devm edildikten sonra netware için istemci hizmeti seçilir tamam denilerek yüklenir.

tekrar denetim masasından kullanıcı hesapları tıklanır oturum açma ve kapatma şekillerini değiştir tıklanarak işlemler yapılır tekrar aynıhatayı verirse yüklediğin netware istemcisini kaldırıp tekrar dene sorun çözülecektir.

Teşekkür ederim.
tufansaba wrote:
Not : Resim büyüklüğü için insanlık hali demişsin jpg formatında kaydetmek aklına gelmiyormu
Aklıma geldi ama o an acelem vardı o yüzden hemen koydum foruma. Kusura bakma
tufansaba
mr.emre wrote:
format at

Malesef Emre bu çözüm getirmiyor başkasınada başka forumda önermiştim Laughing olmamıştı bunu uygulattırınca çözüme ulaştı Very Happy
darkeagle
mr.emre wrote:
format at

Kesin çözüm olmasa bile oluşan veya oluşabilecek sorunları engelleyebilir...
manyakbilgi
mr.emre wrote:
format at

Bu çok güzelmiş Laughing Laughing
tuncadogus
çok iyi biliyorsanız siz bir çözüm sunun
reddark
işletim sisteminiz sorunlu çalışıyosa en kestirme yol bence de format atmaktır...yada en iyisi formattan sonra deepfreez kurun benişm gibi sonra da D yi açık bırakın ilk günkü gibi tertemiz
tufansaba
Sorun yanlış kurulmuş sistem veya sorunlu sistem gibi bir söz konusu değil sıfır kurulmuş sistemi anında bunu de aynı uyarıyı veriyor Smile Normalde ethernet kartları netwate istemcisine gerek duymuyor bu yüzdende böyle bir hata veriyor Smile
geyikkutuphanesi
linux kur. Pardus olur ubuntu olur debian olur. Smile