FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

3D video

BURAK_X
Selam arkadaşlar. Ben bir 3d video yaptım. Biraz amatör oldu ama sizce nasıl olmuş? http://www.youtube.com/watch?v=1zYyOE-Itzk
loserk
bence amatör bir çalışmaya göre gayet başarılı olmuş,tebrik ederim Applause 3D leri uleadda yaptın sanırım ? Rolling Eyes
BURAK_X
loserk wrote:
bence amatör bir çalışmaya göre gayet başarılı olmuş,tebrik ederim Applause 3D leri uleadda yaptın sanırım ? Rolling Eyes
Teşekkür ederim. Tamamen unutmuşum 3ds max programının adını yazmayı. bi ara düzeleyim
hekimusta
acıkca soylemek gerekirse amator oldugun anlasılıyor ama devm et. ilerde seni profesyonel olarak görmemiz mümkün ama calısmalarına devam etmen lazım. tebrikler
BURAK_X
hekimusta wrote:
acıkca soylemek gerekirse amator oldugun anlasılıyor ama devm et. ilerde seni profesyonel olarak görmemiz mümkün ama calısmalarına devam etmen lazım. tebrikler
Teşekkürler Wink
hekimusta
bu arada avatarın da güzelmiş. kendin mi tasarladın bunu. zikir çekiyor gibi olmuş Very Happy
BURAK_X
hekimusta wrote:
bu arada avatarın da güzelmiş. kendin mi tasarladın bunu. zikir çekiyor gibi olmuş Very Happy
Kendim yaptım sayılır. Şahan'ın öyle bi hareketi vardı onu gif yaptım.Very Happy Şhan'ı biliyorsun değil mi?
hekimusta
onu bilmeyen var mı ki?? Shocked Shocked
tufansaba
İlginç...

videonun sonunda program listesi var ama burada yazan 3ds max yok neden Confused
BURAK_X
tufansaba wrote:
İlginç...

videonun sonunda program listesi var ama burada yazan 3ds max yok neden Confused
Teşekkür ederim. 3ds Max'i eklemeyi unutmuşu. Bir ara düzenleyeyim Wink