FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Barış AKARSU vefat etti

BURAK_X
Saat 23:10'du. 4 Temmuz 2007. 6 günlük mücadeleye yenik olarak düştü. Ben iyleşecğini tahmin etmiştim ama olmadı. Siz ne düşünüyorsunuz?
loserk
nasıl üzüldüğümü anlatamam Crying or Very sad bu kadar neşeli ve iyi bi insanı kaybetmek çok acı koydu Crying or Very sad Crying or Very sad başı sağolsun hepimizin... şimdi onun şarkılarını nasıl eskisi gibi dinleyeceğim ki Crying or Very sad Crying or Very sad
tufansaba
Rabbim günah yazmasın ama bir şehit için bu kadar dua edilmedi bu kadar televizyonlarda gösterilmedi bu kadar.... Crying or Very sad

Allah rahmet Eylesin
maniac_ea
loserk wrote:
nasıl üzüldüğümü anlatamam Crying or Very sad bu kadar neşeli ve iyi bi insanı kaybetmek çok acı koydu Crying or Very sad Crying or Very sad başı sağolsun hepimizin... şimdi onun şarkılarını nasıl eskisi gibi dinleyeceğim ki Crying or Very sad Crying or Very sad

söylenecek daha çok şarkı vardı ama olmadı işte, ölüm aldı götürdü senide diğerleri gibi... şimdi gittin hem de çok erken veda ettin bu yaşama. mekanın cennet olsun...

Rahat uyu güzel adam...
insolent1
Allah rahmet eylesin,
Böyle üzücü bir olayı dahi medya reyting malzemesi yaptı,
"Barış Akarsu hayata gözlerini yumdu Az Sonra şimdi ünlü sanatçı Hülya Avşar..."

Bakın internet haber bugün ne yazmış:

Quote:

Hürriyet'ten Barış'a büyük ayıp
05 Temmuz 2007 Perşembe 08:52
Önce suç işlediler. Sonra da "CD’deki fotoğrafların sırrı" diye örtbas ettiler.
Hürriyet gazetesi yine yaptı yapacağını.. Barış Akarsu'nun son saatlerine onu sevenlerine saygısızlık ettiler. Son saatlerinde bile Barış'a rahat yüzü vermediler. Yogun bakım odasında gizlice girip fotoğraflarını çektiler.

Ölümle pençeleşen sanatçının koma halindeki fotoğraflarını DHA logosuyla sitelerinde yayınladılar..

fotoğrafları yayına koyan gazete yaptığının arkasında duramadı.. Fotoğrafları sabah saatlerinde siteden kaldırdılar. Üstelik kıvırarak hiç bir şey olamışcasına davranak bu işi yaptılar.

Fotograflar saatlerce yayında kaldı.. Tepkileri ve savcılığın soruşturma başlattıklarını açıklamasını düşünmüş olmalılar ki fotoğrafları yayından kaldırdılar.

Yaklaşık baat 08.00'e kadar yayında kalan fotoğraflardan sonra gazete kıvırma yolunu seçti.

DHA logosuyla yayınladıkları fotoğraflara sır süsü vermeye çalıştılar. "CD’deki fotoğrafların sırrı" başlığıyla verilen haberde kimliği belirsiz bir kişinin zarf içinde DHA'nın canlı yayın aracına CD bıraktığını yazdılar..

İyi niyetli ve basını çok düşünen kişinin bedavadan bu CD'leri DHA'ya nasıl bıraktığı ise izah edilemedi. Üstelik sanatçının ölmeden 5 saat önceki görüntüleri bile paraya çevrilmişken..

Böylesine görüntüleri çeken kişinin CD'yi bırakıp gitmesi inandırıcı bulunmadı.

Bir diğer rezalet de Hürriyet'in pişkinliği oldu. Fotoğrafları yaklaşık 8 saat yayında tutan site, fotoğrafların bazı internet siteleri ile televizyonlarda yayınlanması üzerine Bodrum Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatı ile inceleme başlattığını yazması oldu..

Eh bu kadarını yapsa yapsa Hürriyet yapardı. Haberleri ustaca çevirme işini ne de olsa iyi biliyorlar Alkışlar Hürriyet'e..
Coomedy
tufansaba wrote:
Rabbim günah yazmasın ama bir şehit için bu kadar dua edilmedi bu kadar televizyonlarda gösterilmedi bu kadar.... Crying or Very sad

Allah rahmet Eylesin
mr.emre
Öleceği belliydi 6 gün tüm Türkiye'yi kastırdılar. Ana haberlerde ilk haber oldu. Adını bilmediğim adamın hayatını ezberledim. Ne yapmış benim için, vatan için belli değil.
loserk
bişey yapmış olması mı lazım? gencecik bi adam ölmüş,ölüye azıcık saygılı olacağına ettiğin laflara bak Confused
darkeagle
Yakın bir zamanda kendisi ile birlikte çalışmalarımız olacaktı. Çok sevdiğim bir arkadaşımı kaybettim. Allah'tan kendisine rahmet ailesine sabır diliyorum...
BURAK_X
darkeagle wrote:
Yakın bir zamanda kendisi ile birlikte çalışmalarımız olacaktı. Çok sevdiğim bir arkadaşımı kaybettim.

Nasıl yani, siz arkadaşmıydınız?
maniac_ea
mr.emre wrote:
Öleceği belliydi 6 gün tüm Türkiye'yi kastırdılar. Ana haberlerde ilk haber oldu. Adını bilmediğim adamın hayatını ezberledim. Ne yapmış benim için, vatan için belli değil.

bazı sanatçıların yapmadığını yaptı sayısız hayır konserleri verdi tvdeki yarışmalardan çıkan "Tek adam gibi Adamdı" yaptığı müzikle hareketleriyle yapcağını yaptı keşke yaşasaydıda daha da çok şeyler yapsaydı...
mr.emre
6 gün ülkenin gündemini işgal etti veya ettirildi.
loserk
mr.emre wrote:
6 gün ülkenin gündemini işgal etti veya ettirildi.

oh iyi etti,ülkenin gündemi en azından 6 gün adam gibi adam gördü Wink
tufansaba
yazık nediyelim dün star gibi dandik bir tv kanalında tam 4 saat Barış Akarsu gösterdiler

Haber saatinde gün içinde dışında ortasında gibi ön hazırlık aşamalarında Barış Akarsu

En dandik izlenilmeyen Tv kanalında bile Barış Akarsu

Hangi bu vatan için şehit olmuş bir ana evladına bu kadar haber yapıldı yada Türkiyenin gündeminde daha önemli bir olay yokmuydu Confused

Neden bu kadar abartıldı ? Neden ben Türkiye'de olmuş bir olayı izlemek istediğimde Barış Akarsuyu gördüm ?

Neden Türkiye'nin gündemi kalbi cartı curtu bodrummuş başka yer mi kalmadı ?

O arabada 3 kişi vardı 2si kuş olup uçtumu ? O kamyon şöförüne ne oldu odamı kuş ?

Sırf reyting almak için bu kadar bir kişi abartılmamalıydı onca önemli konu varken...

Babasına sorulan soruya bakın birde "Şuanda oğlunuz içerde neler hissediyorsunuz veya ona benzer sorular"

Neyse konu çoook uzayacakmış gibi geliyor Wink
Coomedy
Msnden böyle bişey geldi paylaşmak istedim... :

Quote:
Arkadaşlar,Barış AKARSU‘nun ölümü bizleri de çok üzdü.Ve bilindiği gibi aynı kazada,anında ölen 2 kız daha vardı! Bütün Türkiye Barış’ı konuşurken bu kızlardan neden söz edilmedi?Medya fareleri yine reyting peşinde!Biraz haksızlık olmuyor mu onlara karşı!Veya her gün ölen birçok şehidimiz neden bu denli önemli olmuyor?Onlar vatanımızı savunuyorlar ! BunuHerkeseYollayınki ProtestomuzuHerkesDuysun !
darkeagle
BURAK_X wrote:
darkeagle wrote:
Yakın bir zamanda kendisi ile birlikte çalışmalarımız olacaktı. Çok sevdiğim bir arkadaşımı kaybettim.

İş gereği tanışmıştık ama kısa zamanda arkadaş haline geldik.
BURAK_X
darkeagle wrote:
BURAK_X wrote:
darkeagle wrote:

İş gereği tanışmıştık ama kısa zamanda arkadaş haline geldik.
Başın sağolsun. Hepimizin başı sağolsun. Bu arada sizin mesleğiniz nedir?
ctrlTR
Allah rahmet eylesin.Türkiye güzel bir insanını kaybetti
kitaksi
genç bi insanın ölmesi cok üzücü bi olay, allah rahmet eylesin ama tabıkı bu kadar üzülmemizin sebebi medya sayesinde onu tüm türkiyenin tanımasıydı. düzgün, temiz bi insan olmasınında payı buyuk fakat doguda ölen binlerce genc var birileri kahramanlastırılıcaksa, kahraman vatanı için orda can verenlerdir
darkeagle
BURAK_X wrote:
Başın sağolsun. Hepimizin başı sağolsun. Bu arada sizin mesleğiniz nedir?

Meslek çok bende ama Barış ile ilgili olanı soruyorsan rock müzik grubumuz var.
Grahambel
Allah Rahmet Eylesin haberi alınca çok üzülmüştüm Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Tüm ailem yıkıldı.Çok seviyoduk kendisini
Asaes
Geçmiş olsun. Daha çok gençti Sad