FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

E-postada limit 6 GB'ı buldu

bugra9
Quote:
Geçtiğimiz hafta yayına başlayan Zomla.com adlı portal, 6 GB‘lık e-posta servisi vermeye başladı.

E-posta kapasiteleri konusundaki küresel rekabet yükselirken, Türk internet şirketleri de yüksek kapasiteli ücretsiz e-posta hizmeti vermeye başladı. Mynet'in 5 GB'lık e-posta hizmetinden sonra Zomla.com limiti 6 GB'a çıkarttı.

Zomla.com‘un e-posta servisi tamamen AJAX adlı teknoloji tabanlı hazırlanmış durumda ve Microsoft'un Outlook çalışma tarzını internette yaşatıyor. Halen geliştirilmekte olan ve BETA yayın yapan servisin hem performansı hem de kullanım kolaylığı ülkemizde Türkçe olarak sunulmakta olan ücretsiz e-posta servisleri için çıtanın yükselmesini sağlayacak.

Şu an için Zomla.com e-posta servisinde sağlanan geniş alan ve tamamen AJAX arayüz dışında SPAM engelleme, adres defteri ve çok başarılı bir dosya ekleme özelliği de bulunuyor.

Ben artık anlamamaya başladım bunları. 6Gb lık postayı kim ne yapsın, nasıl doldursun. Yine de eposta kapasitelerinin artması ve bunların Türkçe olması çok iyi birşey. Bu rekabet ortamının diğer dallarda da olmasını diliyorum. Very Happy
ctrlTR
bence en iyisi google ,sloganları da hazır ne güzel sakın silmeyin arşivleyin.

Yakında google mail kullanıcı sayfasında mailleri silme butonunu da kaldırır gibi Cool Cool Cool Cool Cool Cool

hem de gittkçe artıyor Wink

hesaplamalarıma göre goggle kullananaların 2200 lü yıllarda yaklaşık 10 TeraByte hesapları olacak Laughing
nfsforever
GMail en iyisi,hem de uzun zamandır Türkçe.Zaten 2GB bile dolmuyor,6GB ne işe yarayacak anlamış değilim yani...