FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Turbonet'ten 24 MBit Erişim!

maniac_ea
Quote:
Türkiye'nin ilk ADSL 2+ omurgasını oluşturduğunu söyleyen Turbonet şirketi, 24 Mbit'e kadar ADSL 2+ bağlantısı sunuyor. Tarifeler ise çok çekici; fazlasıyla iyi.
ADSL 2+ modemlerin piyasaya çıkmasının üzerinden birkaç sene geçti; fakat ortada herhangi bir ADSL 2+ oluşumu bulunmuyordu. Turbonet firması bu konuda bir girişim yaptı ve görünene göre ADSL 2+ hizmetini yüksek erişim hızlarıyla ülkemizde ilk veren firma da kendileri.

Firmanın sitesinde firma konusunda çok fazya detay yokken, sundukları hizmetin niteliği ve ücretlendirmesi gerçek anlamda geniş bant internet erişimi konusunda ülkemizdeki durumlar gözetildiğinde sevindirici.

24 Mbit Ayda 405,99 YTL

Turbonet, ADSL 2+ teknolojisi sayesinde TTNet'in sunduğu 2 Mbit veri aktarım hızını birkaç kat katlayabiliyor. Merak ettiğimiz nokta 24 Mbit bağlantının ADSL'de olduğu gibi 1/4 veya 1/8'i oranında gönderme bandına sahip olup olmadığı. Eğer varsa, evde oyun sunucusu açıp birkaç düzine kişiyle internetten oynayabilirsiniz.

Sunulan hizmette ilginç bir özellik, TTNet sabit IP'yi ek ücretle temin ederken Turbonet'in bu hizmeti varsayılan olarak sunması. Aşağıdaki fiyatlara 5,99 YTL tutarında sabit ücret başlıkta bizim eklediğimiz şekilde eklenecek.

kaynak:SDN

http://www.turbo.net.tr
tufansaba
bu siteyi çok önceden görmüştüm araştırmıştım okumuştum Laughing ama inandırıcı gelmedi nedense

ve büyük internet cafeler için 24mbit su gibi ucuz gelir 2mbit yanına Laughing
selim06
valla ne diyeyim bence umut verici;en azından ADSL +2'den bahsedilmesi yeter de artar yani...Belki birilerinin kulağına gider bu...Tarifeleri inceledeim de baya hoş.Her ne kadar bu firamya güven duymak zor olsa da bu tip rekabetci oluşumlar Türkiye'nin ve dolayısıyla internet kullanıcılarının kazanmasını sağlayacaktır.