FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

frihostu protesto ediyorum !!! Frihost Türk Düşmanıdır!!!

atomkarinca
bugun eklenen bi konu vardı!! hugo diye Türkiye haritasına yapılan ahlaksızlık diye 2 ye 3e belkide 4 e bölünmüş parçalanmış hali......Bunu yapan zihniyet Haçlı zihniyetidir!!!Haçlı zihniyeti olanlar şerefsizdir!!!Çünkü haçlılar herzaman yakmışlar yıkmışlardır!!!İşgal etmişler sömürmüşler sömürgeleştirmişlerdir!!
işleri bitincede defolup gitmişlerdir...Bunları yapanlar hep batılılardır!!!Doğu insanındaki hassasiyet böyle değildir!!!

az önce bu başlığı açmamdan 1-2 dakika önce General bölümüne bir başlık açtım...

mahiyeti Türkiye hakkında bildikleriniz??? Neler düşündüğünüz diye...
konuyu açmam ve konunun silinmesi 1 dakika sürmedi!!
frihosta Türklere karşı ne tahammülsüzlük varmışta biz bilmiyormuşuz arkadaşlar!!!

bu köpek soyu frihost un sahibini kafir şerefsiz Türk Düşmanı ( kuyruk acıları var zamanında 77 göbek sülalerini siktikya ondan!!! ) yönetimini kınıyorum!!
bu şerefsiz çatı altında bedava hosting için duranlarıda kınıyorum!!!

burada yazan Türkler zaten sınırlı iken!!! Bu tahammülsüzlük nedir?Biz bu batılıların anasınımı siktik???

Bu bakımdan frihost.com sitesinden kayıdımın silinmesini istiyorum,adıma açılmış alanda bu sitenin sahiplerinin götüne girsin!!!

size fırsat ingilizce bilenler! gidin bu mesajı bu forumdaki genel yöneticilere yollayın aynısını anlarına sövdüğümüde yazın,sırf Türk adını duyduklarında verdikleri tepki işte benim 5 dakika önce gelendir!!!

bende isterdim buraya küfürsüz başlık altında yazı yazmayı ama tarzım değil,benim

ben 250 mb alan için Türk Düşmanlarının Yaptırımlarına Dayanamam!!! Katlanamam sikerim hostunuda domainide frihhostun

DERHAL ÖZÜR DİLESİN İBLİSLER ŞEREFSİZ FRİHOST YÖNETİMİ
BURAK_X
Şimdi atom karınca dostum, Hugo oyununu Danimarkan'lar yapıyor. Danimarka Türkiye'yi sevmiyor sanırım. Ama bunu bütün haçlılara yüklemek olmaz. PKK falan Müslüman, o zaman bütün Müslümanlar PKK'lı mı? Değil tabii ki. Konunun silinmesi de bence, Turkish isimli bölüm olmasından, ya da yanlış bir başlık altında konuyu açmandan dolayı olabilir. Bence keşke küfür etmeseydin. Ben yetkili değilim ama bence banlanabilirsin! Ayrıca, Frihost Türk düşmanı olsaydı Turkish bölümüde olmazdı.
spAxel
BURAK_X wrote:
Şimdi atom karınca dostum, Hugo oyununu Danimarkan'lar yapıyor. Danimarka Türkiye'yi sevmiyor sanırım. Ama bunu bütün haçlılara yüklemek olmaz. PKK falan Müslüman, o zaman bütün Müslümanlar PKK'lı mı? Değil tabii ki. Konunun silinmesi de bence, Turkish isimli bölüm olmasından, ya da yanlış bir başlık altında konuyu açmandan dolayı olabilir. Bence keşke küfür etmeseydin. Ben yetkili değilim ama bence banlanabilirsin! Ayrıca, Frihost Türk düşmanı olsaydı Turkish bölümüde olmazdı.

katılıorm sana burda frihostu suclaman doru deil adamlar doru dürüst işini yapıo adamların falza gliride yok sadece forumda google reklamları var...
atomkarinca
BURAK_X wrote:

bu düşünce ne rezil bir düşüncedir??? bütün haçlılar!!!
evet bütün haçlılar emperyaldir!!!çünki oradaki Haçlı kelimesi emperyal güçten doğar!!!
pkk nın müslümanlıkla uzaktan yakından bir ilgisi yoktur??

Truman nedemiştir bilirmisin???
Türkler önce küçük asyaya;oradanda geldikleri yere steplere defolup giderler!!!Biz oralardan buralara senin gibi düşünen Teslimiyetçi zihniyetlerle gelmedik!!
Burada 3 kuruşluk boktan bir host yüzünden bu adamların kalemşörlüğünü ben yapmıyorum!
Bu arada general bölüm demek!!! Genel bölümdür!!!Bak oradaki konulara genel şeyler!!Benim açtıgımda Genel bir konudur!!!
Fakat siz 3 kuruşluk hostlardan yararlanacaz ile bu işe yaklaşırsanız bizim sırtımıza daha çok binen olur!

ayrıcada banlanmak benim umrumda değil!benim hostumda var domainmimde ihtiyacım olursa çıkarır parasını veririm!
Sen gel bana ben adamım de! adam gibi bi site yapacam de senın hostunuda domaininide ben alırım!Hatta sana doğru düzgün bi iş yaparsan sponsor bile bulurum olmazsa ben olurum!

Ama yok Türk Irkının düştüğü rezil duruma bak burada benim yanımda olup hesap soracağınız yerde!gelip bana adamlar işini yapıyorlar senın yanlışın vardır deniyor.Devam edin Teslimiyetçi Zihniyetler bu şekilde devam edin bakın size ne armağan ediyorum dinleyin bunu
http://www.youtube.com/watch?v=EsGmG1maV3Q
Belki Haç öpmeyi bırakırsınız bundan sonra!
BURAK_X
atomkarinca wrote:
BURAK_X wrote:

bu düşünce ne rezil bir düşüncedir??? bütün haçlılar!!!
evet bütün haçlılar emperyaldir!!!çünki oradaki Haçlı kelimesi emperyal güçten doğar!!!
pkk nın müslümanlıkla uzaktan yakından bir ilgisi yoktur??

Truman nedemiştir bilirmisin???
Türkler önce küçük asyaya;oradanda geldikleri yere steplere defolup giderler!!!Biz oralardan buralara senin gibi düşünen Teslimiyetçi zihniyetlerle gelmedik!!
Burada 3 kuruşluk boktan bir host yüzünden bu adamların kalemşörlüğünü ben yapmıyorum!
Bu arada general bölüm demek!!! Genel bölümdür!!!Bak oradaki konulara genel şeyler!!Benim açtıgımda Genel bir konudur!!!
Fakat siz 3 kuruşluk hostlardan yararlanacaz ile bu işe yaklaşırsanız bizim sırtımıza daha çok binen olur!

ayrıcada banlanmak benim umrumda değil!benim hostumda var domainmimde ihtiyacım olursa çıkarır parasını veririm!
Sen gel bana ben adamım de! adam gibi bi site yapacam de senın hostunuda domaininide ben alırım!Hatta sana doğru düzgün bi iş yaparsan sponsor bile bulurum olmazsa ben olurum!

Ama yok Türk Irkının düştüğü rezil duruma bak burada benim yanımda olup hesap soracağınız yerde!gelip bana adamlar işini yapıyorlar senın yanlışın vardır deniyor.Devam edin Teslimiyetçi Zihniyetler bu şekilde devam edin bakın size ne armağan ediyorum dinleyin bunu
http://www.youtube.com/watch?v=EsGmG1maV3Q
Belki Haç öpmeyi bırakırsınız bundan sonra!
Allah'ım Ya Rabbi'm! Sanki bana filozof. Sen kendini bilmezin tekisin. Ayrıca senin düşüncen daha rezil. Her neyse, senin seviyene inmeyeceğim ve küfür etmeyeceğim! Ayrıca eğer burası 3 kuruşluk forumsa defol git! Ayrıca sen kendini Türk sanıyorsan bir daha düşün. Türkler asildir, senin gibi kendini bilmez, ukala ve küfürbaz değildir!
spAxel
bu konunun buraya gelcegini beklemiyordum ne zmn silinir bu konu ya bu sitenin de türk languge moderoterleri pek online olmuyor
BURAK_X
spAxel wrote:
bu konunun buraya gelcegini beklemiyordum ne zmn silinir bu konu ya bu sitenin de türk languge moderoterleri pek online olmuyor
Keşke mod.lar online olsada bazı gereksiz kişilerden kurtulsak
geyikkutuphanesi
olaya el koymanın vakti geldi. Buradaki başlık altında kavga etmek üstüne de hakaret etmek mantıksızlık ötesi. Eğer yapıldığını düşündüğün bir haksızlık varsa o zaman muhattaplarına bunu anlat. Ben frihost yönetiminin türk karşıtı olduğunu falan düşünmüyorum. Tamam forumda türk karşıtı , müslüman karşıtı bir yığın adam var. Zamanında bunlarla çok polemik yaşadık. Hatta seviyenin kaybolup karşılıklı hakaretleşmeye dönüştüğü bile oldu olayın. Ama nooldu? Hiçbiryere varılamadı. Bu siteye dünyanın her yerinden her türlü insan üye oluyo. Aralarında ermenisi de var amerikalısı da avrupalısı da. Zaman zaman genel forumlarda çok hararetli tartışmalar oldu. Yaşadığın olay tamamen bunla ilgilidir Çünkü bırakın milliyetçiliği bir ülkenin adı geçtiğinde o ülke karşıtları konu altında hakaret içeren mesajlar atabiliyorlar. Ve bunun arkası alınmıyor. Engellenemiyor Bu yüzden yönetim bu konuda çok hassas bir tavır almaya başladı. Milliyetçi hiçbir konu açılamadığı gibi hassas konulara da izin vermiyorlar. Bence haklılar da.. Ben sana olacakları söyleyeyim.Senin Türkiye ile ilgili açtığın o iyi niyetli başlık altında bile deyus dili tutulamaz gavurun biri hakaret içeren bir mesaj atacaktı. Sonra ona bizden biri daha da ağır bil dille karşılık verecekti. Sonra konu tamamen sapıp karşılıklı küfürleşmeye dönüşecekti. Bunlar oldu. Oluyor. Bunları engellemenin tek yolu maalesef kendilerini doğru dürüst ifade edemeyen insanların ifade özgürlüğünü kısıtlamak. Tansiyon yaratmanın anlamı yok. Sakinleşin. Vatan-millet elden gitmiyor merak etmeyin.
Saygılar...
mr.emre
tek yanıldığın nokta:

geyikkutuphanesi wrote:
Vatan-millet elden gitmiyor
BURAK_X
mr.emre wrote:
tek yanıldığın nokta:

geyikkutuphanesi wrote:
Yanılmamış ki. Vatan niye elden gitsin? Bunun için bir sebep yok
mr.emre
BURAK_X wrote:
mr.emre wrote:
tek yanıldığın nokta:

geyikkutuphanesi wrote:

sen körsen yapabilecek herhangi bir şeyim yok. üzgünüm.
BURAK_X
mr.emre wrote:
BURAK_X wrote:
mr.emre wrote:
tek yanıldığın nokta:

geyikkutuphanesi wrote:

sen körsen yapabilecek herhangi bir şeyim yok. üzgünüm.
Şimdi, mr.emre, bak sen içimizde ki en kuralcı arkadaşsın, lütfen atışmayalım. Ama lütfen söyle bana tehlike nerede?
insolent1
Burdaki mesajlarla vatan millet elden gidecek değil, bence de tartışmanın bir anlamı yok, başka tartışmalara çevirmenin de bir anlamı yok,
mr.emre
insolent1 wrote:
Burdaki mesajlarla vatan millet elden gidecek değil

öyle bişey demedik zaten
geyikkutuphanesi
mr.emre wrote:
insolent1 wrote:
Burdaki mesajlarla vatan millet elden gidecek değil

öyle bişey demedik zaten

ben öyle birşeyi kastetmiştim ama
Seregwethrin
İnsanlar arasında her zaman savaş olmuştur, hiçbir zaman evresind insanlığın tümü barış içinde yaşamamıştır. Üstte arkadaşlarımın da dediği gibi PKK üyeleri Kürt'ler (ki Müslümanlar) gelip askerlerimizi öldürüyor, şehitler veriyoruz. Barzani Müslüman olduğu halde gelip bizi tehdit ediyor. Husame Bin Ladin ve yandaşları Amerikada göz kırpmadan binlerce insanı öldürdü. Suçu dil/din/ırk'a mal etmek doğru değildir.