FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Mount & Blade

loserk
Bu oyunu belki duyanınız olmuştur arkadaşlar,ama ben bilmeyenler için kısaca tanıtacağım. Oyun bir RPG oyunu fakat RPG lerden farkı at üstünde savaşabilmeniz. Düşmanlarınıza karşı savaşacak güçlü bir takım oluşturabilirsiniz,savaşta ganimet toplayabilir ve esir düşenleri satabilir ya da dilerseniz kendi tarafınıza çekebilirsiniz. Belli yerleşim yerleri var,kaleler var,bu kalelerden görev alabilirsiniz.

İlk başladığınızda tecrübesizsiniz o yüzden önce bir eğitim ve deneme yapmanız gerekiyor. Denemeler turnuva şeklinde oluyor ve tıpkı Gladyatör filmindeki gibi arenaya çıkıyosunuz.

Oyunun grafikleri inanılmaz derecede* başarılı,müzikler de öyle.. ben oyunu ilk açtığımda grafikleri Mafia oyununun grafiklerinden daha çok beğendim,açıkçası "Braveheart" ve "Patriot" filmlerini izler gibi hissettim kendimi... Bazı görüntüler koyayım:

Oyunun resmi sitesi http://www.taleworlds.com

... ve gelelim esas bombaya: OYUN TÜRK YAPIMI Exclamation "At binenin,kılıç kuşananın" yani Wink Oyunu kodlayan Armağan Yavuz ve grafikleri tasarlayan eşi İpek Yavuz Exclamation Oyun sadece 25 YTL.

Oynayın ve görün,tek kelimeyle tanımlamam gerekirse grafik olsun,ses olsun,mantık olsun mükemmel bir yapım...
BURAK_X
Hemde Türk. Vay be, bizdede iş varmış Very Happy Wink
nfsforever
Evet gerçekten çok güzel bir oyun...
ctrlTR
güzel bizde baya bi gelişme var , loserk sağol bilgilendirdiğin için.güzel oyuna benziyor Very Happy
Garga
OOOO güzel birşeye benziyo hem de türk yapımıymış.Bence her zaman desteklemek lazım...
maeglin20
Uzun zamandır oynuyorum full versiyonunu satın aldım.Hileleri varmış galiba ama hiç hileye bile gerek duymuyorum lvlim 49 itemlerim baya güzel her orduyu tek başıma yenebiliyorum..
mcc
Daha önce duymuştum bu oyunu oynadımda ben rpg oyunları çok severim fakat bu oyun pek hoşuma gitmedi ama güzel grafiklere sahip bir oyun bayağı emek harcanmış belli başarılarının devamını dileriz yapımcıların!
loserk
oyun çok fena bağımlılık yapıyo arkadaşlar,bende olduğu gibi... Laughing dediğim gibi braveheart ya da patriot ya da gladyatörü yaşamak istiyosanız oynayın bu oyunu Wink
darkeagle
25 ytl oyun oynanmasa bile türkleri desteklemek adına rahatlıkla verilecek bir miktar.
loserk
darkeagle wrote:
25 ytl oyun oynanmasa bile türkleri desteklemek adına rahatlıkla verilecek bir miktar.

Türk yapsın da isterse 225 olsun,veririm..
darkeagle
loserk wrote:
darkeagle wrote:

Türk yapsın da isterse 225 olsun,veririm..

Ben 226 da veririm Razz