FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Mynet Blog Hizmeti

mr.emre
Not: Bu yazımda açık açık MYNET A.Ş.’ yi aşağılayacağım.

Mynet; VDO ve yeni Beta olarak hizmete sunduğu Mynet Blog ile web 2.0 fırtınasını yakalamaya çalışıyor.

Bu adımların en büyük ve en radikal olanını geçmişte tasarımını web 2.0 üzerine geliştirerek atmıştı. O zaman da eleştirmiş, Mynet’in gelişmediğini sadece özentiliğinin arttığını söylemiştim. Bu son adımla sanırım Mynet bu kadar yıllık itibarını hiçe saymaya kararlı.

Özenti tasarım, ödemesi yapılmayan Adklik hesapları ve son olarak büyük bir Copyright faciası.

WordPress MU kullandıkları blog sistemlerinde, WordPress’in korunduğu GNU/GPL lisansını hiçe sayarak Copyright © 2007 MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.’ ye Aittir. yazmak zekice(!).

Wp-admin dizinini Mynet-admin, Wp-login.php dosyasını Mynet-login.php yapmakda büyük bir kodlama başarısı(!).

Mynet itibarını hiçe sayarak saçma adımlar atıyor. Çöküşü adım adım izliyoruz.

Belki de bu zaten olmayan bir itibardı. Eğer oyun salonları olmasaydı bu kadar yükselebileceklermiydi zaten belli değil.

Her neyse biraz aştım konuyu. Ben buradan kibarca uyardım onları.

Yaptıkları yanlışı anlayana kadar onların hizmetini kullanarak açtığım blog‘da yazacağım.

Selametle…
mr.emre
Bilinçli kullanıcıların bloglarında yaptıkları baskı Mynet üzerinde bir ölçüde etkili olmuş gibi gözüküyor.
Mynet üyelerin blog sayfasına "Mynet Blog WordpressMU alt yapısını kullanmaktadır." ibaresini koydu.

Ben bunu yeterli görmüyorum. Mynet her zaman ki gibi kolaya kaçmaya çalışmış. “Mynet Blog WordpressMU alt yapısını kullanmaktadır.” yeterli bir ibare değil. Tema yapımcılarının imzalarının yerinde yine yeller esiyor. Mynet Blog anasayfasında, kayıt yada giriş ekranında ve Blog panelinde ise Wordpress imzasını bile göremiyoruz.

Wordpress Copyright’ı olan bir Mynet Blog anasayfası görmemiz dileğiyle..
insolent1
Mynet, WordPressin değil de kendi blogunu kurmalı eğer ciddi iş yapacaksa.
BURAK_X
Başkalarının üstünden geçinmemeli Mynet.
geyikkutuphanesi
mynet ayağını denk al Mad

Very Happy Yukarıdan aşağıya doğru mesajları okuyunca öfkenin giderek alevlendiğini gördüm Laughing

Mynetin blog olayını açıkcası bilmiyordum. Yapmışlar bişeyler. Elleşmeyin garibanlara... Artık bazı gerçekleri de kabul etmek lazım. Mynetin verdiği şu hizmeti buradaki herkes verebilir. Verenler de var. Ama önemli olan mynet'in markası. Ne yapıyorsa o markayı korumak için yapmalı. Gerçi ne kadar markası vardır bilmem kimseyi de tanımıyorum mynetten ama türkiye piyasasında eskilerden ne de olsa.
atomkarinca
geyikkutuphanesi wrote:
mynet ayağını denk al Mad

Very Happy Yukarıdan aşağıya doğru mesajları okuyunca öfkenin giderek alevlendiğini gördüm Laughing

Mynetin blog olayını açıkcası bilmiyordum. Yapmışlar bişeyler. Elleşmeyin garibanlara... Artık bazı gerçekleri de kabul etmek lazım. Mynetin verdiği şu hizmeti buradaki herkes verebilir. Verenler de var. Ama önemli olan mynet'in markası. Ne yapıyorsa o markayı korumak için yapmalı. Gerçi ne kadar markası vardır bilmem kimseyi de tanımıyorum mynetten ama türkiye piyasasında eskilerden ne de olsa.

aynen bende eskiden kalma mynet düşmanlıgı var....zamanında 25 ytl vermiştim bundan 5 sene önce hostingine :S ne kazıktı öyle sitemynete 24 ytl :S
tufansaba
myneti 5-6 sene önce bedava alan verip site yapma gibi olanaklar sağladığı için giriyordum ama sonra sistemi vs.. değiştirmişlerdi bende bıraktım hâlâda girmiyorum dandik dandik işler yapıyor her zamanki gibi ve arada bi dandik servisleriyle ödül alıyordu sanırım Confused