FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Ve Fenerbahçe şampiyon

maniac_ea
aradan bir kaç gün geçti geçmesinede forumda fenerbahceli yok galiba kimse bu konuyu acmamış ben acım dedim bari...

trabzon sporlar 2-2 berabere kalarak ve beşiktaşın bursaya 3-0 yenilmesiyle FENERBAHÇE 100. Yılında ligin bitmesine 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan etmiştir...

ve bu arada görmeyen ve bilmeyenler için;

Quote:
Her yıl şampiyon olan takımın Boğaziçi Köprüsü'ne bayrak asma geleneği bu yıl farklı bir boyut kazandı.

Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından dün akşam köprü ışıklandırması sarı-lacivert renklere büründü.

Köprünün ışıklandırılmasıyla şampiyonluk kutlamaları daha teknolojik yapılmaya başlandı. Fenerbahçenin Şampiyonluğunu ilan atmesinin ardından dün akşam saatlerinde köprü sarı-lacivert renklere büründü.

Fenerbahçeli taraftarlara yapılan bu jestin ardından köprüye bayrak asma tartışmalarının son bulması bekleniyor.

buradaki videodada köprüyü daha iyi şekilde görebilirsiniz

http://www.samanyoluhaber.com/index.php?khide=1&ghide=1&sec=49&hid=48662
cavbela
En büyüüüüüüüüüüüükkkkkkkk fener üleeeeeeeeennnnnn. . .. .
nfsforever
Bir GS'li olarak tebrik ediyorum FB'nin şampiyonluğunu...

Ama şu alkışlama olayına karşıyım.GS ve BJK ile yaptığı Türkiye Kupası finallerinden sonra sırf yenildiği için ödül törenine çıkmayan takımı alkışlamak bana mantıklı gelmiyor...
cavbela
Bir fenerli olarak diyorumki:alkışlada utanalımSmile)
maniac_ea
GS bizi alkışlasın alkışlamasın o önemli deil ama il defa GS'nin bizi yenmesini istiyorum GS 2. olsun bjk olmasın çok konuştular onlar ama sağolsun BURSA Hesap gördü Laughing Laughing
palavra
futbolla pek alakam yok simdiye kadar da 90 dakika mac izledigim sayilidir.

futbolda iki sey beni sevindirir.

-milli takimin galibiyeti
-fenerin malubiyeti (cevremdeki arkadaslar genelde fanatik fenerli oldugundan onlarin fazla gurultu yapmamalari icin fenerin yenilmesini tercih ederdim Wink )

ama bu yil sampiyonlugu hak ettiler.
hayirli olsun
tebrikler.
mr.emre
ligden çekiliyodunuz en son
maeglin20
Baktılar şampiyonlukları elden gitmek üzere. Hemen ligten çekilmek gibi saçma bi karar aldılar.Ardından şampiyon oldular o karar hakkında hiç birşey konuşulmadı ne iş?
loserk
mr.emre wrote:
ligden çekiliyodunuz en son
bırak emre yaa,aziz yıldırımı tanımıyo musun sanki Laughing
ctrlTR
Fenerbahçe ağızdaki bu emzik ve de ağlamalarla Şampiyonlar Ligi Kupası'nı bile alır.Kaldı ki o kadar ağlasaydı İnegöl Spor'a da Türkiye Kupasını verirlerdi Laughing
kitaksi
simdi moda tartısma konusu gs, FENERİ alisamiyende alkıslıcakmı alkıslamıcakmı... alkıslasa nolur alkıslamasa nolur, yapmayın ya hangı gs li feneri alkıslar yapmayın bızbızı bılmıomuyuz... FENER gs'nin ezeli bi yarısı vardır, bu ne FENER bjk ye benzer nede gs-bjk ye... gonul ıster ama bos tartısmalar... her zaman her yerde en buyuk FENERBAHCE:)
nfsforever
kitaksi wrote:
simdi moda tartısma konusu gs, FENERİ alisamiyende alkıslıcakmı alkıslamıcakmı... alkıslasa nolur alkıslamasa nolur, yapmayın ya hangı gs li feneri alkıslar yapmayın bızbızı bılmıomuyuz... FENER gs'nin ezeli bi yarısı vardır, bu ne FENER bjk ye benzer nede gs-bjk ye... gonul ıster ama bos tartısmalar... her zaman her yerde en buyuk FENERBAHCE:)

Bu FENER yazıları neden büyük de diğer takımların adları küçük? Burada büyük harfle yazınca en büyük olunmuyor maalesef...
kitaksi
Smile dıkkat etmemısım pardon:) Laughing
darkeagle
nfsforever wrote:
kitaksi wrote:

Bu FENER yazıları neden büyük de diğer takımların adları küçük? Burada büyük harfle yazınca en büyük olunmuyor maalesef...

Fenerli olduğunu heryerde belli ediyo Very Happy

Bir beşiktaş taraftarı olarak bütün fenerlileri kutlarım. Ama şunu da sölemeden geçemeyeceğim en güzel 100. yıl bizde oldu. Bu sene kupayı da biz kaptık Laughing
kitaksi
ulan gs yınemı yenıldın be FENERBAHÇEYE:) olsun kaderde varsa ..... neye yarar üzülmek:)
maniac_ea
Alkışlamayın DİZ ÇÖKÜN!

Fenerbahçemiz, bu sezon her branşta Galatasarayla yaptığı 14 maçın tamamını kazanarak bir ilke imza attı. işte sonuçlar...

Quote:
Turkcell Süper Lig
Fenerbahçe - Galatasaray: 2 - 1
Galatasaray - Fenerbahçe: 1 - 2

Beko Basketbol Ligi
Normal Sezon:
Fenerbahçe Ülker - Galatasaray Cafe Crown: 75 - 64
Galatasaray Cafe Crown - Fenerbahçe Ülker: 57 - 91
Play-off yarı final serisi:
Fenerbahçe Ülker - Galatasaray Cafe Crown: 76 - 70
Galatasaray Cafe Crown-Fenerbahçe Ülker 64-69

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi
Galatasaray - Fenerbahçe: 63 - 74
Fenerbahçe - Galatasaray: 86 - 67
Play-off yarı final serisi:
Fenerbahçe- Galatasaray 79-77
Galatasaray - Fenerbahçe 52-77

Erkekler Birinci Voleybol Ligi

1. Etap:
Galatasaray - Fenerbahçe: 1 - 3
Fenerbahçe - Galatasaray: 3 - 0

Bayanlar Birinci Voleybol Ligi
1. Etap:
Fenerbahçe - Galatasaray: 3 - 0
Galatasaray - Fenerbahçe: 2 - 3

başka söze gerek var mı?
cavbela
bence yok........
maniac_ea
cavbela
maniac_ea wrote:

ben tam olarak anlamadım forvet hangisi oluyor:))
gerçi 10ltden iyikaleciolur.
mr.emre
f5 anca 9 kişi oynatır zaten bizi. 11 kişi yemez Laughing
yassax
maniac_ea wrote:
aradan bir kaç gün geçti geçmesinede forumda fenerbahceli yok galiba kimse bu konuyu acmamış ben acım dedim bari...

trabzon sporlar 2-2 berabere kalarak ve beşiktaşın bursaya 3-0 yenilmesiyle FENERBAHÇE 100. Yılında ligin bitmesine 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan etmiştir...

ve bu arada görmeyen ve bilmeyenler için;

Quote:
Her yıl şampiyon olan takımın Boğaziçi Köprüsü'ne bayrak asma geleneği bu yıl farklı bir boyut kazandı.

Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından dün akşam köprü ışıklandırması sarı-lacivert renklere büründü.

Köprünün ışıklandırılmasıyla şampiyonluk kutlamaları daha teknolojik yapılmaya başlandı. Fenerbahçenin Şampiyonluğunu ilan atmesinin ardından dün akşam saatlerinde köprü sarı-lacivert renklere büründü.

Fenerbahçeli taraftarlara yapılan bu jestin ardından köprüye bayrak asma tartışmalarının son bulması bekleniyor.

buradaki videodada köprüyü daha iyi şekilde görebilirsiniz

http://www.samanyoluhaber.com/index.php?khide=1&ghide=1&sec=49&hid=48662

haklısn pek cevap yok herkese hayırlı olsun herşeye rağmen şampiyonuz
Garga
Ben Fenerbahçemin şampiyonluğunu net aracılığı ile kutluyor ve herkesi 100 yıl forması almaya davet ediyorum...110 YTL...
ctrlTR
Bence tişörtü alacağınıza gidin o parayla arkadaşlarınızla güzel bir ziyafet çekin daha iyi hem sevaba girmiş olursunuz Laughing

Garga wrote:
Ben Fenerbahçemin şampiyonluğunu net aracılığı ile kutluyor ve herkesi 100 yıl forması almaya davet ediyorum...110 YTL...
mcc
fenerbahçeyi tebrik ediyorum galatasaray olamasada şampiyon yüreğimizin şampiyonu önemli olan galatasaraylı olmanın tadına varmak öyle bir iki kötü sezon için yüz çevirek değil ama insan işte sinirlenince neler yapmıyor!
cihan
Fenerbahçe Türkiye 2007 lig şampiyonudur. Kutluyoruz.

Murat, 26 Mayıs 2007

Yok daha neler??? Fenerli olmak yetmiyormuş gibi bir de üstüne 110 Ytl ha. İşte ben buna gülerim Laughing