FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

HUGO OYUNUNDA TÜRKİYE HARİTASININ YARISI YOK!

BURAK_X
Küçükler için hazırlanmış Hugo'nun kızını kullanarak ülkeleri öğreten Danimarkan firması İTE MEDİA tarafından hazırlanmış bir oyun bu. Her ülkenin haritası tam, ama Türkiye haritasının Sinop ve Hatay'dan sonresı yok! Ayrıca, bizim ülkemizi güvensiz ve fes takan insanlar olarak gösteriyor!http://www.youtube.com/watch?v=Ha7_rBWuLyc
TEPKİMİZİ GÖSTERELİM!info@ite.dk ADRESİNE MAİL ATALIM!Ben dedim ki:Hey, this Hugo game; The Magic Journey, world map is wrong! Republic of Turkey map is half! And, Turk's not red hat. And Republic of Turkey is secturiy. But ITE says: Turkey is not secturiy. This is terrible! Now, ı hate ITE MEDIA! I'm a Turk! And, Republic of Turkey is very good! I HATE YOU! I HATE ITE MEDIA!
loserk
...
atomkarinca
arkadaşlar;ne yapmak lazım? ne etmek lazım? adam ordan buraya neler yapıyor?Hakikatende işe yarıyor?mu acaba?
bunu çocukları oynarken seyreden aklı başında anne-babalar için sorun yok!!!
fakat örnek olarak abd yi verirsek bakmayın binlerce savaş uçağı olduguna bakmayın dünyanın en büyük ekonomisi olduğuna bakmayın okur yazar oranına abd bugun dünyada en fazla kara cahil barındıran ülkelerinden biri orada kapitalizim korkunç boyutlarda oldugu için orada ya çok zeki yada paranız olacak çünkü devlet okullarının durumu felakat bizden bile kötüler orda çeteler uyuşturucu gırla!!! bu tip bir oyunu çocuguna oynatan ve yanında bekleşen çoban bir yabancı
- evet Türkiye güvensiz ve terorist bir ülke der!!!

desin arkadaşlar ipmize desin urganımıza desin
Turizimimizimi etkiliyor bu tip oyunlar??? hayır bu tip karalamalar senelerdir devam ediyor artarak ama Turizmimizimi etkilioyor yada başka açılardan ekonomimizimi etkiliyor???
bize yatırım yapacak dış kaynaklar bunların yalan olduğunu biliyorlar onun için bişey fark etmiyor! yapsınlar!
bizde adam olalım bizde oyun yapalım;kendi YAPTIĞIMIZ OYUNDA DANİMARKALILARI AŞŞALIK BİRER HOMOSEKSÜEL PİÇ OLARAK GÖSTERELİM???? olmazmı? olur gayette güzel olur! ne yapacaklar bizi ab yemi almayacaklar???yada yunanistan gibi senelik ab harcırahımızımı kesecekler??? hiç bir halt yiyemezler..Tabi bu hükümet gibi eşcinsel yanları ağır basan ab nin kucağında her gün Asil Milletimi Tecavüze Uğratan Hükümet olduktan sonra ....

Öncelikle Teknolojik bakımdan gelişmeli onların bize saldırdığı silahlarla bizde onlara saldırmalıyız???Kimse demesin aşşalığa aşşalıkla cevap verilmez diye!!
onlarca yaşasınlar böyle iğrençlikleri bilsinler sen bize cırmık biz sana kafa-yumruk!!!anlamalılar korkmalılar
e hani nerde bizim oyunlarımız?
nerde programlarımız?
nerde haritalarımız?

bugun fransada okutulan incillerin arkasındada buna benzer haritalar var???eee ne olacak???
Fransa bugun dünyanın en büyük 2. askeri gücüdür!! hadi git bakalım bişey de seni iplermi??
ne yapacaz bizde aynısını yapacaz fransanın yarısını afrikalılara vericez!
nasıl olur güzel olmazmı bence harika olur arkadaşlar mükemmel olur

onların bi altlarını acıtacazki anlayacaklar bu işlerin karşılıklı oldugunu! ama homoseksüel akepe liler bu tip durumlarda itibar çukurlarının gereğini yapıyorlar,,,,kafasında bez parçası olan kuzey ıraklı eşkiya teröristlerin kucaklarına oturuyorlar.!
BURAK_X
atomkarinca wrote:
YAPTIĞIMIZ OYUNDA DANİMARKALILARI AŞŞALIK BİRER HOMOSEKSÜEL PİÇ OLARAK GÖSTERELİM????
Sende amma küfürbazsın ha Shocked Ayrıca o onların ayıbı. Atatürk, bi yere gitmaş, orada bi zamanlar başka bi devletin bir büyüğü varmış, Osmanlı(galiba, Türk'de olabilir) bayrağının üstünden yürüyüp gitmiş. Atatürk oraya gittiğinde, o ülkenin bayrağını yere serip olayı anlatıp üstünden geçmesini istemişler. Atatürk'de hayır o onların ayıbı manasında bir şeyler söylemiş. Bu da bir örnek Wink
atomkarinca
BURAK_X wrote:
atomkarinca wrote:
YAPTIĞIMIZ OYUNDA DANİMARKALILARI AŞŞALIK BİRER HOMOSEKSÜEL PİÇ OLARAK GÖSTERELİM????
Sende amma küfürbazsın ha Shocked Ayrıca o onların ayıbı. Atatürk, bi yere gitmaş, orada bi zamanlar başka bi devletin bir büyüğü varmış, Osmanlı(galiba, Türk'de olabilir) bayrağının üstünden yürüyüp gitmiş. Atatürk oraya gittiğinde, o ülkenin bayrağını yere serip olayı anlatıp üstünden geçmesini istemişler. Atatürk'de hayır o onların ayıbı manasında bir şeyler söylemiş. Bu da bir örnek Wink

hahahhahahahhaha senin tarafın beli oldu

Güzelim bişey biliyorsan konuş adam desinler;bilmiyorsan sus adam sansınlar güzl uydu laf

neyse Şimdi bursa tarafları Yunanlıların eline geçtiğinde Yahudiler Yunan bayrağı sallamıslar;Bizimkiler Geri alıncada Türk bayrağı sallamıslar!!!
sen hangi zihniyetsin!
açtıgın konunun arkaasında dur!
açtın bi konu ya devamını getir yada hiç açma avrupalıların batılıların oyuncağı olmaya devam et!
Buradaki kin 1000 yıllıktır;adamlar kendi çocuklarına ta bebeklikten aşılıyorlar,düşmanlıkla nefretle!
çevrende kaç çocuk onların çocukları gibi büyütülmekte!
bundan 15 sene önce SN ERbakan Hoca bunlar bizi oralara komaz;amaç başka bizi bölmek parçalamak oyalamaktır dediğinde kimse dinlemedi;hoca gene 100.000 tank peşinde deyip gülerek geçtiler!!

bilirmisin güzelim ab nn 50. kuruluş PARTİSİNE biz davet edilmedik!

gel görki hala bu şerefsizleri savunanlar var??sebebi merak edilir???
para ve güçtür
zaten hainliği açıklamak gerekirse herelde 1 kan diğeride güçlü olmaktır.
sen bu adamlardan para alır gibi bu adamları savunmaktasın;bu şerefsizler kendilerini senın onları savundugun kadar savunmazlar!
onlar emperyal güçtür onlar sömürür emirler yağdırır!

mesala abd emperyal homosu derki Türkler işgalcidir o topraklarda!!

ya sen piç abd sen o topraklara ( amerika kıtası ) havadan zembillemi indin?? oradaki yerlileri benmi öldürdüm yok ettim???onları çiçek hastalılklı battaniyelerle benmi ölüme yolladım!benmi onların eline içki şişelerini verdim benmi orada yerlileri !!''NEVADA ÇÖLÜNÜ LAYIK GÖRDÜM''!!

NEVADA çölünün hilkmeti orada ot bile bitmez bugun abd atom bombalarının denemesini oralarda dener!!

şerefsizlik diz boyu ama bunu benim (sözde olabilir) ırkdaşlarımın yapması oldukça üzücü!

ha tekrar yazayım frihhostun verdiği hostta subdomainde buranmnın sahibinin götüne girsin!
BURAK_X
atomkarinca wrote:
BURAK_X wrote:
atomkarinca wrote:

Güzelim bişey biliyorsan konuş adam desinler;bilmiyorsan sus adam sansınlar güzl uydu laf

neyse Şimdi bursa tarafları Yunanlıların eline geçtiğinde Yahudiler Yunan bayrağı sallamıslar;Bizimkiler Geri alıncada Türk bayrağı sallamıslar!!!
sen hangi zihniyetsin!
Sen kendini ne sanıyosun? Bu forum sana göre değil, moderatör dostlara sesleniyorum! Böyle patavatsızların seviyesinde bir forum değil bu! Kanımın sonuna kodar Türk ve Müslüman'ım! Bence senin banlanman yakındır. Son mesajlarını at! Ayrıca senin tarafın belli oldu derken, bu laf Atatürk'e de gidiyo! Bakınız: verdiğim örnek!
loserk
...
BURAK_X
loserk wrote:
atomkarinca wrote:
BURAK_X wrote:
atomkarinca wrote:

sen hangi zihniyetsin!
açtın bi konu ya devamını getir yada hiç açma avrupalıların batılıların oyuncağı olmaya devam et!
Buradaki kin 1000 yıllıktır;adamlar kendi çocuklarına ta bebeklikten aşılıyorlar,düşmanlıkla nefretle!
çevrende kaç çocuk onların çocukları gibi büyütülmekte!
bundan 15 sene önce SN ERbakan Hoca bunlar bizi oralara komaz;amaç başka bizi bölmek parçalamak oyalamaktır dediğinde kimse dinlemedi;hoca gene 100.000 tank peşinde deyip gülerek geçtiler!!

bilirmisin güzelim ab nn 50. kuruluş PARTİSİNE biz davet edilmedik!

gel görki hala bu şerefsizleri savunanlar var??sebebi merak edilir???
para ve güçtür
zaten hainliği açıklamak gerekirse herelde 1 kan diğeride güçlü olmaktır.
sen bu adamlardan para alır gibi bu adamları savunmaktasın;bu şerefsizler kendilerini senın onları savundugun kadar savunmazlar!
onlar emperyal güçtür onlar sömürür emirler yağdırır!

mesala abd emperyal homosu derki Türkler işgalcidir o topraklarda!!

ya sen piç abd sen o topraklara ( amerika kıtası ) havadan zembillemi indin?? oradaki yerlileri benmi öldürdüm yok ettim???onları çiçek hastalılklı battaniyelerle benmi ölüme yolladım!benmi onların eline içki şişelerini verdim benmi orada yerlileri !!''NEVADA ÇÖLÜNÜ LAYIK GÖRDÜM''!!

NEVADA çölünün hilkmeti orada ot bile bitmez bugun abd atom bombalarının denemesini oralarda dener!!

şerefsizlik diz boyu ama bunu benim (sözde olabilir) ırkdaşlarımın yapması oldukça üzücü!

ha tekrar yazayım frihhostun verdiği hostta subdomainde buranmnın sahibinin götüne girsin!

önce bi kere adam ol,adam gibi konuş,ağzından çıkanı kulağın duysun... Evil or Very Mad 2 senedir bu forumdayım senin gibi terbiyesizi geçmedi daha burdan.. eceli gelen ite benziyosun şu halinle.. madem burdaki hosta ihtiyacın yok(diğer başlıkta öyle demişsin),madem hosta verecek param var demişsin o zaman defol git,iki dakka durursan adam değilsin...

konuyu açan arkadaşın tarafı belli demişsin.. refahçı bi adama içten bir saygı duyup sayın diyebiliyosan önce kendi çizgine bak derim Evil or Very Mad
İşte adam gibi bir üye. Loserk'i kendine örnek al atom karınca!
insolent1
atom karinca burası hakaret etme yeri değil, herkesin kafasına göre her şeyi yapabileceği yer de değil.
ctrlTR
Neden bütün dünyada hep türk düşmanlıı ön plana çıkarılmaya çalışıyor Confused neden ama neden ? bizi bu millee ne yapdık,aynı inancı paylaştığımız ülkeler bile arkamızdan kuyumuzu kazmaya çalışıyorlar.Boşuna dememişler "Türk'ün Türk'den başka dostu yokdur." diye
insolent1
ctrlTR wrote:
Neden bütün dünyada hep türk düşmanlıı ön plana çıkarılmaya çalışıyor Confused neden ama neden ? bizi bu millee ne yapdık,aynı inancı paylaştığımız ülkeler bile arkamızdan kuyumuzu kazmaya çalışıyorlar.Boşuna dememişler "Türk'ün Türk'den başka dostu yokdur." diye

Türk'ün dostu Türk müdür? o ayrı bir problem,
darkeagle
Mesajları okurken kafam karıştı yahu Confused Hangilerimiz Türk?
BURAK_X
darkeagle wrote:
Mesajları okurken kafam karıştı yahu Confused Hangilerimiz Türk?
Ben Türk'üm.
cihan
HAK ARAMADA İZLENECEK YOL

Hak arayışı yasal zeminlerde olmalıdır. Bence yapılan "bir yanlış", "başka bir yanlış"la düzeltilmez.

Murat, 9 Mayıs 2007