FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

The Simpsons'da Türk'ler

BURAK_X
http://www.youtube.com/watch?v=Z2Rp5w28Ggs
Türk kaptan ve Simpsonlar Laughing
insolent1
O sahneyi televizyonda zapping yaparken görmüştüm, denk gelmişti Very Happy
BURAK_X
insolent1 wrote:
O sahneyi televizyonda zapping yaparken görmüştüm, denk gelmişti Very Happy
Bende tv de izlemiştim o bölümü. Very Happy
loserk
...
kitaksi
dünyaca bilinen bi dizide bence kötü olmayan espirili bi sekilde türklerin yer alması cok hos, insan bi anda gururlanıo ya
BURAK_X
loserk wrote:
bunun sonu kırpılmış ama Laughing kesilmemiş hali burda http://www.youtube.com/watch?v=Gjm4sLXvJ1k&mode=related&search=

kesilmemiş halinde önce hindi mi yoksa siz Türkler mi gelir gibi bi laf ediyo Evil or Very Mad bi de homer "çocuklarımı geri getir Kıbrıs'ı bölen serseriler" diyo Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Evet onu bende görmüştüm YouTube'da
insolent1
loserk wrote:
bunun sonu kırpılmış ama Laughing kesilmemiş hali burda http://www.youtube.com/watch?v=Gjm4sLXvJ1k&mode=related&search=

kesilmemiş halinde önce hindi mi yoksa siz Türkler mi gelir gibi bi laf ediyo Evil or Very Mad bi de homer "çocuklarımı geri getir Kıbrıs'ı bölen serseriler" diyo Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Bize böyle hitap etmesi hoş değil, çizgi filmde kafalarına göre takılıyorlar, gerçi her şeyle dalga geçiyorlar, fakat olumsuz etkileri oluyodur.
nfsforever
Bizi böyle göstereceğine hiç göstermese daha iyiydi.Ben ilk önce cnbce'de bakmıştım ve sevinmiştim.Sonra birçok yerinin kesilmiş olduğunu öğrendim...
Kleopatra
Cnbce de o bölümü kaçırmışım demek, anlamadığım cnbe de Kıbrısı bölen serserimidir herneyse tam anlamadım o bölüm kesilmişmi

Bu arada Simpsons ları savunmak gibi olmasın ama şişmanlarlada dalga geçiliyor vede bir bölümde Katolikler kötüdür denmişti.
BURAK_X
Kleopatra wrote:
Bu arada Simpsons ları savunmak gibi olmasın ama şişmanlarlada dalga geçiliyor vede bir bölümde Katolikler kötüdür denmişti.
Aslında evet, adamlar kendi başkanlarıyla bile(Bil Clinton(o nu çıplak çizmişlerdi)) dalga geçiyorlar. Şahsi olarak algılamamalıyız. Bizim ülkeden örneğin bi Fransız gemisi kalksa gerçek hayatta, ve içinde çocukları olsa, Homer gibi kendini bilmez herifin teki de baba olsa "Kibar serseriler!" diye bağırabilirdi.
manyakbilgi
Arkadaşlar en azından Kahramanmaraş'ı düzgün şekilde tanıtmışlar. Bence de gurur verici... Paylaşım için teşekkürler Wink
BURAK_X
manyakbilgi wrote:
Arkadaşlar en azından Kahramanmaraş'ı düzgün şekilde tanıtmışlar. Bence de gurur verici... Paylaşım için teşekkürler Wink
Ne demek canım görevimiz Wink Very Happy
Kleopatra
Bill Gates'lede dalga geçmişlerdi Very Happy Neyse ya evet kahramanmaraşı düzgün tanıtmışlar