FRIHOSTFORUMSSEARCHFAQTOSBLOGSCOMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Nowy wyglad

mtx
Jak wam się poboba nowy wygląd Frihosta?

Big lol dla tych, którzy nie zauważyli Razz
Postman
Jak narazie żadnych zmian nie zauważyłem. Zaznaczam , że mam okulary na nosie.
mtx
a brak reklamy u góry? a pojawienie się paska: [you] xxx points xxx Frih$ - Hostet: Yes ?? pod pw itd.
Nolt
Ja zauwazylem Razz wlasnie sie zastanawialem czy to jakas okazja czy co Razz A czemu nie ma reklam bo admin zdecydowal ze ma juz duzo kasy, i nie bedzie sie bawil w fh. Tak wiec powoli kasuje juz wszystko Very HappyVery HappyVery Happy
Ramelof
Zresztą logo z góry też poszło w las sobie. Bo ja wiem mi to nie przeszkadza. Nie jest to aż taka wielka zmiana.
vrooth
zauważyłem dopiero po kliknięciu na ten temat...

może i jestem ślepy, //a jestem// ale to raczej kosmetyczne zmiany i wielkiej różnicy nikomu nie robią...

przynajmniej mi
InsanePL
Póki co wyświetlanie kasy i punktów na plus.
Pasek na górze na plus.
Ale mam taki problem że jak postuje to wyskaksuje mi informacja że mam tyle i tyle pktów oraz frih$`ów na jakieś 20% szerokości strony. Tak samo z pisaniem tematu tylko tutaj to jakies 80% i to jest ble Smile
venom6
W sumie to poza tą reklamą i kilkoma innymi rzeczami nic nowego nie ma, bynajmniej tak na pierwszy rzut oka. Niczym fajnym się tutaj admin nie popisał Razz Nie wiem jak inni ale ja się przyzwyczaiłem do starego wyglądu strony i bardziej mi się ona podobała, ale to taki szczegół Razz
Bigrazer
PAsek u góry dobra rzecz Smile Reklam i tam i tak nigdy na frihoscie nie miałem (blokuje reklamy w przegladarce). A pokazywanie ilosci punktów na pasku u góry jest bardzi przyatne, czasem szukałem jakiegos swojego posta tulko po to by sprawdzic ile mam punktów na koncie Smile

Pozdro
Nolt
Moglby zmienic calkowicie styl na inny. Ten jest zbyt oklepany i ochydny Very Happy
the_mariska
Jakoś jestem niezbyt do tego przekonana... Pasek u góry jest OK, okno odpowiedzi na temat jest u mnie na jakies 60% szerokości ekranu (wolałam jednak jak było na całej szerokosci Cool ) i to w dodatku wyrównane do lewej krawędzi zamiast jakoś po ludzku na środku. Ramki niby ładne, ale nic szczególnego... Spodziewałam się czegoś więcej szczerze mówiąc Razz
gandalfini
Podoba mi się tylko ten pasek u góry symbolizujący ile punkciorów mam uzbieranych, cała reszta została jak jest czyli niemal bez zmian.
A reklam to ja i tak nie widzę, bo używam AdMuncher'a Very Happy
InsanePL
Teraz wyrównali ten panel do lewej z Posts, Points etc. i moim zdaniem wygląda jescze gorzej niz poprzednio Razz, nudzi im się chyba bo ciągle coś zmieniaja Razz
Nolt
Powiedzmy ze mi sie podoba Razz ale strona glowna akurat u mnie na linuksie wyglada dennie Razz przy rozdzielczosci 1024x768:
Bigrazer
Ej no nie mówcie ze wyglada dennie, bo wyglada lepiej niz kilka miesiacy temu Smile A od razu krakowa nie zbudowali, przeciez musza zobaczyc jak cos nowego wyglada Smile dobrze ze w ogóle zmieniaja wyglad forum Smile

Pozdro
mtx
wg mnie powinni wyśrodkować. a jak wy uważacie? bo przekażę administracji.
Calemb
No wyśrodkowanie byłoby całkiem niezłe no i te napisy, bo liczba postów frih$'ó zlewa mis się z prawą stroną avatara forumowego :/ ale tak to bardzo przydatne nie trzeba sukać gdzieś po profilach itp. I to menu u góry też całkiem ciekawe rozwiązanie, ale faktycznie mogła przydać by się nowa szata kolorystyczna Smile
Nolt
Zgadzam sie nowe kolorki by sie przydaly, bo mnie juz oczy od tego bola RazzRazz A tak w ogole to zmienilbym te denne phpbb na inny skrypt, wiem ze tak sie nie stanie bo szef ^^ motał troche w kodzie (i mota dalej jak widac Razz) no ale... mowiac szczerze powinien sie trosze zaopiekowac wygladem forum nie zmieniajac i ingerujac tylko w sam kod softu.
ebskryshak
Narazie to drobne zmiany, ale mysle, ze w dobrym kierunku.
Powinni jednakze calkowicie zmeinic layout na jakis bardziej nowoczesny, ale ten zly nie jest Smile
bet_score
Mi się podoba. Teraz wszystko bardziej przejrzyste jest
loginos
Pasek na górze ze statusem jest jak najbardziej ok - jestem za Very Happy
Google search też może się przyda (jeszcze nie sprawdzałem czy działa Wink )

Pasek na dole strony, ten fioletowy (w kolorze Suna) kolorystycznie nie pasuje do reszty, ale możnaby zmienić styl całego forum bo obecna kolorystyka jest taka bura i mało atrakcyjna.
Bigrazer
MI akurat ta kolorystyka pasuje gdyz jest bardzo czytelna, pasek u góry pasuje, wyszukiwarka tez sie przydaje ale fioletowy pasek na dole raczej nie Smile

Pozdro
fofoo
Może być, ale lepiej by to wyglądało gdyby ten górny 'pasek' zajmował mniej miejsca
jackill
Może się czepiam, ale wyszukiwanie tak wygląda w Operze: http://img127.imageshack.us/img127/3753/advx9.jpg

Update: właśnie zainstalowałem wersje 9.22 (najnowsza) i jest ok już Smile
InsanePL
Opera zawsze cos miesza i źle wyświetla dlatego lepiej używać FF, pod FF wszystko dobrze działa Smile
Ramelof
jackill wrote:
Może się czepiam, ale wyszukiwanie tak wygląda w Operze: http://img127.imageshack.us/img127/3753/advx9.jpg

Update: właśnie zainstalowałem wersje 9.22 (najnowsza) i jest ok już Smile

No widać jakiś bug w przeglądarce był, albo admin źle zrobił i to poprawił. Zmień na starszą wersję i zobacz co jest prawdą.
gandalfini
Kurczę za każdym razem gdy zaglądam na forum frihosta widzę jakieś usprawnienia w tym pasku - admini FH nie śpią czy co ??
W sumie przydałby się ciemny styl (FriHost Black or something Wink ) ponieważ od błękitu oczy szybko bolą Wink
Ramelof
No styl rzeczywiście nowy ny się już zdał. Najlepiej kilka do wyboru Razz.
gecko
gandalfini wrote:
admini FH nie śpią czy co ??

A kto powiedział że jakikolwiek admin śpi? Razz Ech niestety wiem coś o tym...

Rispekt dla admina Smile
webek
Napisy przy avatarze na górnym panelu mogłby by być ciut przesunięte w prawą stronę, tak żeby sie nie zlewały z obrazkiem...

Poza tym pasek mi się podoba - przydaje się zwłaszcza, gdy interesuje mnie ile mam punktów. Jak to ktoś wcześniej wspomniał - nie trzeba już szukać swojego posta, by sprawdzić ilość pkt.

Fakt, że przydałby się jakiś inny styl do wyboru, bo ten potrafił już się za tyle czasu znudzić...

Do reszty nie mam zastrzeżeń.
Calemb
Pamiętam jaki "szał" kiedy zwykły kolor phpBB został nagle zmieniony na obecny: szok, zadowolenie, podziw... Smile Nie no na prawdę wszystko jest pięknie bo jakoś dziwna grafika nie zalewa napisów tylko wszystko ładnie widać Smile Tylko te napisy przy awatarze o których już wspominałem. Jak się szybko rzuci okiem to można by pomyśleć, ze strona ma strasznie denny wygląd, ale te wszystkie udoskonalenia w kodzie ładnie nadrabiają, no a po drugim przypatrzeniu stwierdzamy że i wygląd nie jest zły Smile
jackill
NIgdy tak nie będzie, żeby każdemu dogodzić, ale można np. zrobić wybieranie skina w ustawieniach, dla tego forum, chyba jest taka możliwość.