FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Timsahın kaptığı kolu yerine diktiler...

spAxel
Quote:
Tayvan'ın Kaoşiung kentindeki Şaoşan hayvanat bahçesinde bir veterinerin tedavi etmek istediği 200 kiloluk bir timsaha kaptırdığı kolu dün yerine dikildi. Hayvanat bahçesi yetkilileri, veteriner Çang Poyu'nun ( 38 ) dirseğinden kopan ön kolunun, cerrahlar tarafından 7 saat süren bir ameliyatla yerine dikildiğini belirtti. Polis, veterinerin kopan kolunu önceki gün "insan yiyen" olarak da bilinen Nil timsahının dişleri arasından ancak hayvanı öldürürek kurtarabilmişti. Yetkililer, öldürülen timsahın 17 yaşında ve türünün de tehdit altında olduğunu bildirdi.

Milliyet
darkeagle
Gazete resmini görmüştüm. Timsah için güzel bir öğle yemeği gibi duruyordu.
coozy
Timsah bu ne yapacağı belli olmaz adam ölmediğine sevinsin Smile
bugra9
Kopmuş kolu nasıl dikmişler. Ayrıca timsah kopardıktan sonra kolu ağzında parçalamamış mı? Very Happy
nfsforever
Çok iğrenç bir görüntüydü adamın kolunun koptuğu yerden etler sarkıyordu falan...
www.sg30.com
Çok kötü bir şey olmalı
loserk
burda da videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=QW8CCfqjilk
spAxel
ben bunu gorduydum ama koymadım cok berbat bişi olmalı ya düşünsenize diyccem düşünmesi bile kötü iğrenç şahsen ben kolumun yerinde olmadıgını gorunce cok kotu olurdum berbat bir duygu olmalı
atomkarinca
bugra9 wrote:
Kopmuş kolu nasıl dikmişler. Ayrıca timsah kopardıktan sonra kolu ağzında parçalamamış mı? Very Happy

direk yutar onun boğazı ufak değil koskocamandır onun ağzı azı dişleri ile parçalamasına çiğnemesine gerek yok

Very Happy
ctrlTR
timsah benim kolu kapsaydı kesin dikemezlerdi hatta tedbiren öbür kolu da keserlerdi
kitaksi
hayvan vahşi bi hayvan dogasında var bu, eee adam ne yemeye yakalasırsın allahın tımsahına o kadar ya... baska yerını koparmadıgına dua etsın...Smile